Модератор_Ярослава
Модератор_Ярослава
Експерт
Відгуки Модератор_Ярослава
Коментарі Модератор_Ярослава
Отримано лайків
22 Like
Модератор_Ярослава

Червона помада Ultra Matte

Я обожнюю червоні помади❤️
Ultra Matte від Avon здивувала своєю текстурою, дуже приємно лягає на губи, не скочується, дуже ніжна і приємна на губах. Колір чудовий і не яскраво червоний і не малиновий. Залежно від того, яким способом наносити. Якщо підпалювати олівцем, можна отримати яскраво насичені червоні губи, але якщо помаду нанести легко за допомогою пензлика, або ж навіть пальця, - можна отримати ефект «зацілованих губ», і колір на губах буде менш яскравим, ближче до малиново-червоного відтінку.
Окрім того, мене приємно здивував склад помади: олія кунжуту, авокадо вітамін Е. Тож, завдяки такому складу, губки будуть не лише красиві, а й доглянуті і захищені❤️
Наостанок, хочу сказати, що тепер ця помада неодмінно буде однією з найулюбленіших, яку можна використовувати як щоденно, так і на певні святкові події. Рекомендую!
У відгука 8 коментарів
Модератор_Ярослава

Складова посилочки

Нарешті забрала таку довгоочікувану посилочку від Напробу та Avon) в посилочку була посадка та маленький тестер сироватки)
На жаль, у складову посилки не входила картка (як зазвичай) де прописуються всі правила та інструкція для експертів..що є не дуже зручним.

На перший погляд, помада дуж приємного кольору, така, малиново червона, досить цікавий колір…незабаром покажу, як виглядає з мейком)
У відгука 1 коментар
Модератор_Ярослава

Дегустация

Каждая заботливая мама старается кормить своего малыша только самым лучшим и полезным. Поэтому старается выбирать только натуральные продукты , без сахара, фруктозы, ароматизаторов, красителей и других вредных составляющих.
Стараюсь не давать сыну продукты, содержащие сахар, и тот факт, что в составе сырков нет сахара, за то есть пюре фруктов, что не может не радовать.
Вкус яблока понравился сыну меньше, видимо кисловат был для него. Мультифрукт - утоптал очень быстро, и требовал ещё 😅
Уже нашли на прилавках магазинов со вкусом банана 🍌 оказалось так же вкусно😋 будем брать ещё) рекомендуем 😉👌
Спасибо порталу за такую приятную и вкусную возможность стать одними из первых дегустаторов
У відгука 7 коментарів
Модератор_Ярослава

Доставка и состав

Очень приятно было получить посылочку лично в руки от курьера, это была красивая коробочка, похожа на подарочную с синей лентой. Было вдвойне приятнее получить посылочку в день рождения ребёнка) маму радости получили и я и малыш)))
Яркая, красивая упаковка сырков.
Так как малыш у меня очень любит детские творожки, мы очень обрадовались, увидев себя в списках тестировщиков:)
Нам 1 год и я очень выборочно отношусь к подбору продуктов, которые кушает мой малыш. Сырки «Простоквашино» в составе не имеют сахара, что очень меня порадовало, да и в целом, состав сырков очень хороший (что так же не может не радовать. В коробке было три сырка: 1 - яблоко, 2 - мультифрукт.

Далее расскажу детальнее о нашей дегустации двух вкусов)
У відгука 0 коментарів
Модератор_Ярослава

Висновки тестування

Ну от і настав останній день тестування гелів Woolite. За ці декілька тижнів вдосталь вдалося протестити усі гелі!
Тож, можу сказати, що насправді гелі справляються зі своєю роботою на ура!
Речі після прання дійсно стають набагато м’якшими та приємнішими на дотик.
Щодо досить забруднених речей, з цим завданням також чудово справляються.
Аромат не залишається опісля прання на довго (як на мене це є плюсом, не дуже люблю коли речі пахнуть миючими засобами), але відчуття свіжих речей залишається.

Мінусом є дизайн ковпачків. Як на мене, варто виробнику доробити мірні поділки на стаканчику, за для чіткого розподілу гелю на прання певної кількості речей.

Буду купувати ще та рекомендувати близьким та друзям!
У відгука 1 коментар