Purina ONE®. Мікс, вартий довіри

Purina ONE®. Мікс, вартий довіри

Результати тестування

99%
експертів повністю довіряють Міксу від Purina ONE після тестування
99%
експертів готові рекомендувати Мікс від Purina ONE своїм друзям/родичам та знайомим
89%
експертів готові і надалі купувати Мікс від Purina ONE для свого кота/кішки

Яким має бути раціон кота? Звісно, збалансованим – щоб улюбленець щодня отримував повний комплекс поживних речовин для забезпечення своїх особливих потреб.

Purina ONE® – це високоякісне харчування для котів різного віку та з різними потребами, розроблене ветеринарами та дієтологами Purina. Спеціальна формула Purina ONE BIFENSIS® містить корисні бактерії та всі основні поживні речовини, які потрібні вашій кішці, включно з омега-6 жирними кислотами.

Обираючи Мікс від Purina ONE® – тобто годуючи свого улюбленця і сухим, і вологим кормом, – ви будете впевнені у його здоров’ї сьогодні та завтра.

  • Мікс для кастрованих котів/стерилізованих кішок (Sterilcat)

Стерилізовані коти схильні до набору зайвої ваги та проблем із сечовивідною системою. Завдяки адаптованому складу протеїнів, жирів і поживних речовин Purina ONE® Sterilcat подбає про струнку статуру кота та підтримає здоров’я сечовивідної системи.

  • Мікс для дорослих котів, що постійно перебувають у приміщенні (Indoor)

Домашні коти зазвичай менш активні та приділяють більше часу вилизуванню, тому вони можуть мати такі проблеми, як зайва вага, а також відчувати дискомфорт від шерстяних клубків. Завдяки клітковині Purina ONE® Indoor допомагає виводити вдвічі більше шерстяних клубків, а адаптоване співвідношення жирів та протеїнів допоможе підтримати струнку статуру.

  • Мікс для кошенят та лактуючих кішок (Junior)

Через інтенсивне зростання кошенята мають надзвичайно високі харчові потреби. Purina ONE® Junior має збалансований склад і потрібний набір корисних компонентів та дбає про здоровий розвиток кошеняти.

  • Мікс для дорослих котів (Adult)

Містить вітамін D і мінеральні речовини для підтримки здоров’я кісток, зменшує утворення зубного каменю до 40 %, підтримує здоров’я сечовивідної системи, а також піклується про здоров’я шкіри та шерсті.

Purina ONE® – Мікс, вартий довіри. Оберіть Мікс, що підходить саме вашому улюбленцю, та спостерігайте за поліпшенням  його  здоров’я!