Тестування

Отримавши пробний набір від памперс,відразу здивувалась нарешті мене обрали на тестування. Але так склались обставини що в період проведення тестування перебувала в лікарні з малишом,тому тестування прийшлось провести пізніше.
Про даний бренд давно знаю,відгуки від друзів були різні,комусь підійшли,комусь ні. От і випала мені нагода протестувати на власній дитині.
Почавши тестування була приємно здивована приємним запахом,і легкістю одягання,дитина себе комфортно відчувала,ніде нічого не стискало,завдяки пояску- резинці який просто мягусінький,але тримає міцно,не сповзають.
Стосовно надійності,то їх вистачало в нас на 8годин (на ніч). Протікань вночі не було .
Шкіра в дитини не красніла, запалення не було помічено протягом місяця!
А подарунковий набір ідеально підійшов і моїй сусідці,(в неї 3-тя дитина якраз нашого віку) вона теж була здивована якістю і надійностю.
А еко торбинка зараз ідеально підходить для походів у магазин.
У відгука 13 коментарів
Iruna_
Нам прийшли памперси як подарунок а не набір для тестування, і знаєте до цього я сумнівалася в якості і зручності використання, ну після використання пару памперсів моя думка змінилась, вони дуже добре сідають на дитині, не протікають, не мають лишніх запахів і дуже добра якість, це саме перше за що я хвилювалась щоб не було попрілостей і висипань, на далі продовжуємо ними користуваться
Лебідь Олена Олександрівн
Ми теж тепер перейшли на них.
Показати ще 11 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Підгузки-трусики Pampers-pants

Підгузки-трусики допомагають мамі швидко одягнути дитину та забезпечити комфорт протягом усієї доби. Це гарний варіант для активних малюків, які не стоять на місці ні секунди. Pampers pants мають гарний дизайн, який зацікавлює щоразу мого малюка, приємні на дотик. Попа сухенька та без подразнень, що для нас особливо актуально ( не всі марки нам підходять). Слідів від резинки на животику майже немає, запах легкий, ледь помітний, приємний. Зручно їх і знімати з дитини. Рідина, що потрапляє у підгузок, рівномірно розподіляється, підгузок не висить і не спричиняє незручності. Сама пачка підгузок яскрава, її легко знайти на полицях магазину. Відкривається легко і зрозуміло. Також ми тестували вологі серветки Aqua Pure і були приємно здивовані. Вони дійсно вологі, якраз для ніжної шкіри малюка. Розмір зручний для використання. Серветки витягуються по одній і не засихають у відкритій пачці. Дякую організаторам за можливість тестування двної продукції та надану мені допомогу у вірному заповненні відгуків❤️
У відгука 1 коментар
Михайло Сіз
согласен памперсы-трусы эти отличный выбор
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Трусики Pampers Pants

Трусики Pampers Pants це для нас нове відкриття,вони перевершили наші сподівання,легко одягаються і що не мало важливо не протікають для нас це дуже важливо бо з попередніми трусиками були такі проблеми що не дуже зручно.Pampers Pants нам дуже сподобались всим і приємно що є легкий приємний аромат також в Pampers хороші вологі серветки зручне упакування і достатньо вологі,донечкі сподобались будемо і надалі купувати серветки і трусики тільки більший розмір бо підросли.Дякую що даєте можливість пробувати щось нове,для нас ці трусики стали приємним відкриттям))Нажаль пишу відгук не вчасно з запізненням бо тривалий час були замістом без інтернету(((
У відгука 1 коментар
Боднар Анжела
Також оцінили якість нових серветок Pure)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Памперс-трусики

Трусики памперс оказались идеальным решением для нашего малыша на сегодняшний день - удобно одевать, мягкая резиночка, отсутствие застёжек, как в обычных подгузниках (котопые подросший малыш легко расстёгивал сам) - это неоспоримые преимущества этого вида подгузников. Качество памперс же как всегда на высоте - нет раздражения, приятно пахнут, не протекают, кожа малыша остаётся сухой даже после целой ночи.
Мы абсолютно довольны памперс-трусиками, уже заказали на размер больше, так как за время тестирования сын успел подрасти)
У відгука 2 коментарі
Михайло Сіз
поддерживаю цена-качество отличное, мы в основном ими и пользовались
Наталья Фомичева
Да, действительно очень хорошо что нет никаких раздражений,не нужно использовать всякие эти мази под памперс,присыпки... Отпаривать попку в ромашке с чередой))))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Трусики-підгузки pampers pant

Трусики памперс-це саме те,що ідеально підходить для шилопопих малюків,які ні хвилини не можуть всидіти на місці. В нас зараз час,коли ми користуємось трусиками лише на ніч та на прогулянку, але скажу,що вони ідеальні,завдяки зручній посадці дитинці нічого не надавлює ніде й дитина може спати спокійно до 12год,а то навіть і більше. Можна не хвилюватись , що буде неприємний сюрприз у вигляді мокрого одягу і постільної білизни,також що приємно дивує-це те наскільки вони тоненькі,дитина не носить великий балдахін,який після одного випорожнення набухає,як парашут. Тому якщо трусики-підгузки то тільки Pampers pant,дякуємо за такий досвід .
У відгука 2 коментарі
1594045596
100% класные трусики памперс
Михайло Сіз
согласен, отличная продукция, малыш на ней вырос))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися