Корм для котов Пурина

Все тестирование было отлично, но когда начались заканчиваться пачки с важным кормом для котят, у кошечки началось расстройство желудка (понос) и рвота. Продолжалось это несколько дней, мы думали может она что то съела. Через несколько дней опять дали корм и опять повторилось проблемы с желудком.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

vsegda.prava

Корм действительно очень хороший. Кот заметно подрос,шерсть стала шовковистее . Кот очень активный и счастливый. Рекомендую
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Спустя несколько недель

Мы по прежнему кушаем этот корм в связке сухой+мокрый. Ветеренар отметила улучшенное состояние котейки. Наверное, только с ним теперь и будем) Единственное,что огорчает, я при открытие пакетика мокрого корма,режу пальцы( Рукопоп я(
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Деякий час потому...

ми продовжуємо наше харування виключно пуріною – замовляли й на розетці, і в мупермаркетах нашого міста ці консерви вже з'явилися. отже смакуємо та радіємо. дуже задоволені, що були учасниками цього проекту та відкрили для себе ідеальний раціон.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ирина
Дякуємо за такий гарний відгук, і радіємо разом з Вами, що продовжуєте користуватись Пуріною. Хай смакує Вашому улюбленцю!
Ирина 83
После таких отзывов хочется и своего пушистика побаловать, завтра обязательно попробуем консервы от Purina.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Продовжуємо смакувати Purina One

Хоч і від закінчення тестування пройшло вже чимало часу, та ми продовжуємо годувати свою кицю сухим і вологим кормом Purina One Junior. Купуємо на сайті rozetka або ж у спеціалізованих магазинах з товарами для домашніх улюбленців. Слід зазначити, що й досі наша Грізлі їсть даний корм з великим задоволенням, він їй не набрид і потреби змінювати марку корму немає.
Цього тижня мали огляд у ветеринара ( перед вакцинацією) і лікар відмітив чудовий стан здоров`я нашої улюблениці. Немає проблем з ШКТ, шерсть блистить, киця активна, гарно розвивається й росте. Ветеринар похвалив нас за вибір корму і нагадав, що не варто змішувати і чергувати з іншими марками кормів. Тому продовжуємо годувати нашу кицю кормом від найкращої марки харчування для тварин Purina One і дякуємо, що допомогли зробити правильний вибір.
У відгука 1 коментар
Bibabaking
якщо похвалив ветеринар - це прям рівень! клас!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися