Не дай емоційному вигоранню перемогти!

Не дай емоційному вигоранню перемогти!

Часто, чуючи словосполучення “емоційне вигорання”, наші навколишні можуть поблажливо посміхнутися та видати класичне “Ти просто лінуєшся. Візьми та почни працювати, і все твоє вигоряння швиденько пройде!” Але насправді лікувати емоційне вигорання є ще важчою роботою – це все одно що гасити пожежу бензином: так собі ідея.

Щоб подолати синдром емоційного вигорання, потрібно взяти павзу і зменшити обсяг роботи, а в ідеалі – відправитись у відпустку та не думати про роботу взагалі. Сюди підключаємо регулярний якісний сон, правильне та поживне харчування, і за потреби – біологічно активні добавки. Сьогодні починаємо тестування саме такої добавки.

Мемопрув – це біологічно активна суміш поліпептидів природного походження з клінічно доведеною ефективністю. Він покращує такі когнітивні функції, як пам’ять, увага та концентрація, а також сприяє розумовій та фізичній реабілітації в період одужання.

Він рекомендований для тих, хто бажає покращити пам’ять, здатність до навчання, концентрацію чи прийняття щоденних рішень. А також ефективно покращує стан пацієнтів, що перенесли COVID-19, зокрема – астенічний синдром, когнітивні та психоемоційні порушення.

Завдяки комбінації нейропептидів та амінокислот Мемопрув:

•Захищає мозкові клітини та зв’язки між ними.
•Стимулює утворення зв’язків між мозковими клітинами та активність нейронів.

Саме тому Мемопрув – це ефективний помічник у боротьбі з синдромом емоційного вигорання. Клінічно доведено – всього за 30 днів ця добавка:

•зменшує астенію,
•підвищує активність,
•покращує мотивацію,
•допомагає краще концентрувати увагу,
•збільшує працездатність.

Зацікавили? Тоді реєструйся на тестування та перевір ефективність Мемопрува самостійно, а також – поділися з нами своїми висновками.