Трусики Pampers Pants – зручна посадка та захист вiд протiкань

Трусики Pampers Pants – зручна посадка та захист вiд протiкань

Результати тестування

99%
українських мам рекомендують Pampers Pants
99%
українських мам повністю довіряють Pampers Pants

Із крихітного спостерігача ваш малюк поступово перетворюється на невгамовного дослідника й активного шукача пригод? Він навчився перевертатися, повзати, а можливо, вже готується до першого кроку?

Ми знаємо, як непросто надягати підгузники на дітлахів, які постійно знаходяться в русі. Саме тому пропонуємо вам спробувати трусики Pampers Pants. Їх легко одягати та знімати, а еластичний поясок утримує трусики на місці, навіть якщо крихітка рухається дуже активно.

Легко одягати

Трусики Pampers Pants дуже м'які та легко тягнуться, їх легко та зручно одягати – просто продіньте руки в отвори для ніжок та розтягніть підгузник з обох боків. Просуньте ніжки й потягніть трусики вгору (логотип Pampers має бути спереду). Все, можна вирушати назустріч пригодам!

Зручно та сухо грати

Завдяки технології 360˚ трусики Pampers Pants допомагають запобігти виникненню проміжків і протікань, щоб малюку було комфортно й сухо та ніщо не заважало йому грати і пізнавати світ.

  • Еластичний поясок дуже добре тягнеться, набуває форми тіла дитини та забезпечує комфорт крихітки в будь-якому положенні;
  • Суперабсорбуючий внутрішній шар миттєво вбирає вологу;
  • Подвійні манжети навколо ніжок надійно захищають від протікань.

Спокійно спати всю ніч

Після вечірнього годування животик малюка збільшується. Під час нічного сну він знову зменшується, що може призвести до виникнення проміжків і протікання підгузників. Трусики Pampers Pants з технологією 360˚ допомагають запобігти виникненню проміжків і протікань, щоб ваша дитина могла спокійно спати всю ніч.

Трусики також мають повітряні канали, які дозволяють повітрю вільно циркулювати всередині підгузника, забезпечуючи до 12 годин повітряної сухості. Вони виготовлені з ніжних, як бавовна*, матеріалів. Щоб ваша крихітка відчувала себе як у справжніх бавовняних трусиках. (*Не містить бавовни.)

Легко знімати

Знімати трусики так само легко, як одягати: просто розірвіть боковинки підгузника, згорніть трусики, використовуючи спеціальну липку стрічку-утилізатор, та викиньте.

Із трусиками Pampers зміна підгузника більше не проблема, навіть якщо ваш малюк дуже активний!