Відгуки

annamal

Мій вибір для здорового харчування дитини - суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка

Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка дійсно радує як зовнішнім виглядом, так і за змістом. Чудове поєднання корисних пробіотиків та ніжного смаку, що до вподоби донечці. NAN завжди щось створює нове та найкорисніше для малят з народження. Міцна, жестяна банка дуже зручна у користуванні, захисний клапан, мірна ложечка, надійна кришка, сприяє тривалому зберіганню сухої суміші "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка. Безперечно наразі наш вибір для донечки Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка дійсно радує як зовнішнім виглядом, так і за змістом. Чудове поєднання корисних пробіотиків та ніжного смаку, що до вподоби донечці. NAN завжди щось створює нове та найкорисніше для малят з народження. Міцна, жестяна банка дуже зручна у користуванні, захисний клапан, мірна ложечка, надійна кришка, сприяє тривалому зберіганню сухої суміші "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка, тому що підходить дитині та задовольняє її потреби в харчуванні та повноцінному розвитку.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Марянанапробу

Супер суміш для супер малюків

Цього разу пробували NAN® SupremePro 3" для харчування дітей від 12 місяців. Це новинка, і такого ми ще не бачили, щоб дитина їла з таким задоволенням, аж прицмакуюючи.
Склад суміші мені дуже сподобався, адже містить багато кальцію, а також тут міститься особливий пробіотик, який позитивно впливає на імунітет та ріст дитини, розвиток кісток та когнітивний розвиток, тобто те, що в такий період якраз важливе для моєї дитини. Сама по собі суміш легко розчиняється, грудочки неприсутні, смак приємний, для тих хто не вміє розводити, є спеціальна схема. Наразі можу сказати, що зі сном проблем немає, спимо міцно, із закрепами проблем немає. Відгук пишемо вже після активного тестування, поки не суміш не закінчилась, і впевнено можемо радити всім і будемо надалі вживати в раціоні. Важливо, що суміш виробляється в Європі. Якість суміші супер, буду радити знайомим.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Blueberry704

Тестування в процесі

З сумішшю NAN знайомі майже з народження, то ж я переконана в якості і відмінному складі, тому без жодних сумнівів розпочала тестування. Раніше для себе обирали лінійку opti pro та безлактозну бо була впевнена що supreme з частково гідролізованим білком буде гіркою( був досвід з іншим виробником) і на моє здивування суміш виявилась солодкою і малюк з задоволенням посмакував. Також хочу відзначити що перевагою суміші nan є металева банка з герметичною кришкою- зручно зберігати та використовувати а потім віддавати для створення окопних свічок або ж зберігати свої дрібнички. Матусям рекомендую не зривати захисний клапан до кінця а привідкрити і закривати його щоразу, так і суміш краще захищена і є де зберігати ложку.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Юлія Каблучко

Дитяче харчування NAN SUPREMEPro 3

Дитяча суміш NAN Supreme 3 - це відмінний вибір для малюків. Як мама, я повірила у продукти Nestlé, і NAN SupremePro3 не розчарувала. З першого годування мій малюк показав чудову реакцію - немає коліків, закрепу чи неспокійного сну. Я ціную, що ця суміш розроблена з урахуванням потреб малюка, забезпечуючи його всебічний розвиток. Формула містить всі необхідні поживні речовини, вітаміни та мінерали, що допомагають зміцнити імунітет і сприяють здоровому зростанню. Також мені подобається, що NAN 3 легко змішується і не залишає комочків. Крім того, упаковка зручна для зберігання та переносу. Враховуючи всі переваги цієї суміші, я рекомендую NAN Supreme 3 як ідеальний вибір для малюків.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Yuliya_Golovnya

Міцний сон 💤

На жаль за останні декілька років дуже змінився режим сну, що призводить до погіршення самопочуття та здоров'я! Засинати о 2-3 годині ночі стало шкідливою звичкою. А часто буває й таке, що сон не приходить до самого ранку. Через відсутність сну з'являються проблеми для здоров'я. А також з'явилася роздратованість яку помічають оточуючі. Пройшла двох тижневе тестування препарату Мелоксонін спрей. Дуже вдячна за таку можливість. Завдяки препарату стало набагато легче засинати, мені дійсно хочеться спати та я почала засинати до 12 години ночі. А також прекрасно те, що сон став міцний! Не налагодилися ще ранкові прокидання, не хочеться вставати з ліжка. Але день проходить бодро та без роздратувань ( якщо ніщо не псує настрій) . Я навіть звикла до різкого смаку препарату і він мені здається смачним. Забуваю нажаль заповнювати звіт самопочуття але й без нього бачу зміни в позитивну сторону! Хочу продовжити прийом препарату для закріплення результату!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися