Пройшла курс прийому

Я майже повністю випила всі таблетки. За цей час побічних ефектів не виявлено зовсім . Також я відчула прилив енергії, та позитиву , покращився сон та увага .
Загалом ці таблетки діють.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мені сподобалось!

Я почала приймати таблетки під час відпустки, боялася побічних ефектів, сонливості, апатії або чогось поганого.
Але побічних ефектів не виявлено зовсім . Я відчула прилив енергії, та позитиву , покращився сон та увага .
Загалом ці таблетки діють але я невпевнена що ціна повинна бути така висока . Я не користувалася раніше схожими препаратами і не розуміюсь в ціновій політиці саме таких препаратів . Але ціна відштовхує ,я хотіла придбати такі таблетки чоловіку , але треба краще проконсультуватися з лікарем можливо він порадить і пояснить чого вони такі дорогі)
Але загалом рекомендую ,якщо ціна для вас приємна, то супер таблетки 😁
Виділіть будь ласка фотки лишні з допису) бо у мене не виходить )
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мемопрув - засіб, що має бути в аптечці у кожного в сучасних умовах життя👌🏻💙

Наслідки Covid-19, ситуації в країні, постійні стреси на роботі змушують задуматися над пошуком дієвого та якісного засобу для покращення пам'яті та концентрації при стресах. Моя ж професія вчителя (з понад 30-годинним навантаженням, класним керівництвом, адмініструванням платформи та сайту) час від часу призводить до різного спектру емоцій та вигоранню. Проте, відразу хочу зазначити, що свою роботу безмежно люблю, але моя проблема в тому, що здоров'я ставляю ледь не на останнє місце в своєму житті.

І саме в той момент, коли я рішуче планувала шукати рішення, то проєкт на порталі NaProbu сам знайшов мене😌.

Трішки інформації від самого виробника:
"МЕМОПРУВ - унікальна комбінація нейропептидів N-PEP-12 і амінокислот, отриманих з природних джерел і проведених у відповідності із стандартами біотехнологічного процесу в сертифікованих умовах. Нейропептиди в МЕМОПРУВ імітують фактори росту нервів, які важливі для нормального функціонування мозку".

Сьогодні ж, рівно 26 днів, як я приймаю даний засіб і можу зробити повноцінні висновки:)

Отож, приймала Мемопрув я щодня по 1 таблетці на день. Перший тиждень пробувала ввечері, а далі перейшла на ранок - і це було гарне рішення, оскільки вечерю я часто можу пропустити, а сніданок - це обов'язкова звичка для мене.

На диво, жодної побічної реакції не відбулося за весь курс приймання засобу (хоч і лишається ще пару таблеток, але впевнена, що нічого незвичного та неприємного вже не відбудеться).

З плюсів, який дійсно помітила - це стресостійкість. Чи то програмування себе під впливом того, що щось приймаю для покращення стану організму, чи то дійсно така дія засобу, але це факт.

Але найдивнішим виявився інший плюс - до мене повністю повернулося те відчуття та різкість нюху, оскільки позаминулого року хворіла на Covid-19, і було важке перенесення даної хвороби, але відчуття запахів було не таке яскраве, як до неї.

Зараз же, і веду активний, здоровий спосіб життя, а також в додачу, майже завершила курс Мемопрув, та з впевненістю можу сказати, що мені засіб сподобався. Щиро дякую команді NaProbu, що дали змогу стати учасником даного проєкту і дуже цікаво прочитати відгуки інших учасників.

Усім гарного самопочуття, спокою в думках та мирного неба💙💛

#мемопрув #відгук #стрес #здоров'я #здоровийспосібжиття
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування Memoprove

Привіт усім. Сьогодні хочу описати свої враження від цього препарату. Особливих надій в мене на його дію не було і я вже хотіла написати відгук. На початку в мене було відчуття плацебо, самонавіювання. Але пізніше дещо змінилося в моєму житті на краще і я хочу з вами цим поділитися.
Я займаюся фітнесом і ходжу на степ аеробіку. Тренер щоразу вигадує нові вправи і вони постійно змінюються. Кожне заняття унікальне і неповторне. Перед початком приймання препарату memoprove мені важко було повторити в швидкому темпі за тренером, а самостійно виконати всі рухи я забувала. І моя знайома сказала, що це проблема в моєму мозку, що мені потрібно навчитися запам'ятовувати частини рухів і вміти їх поєднувати. Так, як в мене не виходило, то я ходила на інші заняття. І вже після того як я пропила перший блістер таблеток я знову записалася на заняття степ аеробіки. В мене наче розвинулися в голові, а ноги чітко повторювали за тренером рухи. Я відчувала задоволення і змогла повторити їх самостійно. Це дало мені впевненість і радість.
Ще також я вперше проїхала самостійно за кермом з України до Італії, і назад. А це більше 1300 км в одну сторону. Відчуваю покращення в емоційному і мотиваційному плані. Також відновилися мої логістичні навички. В мене таке враження, що з початком війни я все це приховала глибоко в своєму мозку, а тепер завдяки моїй наполегливості і препарату memoprove моє життя покращилося. Дякую всім за увагу.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестую Мемопрув

Добрий вечір. Вибачаюся, що довго не писала, хоча таблетки отримала і п'ю. Співпало так, що і до подання на тестування, я відчувала певну депресію. А в кінці квітня на роботі багато всього трапилося і мене просто на кілька тижнів накрило. Улюблена справа, якою я займаюся, лікування тварин, перестала приносити мені задоволення. Я як ніколи відчула себе вигорівшою і спустошеною. Що хочу сказати, в мене не було навіть сил кудись доповзти і подивитися список учасників. Тому, коли побачила, що препарат прийшов на НП - дуже здивувалася. П'ю вже 3 тиждень. Не знаю, чи це дія препарату чи те, що я почала більше гуляти, відволікатися, кудись виходити. Але поступово я збираю себе по часточкам і відбудовуюся. Пити препарат мені легко 1 таблетка вранці. Ніяких побічних не помічаю. Єдине, що не подобається, що не пишуть в інструкцію чи взаємодіє ця добавка з іншими препаратами, ліками. Що мене мучає зараз - це підвищена тоивожність, погано сплю. З цим поки за час прийому змін не побачила. Та все ж сподіваюся на краще.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися