ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

08.04.2024 - 21.04.2024: Подавай заявку на участь у проекті.


23.04.204: На сторінці проекту у розділі «Список учасників» буде оголошено 30 експертів, які братимуть участь у тестуванні.


24.04.2024-26.04.2024: Надсилатиметься 30 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації в проекті.

29.04.2024 – 26.05.2024

Оцінювання

27.05.2024 - 9.06.2024

  • Заповняй звіт учасника проекту у «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Стосовно вибору учасників....та й взагалі!

Всім доброго дня. Кажу наперед, що не хочу нікого образити!
Стосовно вибору учасників в будь-якому тестуванні завжди були і будуть невдоволені. Навіть і я сама буваю така! :) Але потрібно розуміти, що нас, бажаючих, велика кількість і всіх взяти до участі немає можливості. Я сама була на тестуванні дуже-дуже-дуже давно, але не втрачала надію і читала відгуки інших.
Не потрібно писати, що наприклад *мені потрібніше було б* чи *в такому-то віці не потрібно*, *аби протестувати* і тому подібне, адже:
1. Не можна не знаючи людину ставити її вік, здоров*я, розумові здібності під сумніви. Ви не знаєте, для чого і кого вона бере участь в тому чи іншому тестуванні.
2. Раз людина бере участь в тестуванні, значить вона його буде тестувати. Для цього і створений портал - тестувати і ділитись відгуками! А чи вона сама буде цей продукт тестувати і виставляти за свій відгук, це вже інше питання. Тут ніхто не просе документи показати, що наприклад у вас є дитина, щоб тестувати підгузки, адже вони можуть протестуватись племінником, дитиною подруги і так далі. Головне, щоб відгук був реальним і дійсно протестованим!
3. *Аби протестувати*. Так тут люди і задля цього, їм цікаво тестувати продукцію, ділитись відгуками, вступати в дискусії.
Хтось дійсно потребує більше, хтось менше, але так було завжди і буде - це життя!. Якщо людина має необхідність в певній продукції, то вона купить і не буде чекати манни небесної.
4. Будьте людяними! Ми багато чого не знаємо про того учасника, якого обрали на тестування. Сьогодні Вам не пощастило, то неодмінно пощастить в інший раз або в чомусь іншому.
Якось так, в мене все! Всім миру і добра!
У відгука 6 коментарів
Модератор_Ярослава
Дякуємо за щирі слова, дуже цінуємо наших експертів за розуміння❤️
pomin
Так! 100 %! Дякую ❤️
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Вітаю переможців!

Дуже багато чула про цей Мемопрув, навіть деякі блогери рекламують його, тому дуже цікаво буде почитати незалежні відгуки! Мирних всім днів!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування

Вітаю всіх експрертів, які пройшли відбір)
З нетерпінням чекаю відгуків!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Вітаю!

Вітаю учасників тестування! Дуже шкодую, що не потрапила в список. Буду з нетерпінням чекати відгуки, дуже цікаво!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Трішки дивний вибір

Дивлюся на список переможців і ніяковію. Невже в такому віці час приймати пігулки, що покращують, для прикладу, короткочасу пам'ять? Доволі дивний вибір учасників, в такому віці і без таблеток все нормалізується, а тестувати аби тестувати спірне питання.
У відгука 12 коментарів
Модератор_Ярослава
Всі експерти, котрі потрапили у проект, пройшли всі необхідні критерії відбору) Реалії сьогодення такі, що молодь теж має проблеми з памʼяттю, концентрацією, емоційні перенавантаження та стрес, які варто коригувати та підтримувати препаратами. Анкет було дуже багато, а учасників лише 30, на жаль, як би ми цього не бажали, але усіх узяти в тестування ми не можемо( Але, не засмучуйтеся, та реєструйтеся в наступних тестуваннях😊
pomin
Нажаль сьогодення таке + у всіх різний поріг стресостійкості, а стрес не обирає за віком
Показати ще 10 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися