Сімбіозіс Бебікол для малят

Сімбіозіс Бебікол для малят

Результати тестування

97%
матусь-експертів підтвердили, що готові рекомендувати функціоанльне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол, після завершення тестування
92%
матусь-експертів планують купувати функціоанльне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол, після завершення тестування
96%
матусь-експертів підтвердили, що краплі від колік у малюків СІМБІОЗІС Бебікол підійшли дитині та добре нею сприймаються

До вашої уваги функціональне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол – продукт з лінійки засобів СІМБІОЗІС (SYMBIOSYS®), які містять ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми, що м’яко і безпечно корегують мікрофлору кишківника. СІМБІОЗІС Бебікол – це ваш надійний помічник у боротьбі з кишковими коліками, які завдають таких страждань немовлятам. Чому виникають коліки, звідки така напасть?

Усе через нестачу у кишківнику маляти біфідобактерій, адже саме вони мусять складати 90% мікробіому малюка в перші місяці життя, і їхня нестача призводить до скупчення газиків, кольок, дискомфорту у животику. Отут СІМБІОЗІС Бебікол і стане в нагоді. До того ж за потреби він, підтримуючи кількість біфідобактерій у кишківнику на належному рівні,  допоможе дитині легше перейти з однієї харчової суміші на іншу або з грудного вигодовування на штучне.

Продукт містить бактеріальні штами Bifidobacterium breve BR03 та Bifidobacterium breve B632, які пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів у кишківнику та сприяють відновленню нормальної мікрофлори, водночас зменшуючи газоутворення та запобігаючи розвитку кишкових кольок. СІМБІОЗІС Бебікол розроблено у повній відповідності до вимог Належної виробничої практики для харчових добавок. Він не провокує побічних ефектів, не викликає алергічних реакцій.

Функціональне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол не замінить собою інші продукти, раціон маляти має залишатися різноманітним, здоровим та збалансованим, та цей маленький додаток так багато змінить для дитини! Усього п’ять крапель СІМБІОЗІС Бебікол на день (просто крапніть малюкові крапельки у ротик під час сніданку) позбавлять дитину від неприємних болісних відчуттів, а відтак подарують і малюкові, і матусі багато приємних митей.

Потурбуйтеся про здоров’я і добробут малюка, залучивши до турботи про його тендітний кишківничок продукт, здатний належним чином корегувати стан кишкової мікрофлори. З СІМБІОЗІС Бебікол добрий настрій і здорова активність – це норма. Про болісні коліки, розлади кишківника, часті зригування та ще багато неприємних проблем, викликаних порушеннями у мікрофлорі кишківника, можна забути.

 

Відгуки

Inka Malinka

Сімбіозіс Бебікол враження

Тестувала функціональне дитяче харчування СІМБІОЗІС Бебікол – продукт з лінійки засобів СІМБІОЗІС (SYMBIOSYS®), який містить ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми, що м’яко і безпечно корегують мікрофлору кишківника та є відмінним засобом в боротьбі з коліками у малюка.

За місяць тестування хочу поділитися нашими враженнями.

*препарат зручний у використанні (1 раз на добу, 5 крапель, є піпетка, що значно облегшує вживання препарату).

* має нейтральний смак

* чудове герметичне упакування

* має чітку та зрозумілу інструкцію

* отримала відмінний результат ( дитина почала краще спати вже після 3 прийому препарату, здуття вже майже не турбує, стул регулярний, алергічної реакції на препарат не спостерігала)

Будемо користуватися і надалі!

Дякую @naprobu.ua за круті проєкти!
У відгука 7 коментарів
St.Mary

СІМБІОЗІС Бебікол

Від народження мали проблеми з коліками, чи в загальному з животиком, синочок сильно кричав, що переживала, щоб не вилізла пупкова грижа і взагалі пупок нормально затягнувся. Були не дуже спокійні, нервові, багато зригували (можливо від крику, бо сильно щось турбувало), але вже з першого прийому капель СІМБІОЗІС Бебікол все почалося налагоджуватись. Помітила, що стали менше кричати та копати ніжками, навіть скоротилась інтенсивність зригування. Дитина на ГВ тож постійно думала, підбирала, що їсти, а що ні, обмежувала себе і в кількості і вподобаннях, знаючи що буде проблема у дитини. Тепер спокійно їм, насолоджуюсь ГВ і дитина тестуючи СІМБІОЗІС Бебікол ефективно справляється з коліками та гарно розвивається 🤗
У відгука 3 коментарі
babenko_daria_23

Дійсно допомагає 👍💚

Доброго і мирного дня всім читачам💫 Це наш другий відгук з маленьким експертом. Синочок приймав сімбіозис бебікол протягом 10 днів і ми маємо що сказати :
● дуже зручно давати їх за допомогою піпетки,що закручується на флакон;
●додаєш у раціон дитини всього 5 крапель вранці і животик не турбує дитину;
● нормалізується стілець,сон,настрій дитини = настрій матусі;
● як гарне доповнення до раціону корисних про - і пребіотиків👍;
● синочок приймав їх із задоволенням,бо нема ні запаху ні вкусу неприємного;
● без домішок,"Е"шок,цукру і всього чого матусі оминають обираючи найкраще своїм дітям!;
Отже,можу зробити свій висновок стосовно сімбіозис бебіколу, я можу рекомендувати їх своїм знайомим матусям,адже я побачила гарний результат після тривалого тестування👍💫🙏💚
З повагою мама Даша і маленький експерт Олег🤱🤗
У відгука 2 коментарі