Faq

Участь у проектах
Реєстрація
Доставка товарів
Звіти
Технічні
ЯК Я ДІЗНАЮСЯ, ЩО СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОЄКТУ?

Серед усіх, хто заповнив заявку на участь, у встановлені Правилами Проєкта терміни, ми обираємо необхідну кількість учасників.

Список тих, хто отримає тестовий набір, шукай у боковій інформаційній панелі проєкту у встановлені терміни ("Меню проєкту" з мобільного пристрою).

 

ЧОМУ МЕНЕ НЕ ОБИРАЮТЬ В ПРОЄКТИ?

Причин багато. Ось деякі з них:

 - Невиконання умов минулих тестувань.

 - Неправильно заповнена заявка на участь (заповнюй анкету уважно, згідно із зразком та рекомендаціями). Пам'ятай, внести зміни у заявку неможливо

 - Відсутність активності на сайті.

 - Не активні соціальні мережі (або ж вказані робочі, безособові сторінки, чи сторінки, створені під розіграші). 

 - Анкета не підходить під критерії. 

 - Величезна кількість бажаючих. 

Не засмучуйся, подавай заявки на тестування і тобі неодмінно пощастить!

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОЄКТА (МИ НАЗИВАЄМО ВАС ЕКСПЕРТАМИ)?

Брати участь у наших проєктах можуть тільки жителі України, котрі зареєстровані на сайті і яким на момент реєстрації виповнилося 18 років

Проходь реєстрацію, обирай активне тестування та тисни "Зареєструватися у проєкт".

Якщо твій профіль вже існує - авторизуйся та переходь до активного проєкту. 

ЯК Я ДІЗНАЮСЯ ПРО НОВІ ТЕСТУВАННЯ?

Щоб дізнаватися про нові проєкти приєднуйся до нас у Facebook, Instagram чи Telegram, а також перевір свою підписку на нашу розсилку.

Щоб отримувати листи має бути встановлено дозвіл (Особистий кабінет -  розділ Налаштування - пункт Отримувати розсилку на електронну пошту).

Якщо зняти відмітку - листи надходити не будуть

 

ЗА ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ ОБИРАЮТЬ УЧАСНИКІВ?

Кожен проєкт розрахований на певну цільову аудиторію (вік, місце проживання, професія і т.д.). Критерії відбору багато і кожного разу вони можуть бути різні.

Якщо ти не підходиш за цими критеріями, заявка не буде розглянута. Але обов'язково з'явиться проєкт і для тебе!

Критерії для проєктів та кількість заповнених заявок не розголошуються!

ЩО ТАКЕ РЕЙТИНГ І ЯК ЙОГО ЗДОБУТИ?

Рейтинг — це відображення твоєї активності на сайті. За кожну дію тобі нараховуються бали. Переглянути їх кількість можна у Особистому кабінеті (вкладка Рейтинг). 

Реєстрація - 50,

Авторизація - 1,

Приєднання 1 соцмережі - 20,

Приєднання пошти - 20,

Запрошення друга за посиланням - 5,

Шерінг проекту (дозволений 1 шерінг активного проєкта) - 5,

Шерінг свого відгуку (дозволено ділитися 1 раз 1 відгуком) - 5,

Написання відгуку - 20,

Коментар - 5,

Додавання відео до свого відгуку - 30,

Додавання фото до свого відгуку - 10.

Зверни увагу: якщо ти ділишся своїм відгуком чи проєктом на сторінці Фб - вони мають бути відкриті для перегляду, інакше бали за шерінг будут списані. 

ПОДАРУНОК ЗА АКТИВНІСТЬ

За усі дії на сайті ти отримуєш бали. Чим їх більше, тим вище твій рейтинг. У Особистому кабінеті можна переглянути кількість балів та свій рейтинг. 

Переходячи на рівні Досвідчений експерт та Супер-екперт, на тебе очікують подарунки від нашого порталу. Тисни на зображення подарунку та очікуй на лист від наших модераторів. Звання Досвідченого експерта можна отримати лише в тому випадку, якщо учасник приймав участь мінімум у двох проектах.

Звання Супер-експерта можна отримати лише у тому випадку, якщо учасник приймав участь у 5 проектах мінімум.

Увага: ми за справедливість - тому рейтинг має бути напрацьовано чесно! :) У випадку накруток рейтинг буде перерахований, а подарунок не буде відправлений!

ЧОМУ Я НЕ МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

Якщо в процесі реєстрації деякі поля виявляються підсвіченими або система не пропускає твої дані, можливо, твій профіль вже існує.

Якщо таке виключено — звертайся з описом проблеми до нас (кнопка внизу сторінки "НАПИСАТИ НАМ") для з'ясування причин і допомоги в реєстрації.

Я ЩОЙНО ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ, ТА НЕ МОЖУ УВІЙТИ. ЩО РОБИТИ?

Після заповнення реєстраційної форми на твою пошту має прийти лист-підтвердження з посиланням для активації профілю. Перехід по ньому активує твій профіль.

Якщо виникають проблеми з входом тисни кнопку внизу сторінки "НАПИСАТИ НАМ", і ми допоможемо (при зверненні вказуй актуальну поштову скриньку). 

ЯК ЗМІНИТИ СВОЇ ДАНІ У ПРОФІЛІ?

Для зміни даних в профілі необхідно спочатку авторизуватись на сайті під своїм логіном і паролем. Після цього в правому верхньому куті натискай на аватарку, потім пункт "Особистий кабінет", і вже після цього графу "Анкета". Тут відображено всі дані, вказані при реєстрації. При необхідності їх можна змінити самостійно. Якщо не вийшло — напиши нам (кнопка внизу стрінки) ті дані, які потрібно змінити або додати, і ми відредагуємо твій профіль при зверненні вказуй актуальну поштову скриньку.


 
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Я НЕ ПОМ'ЯТАЮ ПАРОЛЬ?

Не пам'ятаєш пароль? Не біда! Натискай в меню входу кнопку "Нагадати пароль" і слідуй вказівкам системи. Новий пароль буде відправлений на твою пошту (якщо немає, перевіряй спам). Якщо пароль довго не приходить — пиши нам у підтримку (кнопка внизу сторінки).

При зверненні вказуй актуальну поштову скриньку

ЯК ВИДАЛИТИ СВІЙ АККАУНТ?

Самостійно видалити акаунт неможливо. Це можуть зробити тільки модератори. Якщо рішення остаточне — напиши нам у підтримку лист з проханням про видалення, вказавши причину.

ЯК МЕНІ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА САЙТІ?

Реєстрація на сайті надзвичайно проста. Вона може бути виконана за допомогою соцмереж чи з вказанням твоєї пошти, нікнейму та пароля. 

Зверни увагу — після Швидкої реєстрації тобі варто у Особистому кабінеті доповнити дані про себе. Інакше ти не матимеш змоги заповнювати заявки на участь у тестуваннях. 

ЛОГІН 15ХХХХХХХХ АБО АВТОРИЗАЦІЯ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ

Якщо при вході ти бачиш замість свого нікнейму набір цифр (типу 15хххххххх) - це означає, що профіль соцмережі приєднаний не вірно і створено дубль акаунта. Щоб брати участь у проектах та збільшувати свій рейтинг необхідно: 

1) написати нам у підтримку на сайті чи на пошту  info@naprobu.ua дані акаунтів (старого та нового), щоб ми могли видалити дубль. 

2) вийти з усіх акаунтів

3) дочекатися лист від модераторів з відповіддю.

4) увійти у залишившийся профіль та приєднати соцмережі.

Якщо ви реєструвалися через соцмережу і до цього на сайті не було акаунтів, просимо повністю заповнити дані та вказати більш зручний нікнейм. 

ЗА ЧИЙ РАХУНОК ДОСТАВЛЯЮТЬ НАБОРИ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ?

Всі набори доставляються Новою Поштою за наш рахунок. Для тебе посилка абсолютно безкоштовна.

МОЇ ДАНІ Є У СПИСКУ, А НАБІР НЕ ПРИЙШОВ. ЩО РОБИТИ?

Якщо набір для тестування не прийшов протягом 3-х днів після того, як ти отримав повідомлення "Посилка відправлена", напиши нам у підтримку або в розділі проекту "Питання / відповіді". Адміністратори перевірять інформацію.

Іноді трапляються затримки з доставкою. В такому випадку модератори попереджають про перенесення термінів в розділі "Питання / відповідь" відповідного тестування або за допомогою e-mail листа.

МЕНІ ПРИЙШОВ НАБІР. ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

Отримай набір для тестування у відділенні Нової Пошти, перевір комплектацію (згідно опису в Правилах) і починай тестування. Розкажи нам про отримання і перші враження. Дотримуйся інструкцій тестування, які ти отримаєш разом з набором, щоб виконати всі умови тестування.

СКІЛЬКИ ДНІВ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ НАБІР ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ НА ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ?

Після отримання СМС з відділення у тебе є 4 дні, щоб встигнути забрати посилку. На 5-й день вона автоматично буде відправлена ​​назад.

ЩО РОБИТИ З НАБОРОМ ПІСЛЯ ТЕСТУВАННЯ?

Продукція, яка знаходиться в наборі, надана тобі для вивчення і тестування. Вона не призначена для продажу або передарювання (якщо інше не зазначено в правилах). Після закінчення проєкту продукція залишається у Експерта. Виявивши факт продажу продукції ми заносимо твій акаунт до Чорного списку! 

ВАЖЛИВО! Отримуючи набір для тестування, ти стаєш Експертом, який ділиться думкою про продукт на сайті Naprobu. Важливо виконати УСІ умови тестування, інакше ти ніколи більше не зможеш стати експертом в інших проектах :(

Я СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ. ЩО ТЕПЕР РОБИТИ?

Вітаємо! Тепер, після отримання набору для тестування, тобі потрібно вивчити його і виконати всі умови тестування. 

Зазвичай вони описані у шапці розділу Питання-Відповідь та Правилах. Це - інформативні відгуки на сайті та у своїх соцмережах. Додатково - на сайтах-партнерах, якщо це вказано.

Крім того, в кінці проекту тобі потрібно заповнити підсумковий звіт у Особистому кабінеті (вкладка Проєкти).

ЯК ЗАЛИШИТИ ВІДГУК В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ?

Ти можеш зробити репост свого відгуку з сайту на сторінку Facebook (у віконці відгуку є кнопка "поширити у Facebookабо ж опублікувати відгук окремим постом з фото/відео у своїй стрічці Фейсбук чи Instagram. І не забувай про хештеги — за ними ми зможемо знайти твою публікацію.

ЩО ТАКЕ ІНФОРМАТИВНИЙ ВІДГУК?

Інформативний відгук - це твої особисті враження про використання тестового набору протягом усього періоду тестування. Мінімальний розмір відгуку — 500 знаків. Бажано доповнювати відгук фотографіями. 


Ти можеш залишити як один, так і кілька відгуків. Але пам'ятай - ми перевіряємо відгуки та фото на плагіат - не копіюй чужі відгуки та контент зі сторонніх ресурсів. Такі відгуки не будуь опубліковані та зараховані. 

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ВІДГУК?

У нас немає особливих вимог, як потрібно писати відгук. Головне, щоб було цікаво і правдиво. Але все ж, дотримуйся наших порад, щоб уникнути помилок і не потрапити до чорного списку.

 - Відгук повинен бути залишений в спеціальному розділі "Відгуки" в зазначені терміни. Не затягуй з його написанням.


 - Твої спостереження мають бути особистими (ми перевіряємо відгуки на плагіат). Навіть якщо ти вважаєш, що все вже описано, не бійся повторитися - нам важливо твоя думка.


 - Твої повідомлення не повинні містити нецензурних слів і образ. Крім того, просимо писати всі свої повідомлення на сайті малими (не кричащими) буквами. Мінімальний розмір - 500 символів.

ЩО ТАКЕ ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ?

Це анкета, яку потрібно заповнити в кінці тестування. Там ти відповіси на кілька простих запитань про продукт і поділишся своїми враженнями. Підсумковий звіт обов'язковий до заповнення кожним учасником проекту.

ДЕ ШУКАТИ ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ?

Підсумковий звіт знаходиться в "Особистому кабінеті" - вкладка Проєкти. Ти отримаєш повідомлення про те, коли він стане доступний для заповнення.

ЧОМУ Я НЕ МОЖУ УВІЙТИ ДО СВОГО КАБІНЕТУ?

У випадку виникнення проблем із входом до власного кабінету переконайся, що логін та пароль введені правильно (мова написання та регістр).

Переконайся, що перед та після введених даних немає зайвих пробілів (це часто трапляється при виконанні входу з мобільних пристроїв).

Якщо все вірно, а проблема не вирішена, напиши до служби підтримки. Наші модератори  допоможуть відновити доступ (під час звернення вказуй свою актуальну пошту)

 

ЯК МОЖНА ВИДАЛИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ?

Видалити написане повідомлення можуть лише модератори. 

ЧИ МОЖУ Я ВІДРЕДАГУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ?

Так, відредагувати написане можна. У віконці відгука є кнопка "Редагувати". Щоб видалити зайве фото тобі необхідно написати у Зворотній зв'язок. 

Зверни увагу, коментарі відредагувати неможливо!

ЧОМУ МОЇ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ НА САЙТІ?

Усі повідомлення написані на сайті відправляються на модерацію і публікуються після перевірки. Ця процедура може займати від декількох хвилин до 12 годин.
Пам'ятай, адміністрація сайту залишає за собою право видалити повідомлення, якщо воно містить ненормативну лексику, ображає інших користувачів або містить елементи критики дій адміністрації.

Окрім того, повідомлення та коментарі, що не стосуються тестування, складаються з одного слова чи типові не будуть опубліковані! 

ЧИ МОЖУ Я ДОДАТИ ФОТО/ВІДЕО ДО ВІДГУКІВ?

Фото- і відеофайли можна додати до свого повідомлення. Зображення взяті з мережі інтернет будуть видалятися! 

Щоб додати фото натисни на спеціальне поле у віконці відгука та додай необхідні зображення. Максимальна кількість фото - 6. 

Щоб додати відео, його спершу необхідно завантажити на свій Ютуб-канал. Після цього під відео натискаємо кнопку «Поділитися» > «Встроїти». Скопіюй велике посилання і встав цей код у спеціальне поле у віконці відгуку. 

НА САЙТІ ЗАБОРОНЕНО!

Що ми не публікуємо на сайті?

Плагіат. Те, що скопійовано (частково чи повністю) з інших джерел та видається за власне (текст чи фото). 

Копіпаст. Багаторазове написання одного і того ж повідомлення (свого чи чужого) без заміни або ж із перестановкою слів у реченні.

Флуд. Написання однотипних коментарів, повідомлень, що не відносяться до теми проекту, речень, що складаються з одного слова.

Що ще заборонено? 

Бесцільний шерінг. Ділитися своїм постом чи проєктом дозволяється лише 1 раз!!!

Рейтинг, набраний таким чином, буде перераховано. Як і той, що "накручено" будь-яким іншим способом (багаторазовий шерінг, часті авторизації за певний проміжок часу та інші безцільні дії на сайті).

ЩО ТАКЕ СПОВІЩЕННЯ?

Сповіщення необхідні, щоб користувач бачив, хто поставив "лайк" твоїй публікації, хто її прокоментував, що нового з'явилося на сайті. Також саме у сповіщеннях ти будеш бачити перехід у новий статус рейтинга. 

ЯК ПРИЄДНАТИ СОЦМЕРЕЖІ?

Щоб приєднати до акаунту свою соцмережу, необхідно:

1. Увійти на сайт під своїми логіном та паролем. 

2. Натиснути на аватарку та перейти у Особистий кабінет. 

3. Обрати розділ Налаштування та через допоміжні кнопки приєднати свої сторінки Інстаграм чи Фейсбук.

ЧОМУ ПІСЛЯ ОНОВЛЕННЯ САЙТУ У МЕНЕ ПОМЕНЬШАЛО БАЛІВ?

Рейтингова система старого сайту працювала у тестовому режимі. Після переходу на нову платформу усі бали перераховано, і їх кількість може зменшитися. 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПІД ЧАС ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ ПРИПУСТИВСЯ ПОМИЛКИ?

Заповнювати заявку на участь необхідно максимально уважно (змінити відповіді неможливо). Ці дані враховуються під час вибірки учасників. Крім того, якщо невірно вказаний номер телефону чи відділенння Нової Пошти - ти просто не отримаєш відправлення :( 

Якщо раптом помилка сталася - слідкуй за сповіщеннями - якщо твоє прізвище буде серед обраних експертів - пиши нам у підтримку свої вірні дані. 

ЯК ЗАПРОСИТИ ДРУГА?

За запрошення друзів на портал нараховуються додаткові бали. Щоб їх отримати слідуй інструкції: 

*Увійди до свого Особистого кабінету;

*У нижній частині розділу "Налаштування" ти побачиш віконце з написом "Запроси друга та отримай додаткові бали" та посилання. 

*Цце посилання потрібно скопіювати та відправити другу. За реєстрацію за цим посиланням ти отримаєш додаткові 5 балів.