Чудові трусики!

Доброго дня! Нарешті, ми протестували трусики памперс. Можу сказати, що дуже вражена, адже раніше ми користувалися трусиками іншої торгової марки і вони нас влаштовували настільки, що інші ми і не купували. Тепер, будемо з задоволенням користуватися і трусиками памперс, адже, вони мають багато переваг: тонкі, не протікають, не пережтґимають ніжки, гарно поглинають, дитині зручно і комфортно, а цеголовне, для таких непосид як мійсиночок. Дякуємо за таку чудову продукцію і можливість тестувати якісні продукти.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Суперові памперси! Дочка задоволена!

Колись дуже давно, коли моя крихітка була дуже маленькою, я придбала підгузки Pampers за привабливою ціною. Але вони нам зовсім не підійшли, окрім того викликали алергію. Цього разу коли я отримала підгузки-трусики Pampers, на свій ризик вирішила спробувати. І вони мені дуже сподобалися. Добре сіли на доньку,не протікали, різкого запаху не мали та головне не викликали алергію. Єдине що вони занадто тонкі і тому міняти їх треба було часто. А так все клас! Хотіла придбати підгузки-трусики за купонами зі знижкою, які вислали у посилці, але теперь після відгуків дівчат тут маю великі сумніви, адже колись мала негативний досвід з цими підгузками.
У відгука 1 коментар
Міка
Тонкі, це плюс і мінус одночасно, адже влітку чим тонший підгузник тис менше парить. Плюс тонкі краще виглядають під одягом
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Трусики Pampers

Отримавши продукцію Pampers на тестування я не очікувала такого результату від них) До цього купували підгузки іншої фірми бувало й таке що встаєш вночі а там сюрприз ( Користувалися розміром 4 за час тестування нам трусики підгузники ні разу не протекли,була приємно здивована, чесно не очікувала на такий результат малюк спав спокійно!! Бракувало лише індикатора вологи, а так загалом все чудово, після тестування трусиків остаточно на них і перейшли, в нас не було ніяких алергічних реакцій та протікань, дуже задоволені )
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Растройство и огорчения ((

Читала уже тут отзыв про это, но я тоже оставлю, что б люди знали и понимали, что это не единичный случай. Ситуация в следующем я заказала упаковку трусиков по промокоду, открыла упаковку, а там совершенно другие трусики нежели нам присылали, другой дизайн и этот едючий запах из-за которого я не пользовалась до этого ТМ pampers. И наверное те девочки которые писали про то что у них трусики с запахом им прислали, те что продают в магазине. У меня очень чувствительный нюх и я думала, ну если мне не воняют химией, то как может другим вонять! Вообщем я расстроенная. Не знаю буду ли ещё покупать, потому что эта отдушка это ужас для меня( я конечно попробую одеть на малого, но скорее всего вернусь на те трусики что и до этого пользовались. Я очень расстроена так как те трусики что были присланы для тестирования были очень классные
У відгука 11 коментарів
fitakKatja
А я ещё сомневалась заказывать по скидке или сразу большую пачку заказать 🤔 Но глядя на отзывы о купленных трусиках и не буду заказывать вообще 🙁 Я терпеть не могу сильные ароматы, да и ребенку они не нужны, он же должен познавать окружающий мир и окружающие запахи неотъемлемая их часть
Alen.ka
Мне кажется, что они просто поменяли дизайн. Но в магазинах не могу найти такие как вам присылали, мне они тоже больше понравились.
Показати ще 9 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Враженні зручністю

Ми завжди використовували лише памперси і мені здавалось, що з ними набагато простіше ніж з трусиками. Бо перед цим пробували трусики іншого бренду і чесно кажучи вони мене не вразили.
Але вдягнувши трусики від Pampers я була здивована шо вони так добре сидять і на попі в малюка, і резинка облягає повністю животик і не здавлює його, особливо коли малюк бігає.
Ще один плюс, що від них у нас не було жодних попрілостей чи алергії( бо був і такий досвід з підгусками)
За весь час жодного разу не було такого, щоб трусики десь протекли, вони добре впитують вологу .
Єдине незнаю чому на підгусках і трусиках Pampers не роблять індикатора заповненості? Це ж зручно...!!!
В загальному ми за доволені від якості і від того що це дійсно зручно, як для батьків так і для малюка.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися