Сирок «Простоквашино для малят»

Сирок «Простоквашино для малят»

Ваш малюк вже починає знайомитися з новою їжею і в його раціоні крім грудного молока або адаптованої суміші з`явились перші прикорми? 

Введення першого прикорму – дуже відповідальна справа. Адже дуже важливо, щоби нові для немовлят продукти були безпечними для здоров`я. Важливо познайомити крихітку з натуральними смаками нових продуктів без додавання надмірної кількості цукру. 

Кожна дбайлива мама бажає годувати свого малюка тільки найкращим та найкориснішим. Тому, звичайно, намагається обирати тільки натуральні продукти, без цукру, фруктози, ароматизаторів, барвників та інших шкідливих наповнювачів.

Якщо вашому немовляті вже виповнилось 6 місяців, то за рекомендацією педіатрів і дитячих дієтологів його вже можна знайомити з кисломолочними продуктами.

Зверніть увагу на новий сирок з біфідобактеріями та фруктовими наповнювачами «Простоквашино для малят», який можна давати малюкам з 6-8 місяців (залежно від смаку).

Усі продукти «Простоквашино для малят» збагачені біфідобактеріями, які мають позитивний вплив на формування корисної мікрофлори кишківника та забезпечують комфортне травлення.

Сирок «Простоквашино для малят» – це перший в Україні фруктовий сирок для дитячого харчування без додавання цукру. У складі продукту: молоко, біфідобактерії та фруктовий наповнювач (яблуко, мультифрукт або банан).

У продукції «Простоквашино для малят» використовується тільки молоко найвищого ґатунку, що ретельно перевіряється в лабораторіях двох спеціальних ферм та заводу.

Постачальниками молока для продукції «Простоквашино для малят» є лише дві ферми, сертифіковані як сировинна база для дитячого харчування.

Реєструйтесь на тестування сирка «Простоквашино для малят», обирайте для своєї крихітки тільки найкраще та впевнено знайомте її з новими смаками!