Найкращі відгуки

Inka Malinka
Знавець , 2023-05-19 06:41:28
Тестувала функціональне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол – продукт з лінійки засобів СІМБІОЗІС (SYMBIOSYS®), який містить ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми, що м’яко і безпечно корегують мікрофлору кишківника та є відмінним засобом в боротьбі з коліками у малюка.

За місяць тестування хочу поділитися нашими враженнями.

*препарат зручний у використанні (1 раз на добу, 5 крапель, є піпетка, що значно облегшує вживання препарату).

* має нейтральний смак

* чудове герметичне упакування

* має чітку та зрозумілу інструкцію

* отримала відмінний результат ( дитина почала краще спати вже після 3 прийому препарату, здуття вже майже не турбує, стул регулярний, алергічної реакції на препарат не спостерігала)

Будемо користуватися і надалі!

Дякую @naprobu.ua за круті проєкти!
Читати далі
St.Mary
Новачок , 2023-05-15 15:46:11
Від народження мали проблеми з коліками, чи в загальному з животиком, синочок сильно кричав, що переживала, щоб не вилізла пупкова грижа і взагалі пупок нормально затягнувся. Були не дуже спокійні, нервові, багато зригували (можливо від крику, бо сильно щось турбувало), але вже з першого прийому капель СІМБІОЗІС Бебікол все почалося налагоджуватись. Помітила, що стали менше кричати та копати ніжками, навіть скоротилась інтенсивність зригування. Дитина на ГВ тож постійно думала, підбирала, що їсти, а що ні, обмежувала себе і в кількості і вподобаннях, знаючи що буде проблема у дитини. Тепер спокійно їм, насолоджуюсь ГВ і дитина тестуючи СІМБІОЗІС Бебікол ефективно справляється з коліками та гарно розвивається 🤗
Читати далі
bab_dasha
Експерт , 2023-05-13 11:40:04
Доброго і мирного дня всім читачам💫 Це наш другий відгук з маленьким експертом. Синочок приймав сімбіозис бебікол протягом 10 днів і ми маємо що сказати :
● дуже зручно давати їх за допомогою піпетки,що закручується на флакон;
●додаєш у раціон дитини всього 5 крапель вранці і животик не турбує дитину;
● нормалізується стілець,сон,настрій дитини = настрій матусі;
● як гарне доповнення до раціону корисних про - і пребіотиків👍;
● синочок приймав їх із задоволенням,бо нема ні запаху ні вкусу неприємного;
● без домішок,"Е"шок,цукру і всього чого матусі оминають обираючи найкраще своїм дітям!;
Отже,можу зробити свій висновок стосовно сімбіозис бебіколу, я можу рекомендувати їх своїм знайомим матусям,адже я побачила гарний результат після тривалого тестування👍💫🙏💚
З повагою мама Даша і маленький експерт Олег🤱🤗
Читати далі

Сімбіозіс Бебікол

На першому тижні прийому особливих змін не відмічалось. Але вже після другого тижня стало помітно, що процес травлення у малюка нормалізується. Коліки стали турбувати рідше. Частота зригувань сумішшю стала значно менша. Дитина стала більш спокійною. Флакон має зручну піпетку для дозування. Але хотілося б мати флакон з більшим вмістом препарату.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Я их пробовала сама даже)

Капли Симбиозис Бебикол хорошо справляются со своей задачей, содержат гармонично подобранный комплекс пре- и пробиотиков, которые способствует поддержанию популяции бифидобактерий и восстановлению нормальной микрофлоры, уменьшению газообразования и предотвращению развития кишечных колик у малышей. Я и сама попробовала эти капли . У капель нет запаха, нет вкуса, они приятного жёлтого цвета, прозрачные.
Флакончик удобный, добротный,крышка надёжно закрывается , пипетка-дозатор удобно держать в руках.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Сімбіозіс Бебікол

Протестували Сімбіозіс Бебікол. У дитини не було ніяких негативних реакцій, все підійшло. Під час прийому у дитини полегшив процесс випорожнення, коліки, що відбувались в супроводі різкого крику малечі, зникли.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Сімбіозіс бебікол при коліках

лінійка засобів, які містять ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми, і не несуть шкоди для дитинки
Препарат гарний не містить алергенів , зручна пляшечка .
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

СІМБІОЗІС Бебікол – продукт з лінійки засобів СІМБІОЗІС (SYMBIOSYS®)

Хочу подякувати за цей дуже гарний препарат, синочок почав гарніше спати так як ми майже взагалі забули про коліки та здуття животика, покращився й колір калу, туалет стай частішим,дитинка взагалі навіть стала веселіше себе поводити та більш активно розвивається, дякуємо!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися