Відгуки

yanina.klimova

Тепер вдома новий улюбленець❤️

З брендом Fisher Price ми вперше познайомились, коли старшій донечці виповнилось 6 місяців і прийшов час для інтерактивних іграшок. Спершу, в нашому домі з'явилась сестричка- цуценя (старіша версія ніж зараз) М'яка, цікава та дуже якісна. Пережила і вогонь, і воду, як то кажуть, але от останнє справді довелось їй пережити і не раз😅 Вже тоді, я зрозуміла - іграшки Fisher Price то любов❤️ Далі в нас з'явився килимок, міксер, потяг, кубики, каченя в кулі, монстро-машинка, каченя на присосці, телефон-каталка та пульт с цуценям сестричкою. Зупинитись було важко.😅 Доні зараз 3 роки, а іграшки як нові, навіть після того, як вже рік вони у спадщині молодшого синочка та двох поколінь проб на зубчики😅 Тож коли в нашому домі з'явився оновлений м'якенький батик-цуценя, радості не було меж - як у молодшого (1,2 р) так і у старшої в 3,3 😅 І знаєте, що круто? Бренд не стоїть на місці та удосконалює на краще улюблену іграшку, вже не одного покоління! Цуценятко стало менше та легше, зручніше тримати в руках. Тепер воно в милому одязі та має оновлену кнопку, яка сяє різними кольорами (в першій версії був тільки червоний). Змінились і пісеньки. Ну що ж? Тестуємо далі! #naprobuua #naprobufisherprice #fisherprice #фішерпрайс
У відгука 5 коментарів
Moderator Alena
yanina.klimova, ще один великий плюс ТМ Fisher-Price, що вона не стоїть на місці, а постійно удосконалює свою продукцію. Чудово, що до Вашої дівчинки цуценяти завітав її братик) Бажаємо малюкам гарних та цікавих розваг!)
m_argoshk_a
Спасибо большое за отзыв. Здорово, что у вас уже была игрушка Fisher price И теперь вдвойне здорово, что есть и братик и сестричка)) Хорошего тестирования вам!
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Dina’s

Тестирование #Fisher-Price

Здравствуйте! Спасибо #naprobu что выбрили для тестирования #Fisher-Price. Было большой неожиданностью. Забрали посылку. Знакомство прошло на ура! Сначала мама все 3 режима прослушала) затем пробовали с малышом играть, но пока сам не нажимает. Неприятного (заводского) запаха не было, на ощупь приятная. Игрушка очень интересная и увлекательная. Подрастёт сынуля и будет его любимой игрушкой🙌.
У відгука 2 коментарі
Kseniia.mon
Поздравляю ,интересно послушать вообще мнение
Оля)
Dina's, а сколько вашему малышу?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
natalie_expert

Супер!

Как жаль что я так поздно узнала об этом сайте! У нас почти все игрушки Fisher Price)) Они безопасные и супер качественные. К примеру, наш умный щенок достался нам от сына подруги, с ним игрались оба моих ребёнка и сейчас он в отличном состоянии будет радовать ещё одного малыша!
У відгука 3 коментарі
Yana90
Так, цей сайт прям, як знахідка)
Юлия Зеленская
А у нас кресло - качалка тоже от Фишер&Прайс. Очень довольна, прям находка. Качество у них конечно - не сравнить с китайскими дешёвыми игрушками
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
viktoria_drobitko

Умный щенок ♥️

Первое знакомство прошло на ура! Ребёнок в восторге, мы с мужем тоже, так как игрушка просто супер)
У відгука 2 коментарі
Kseniia.mon
А сама игрушка тяжелая ?
Natalia_cat_lion
Зацікавило ваше питання. Спеціально зважила: 430 грам. Мій син спокійно носить по квартирі.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Julia2205

Умные карандаши

Уже сегодня забрали посылку с карнадашиками с почты! Дочка заинтересовалась сразу коробочкой, так что открывали не отходя от кассы, как говорится. Дома распаковали уже полностью набор с карандашиками и он сразу же увлек дочку. Теперь на детской полочке у нас есть не только щенок Фишер Прайс, но и карандашики к нему! Надеюсь малышка и дальше будет проявляьб интерес к новой игрушке!
У відгука 2 коментарі
Kseniia.mon
Они рисуют или только имитация ?
Yana90
Я теж думала, що малюють, але ні, це іграшка)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися