WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

Результати тестування

96%
експертів довіряють гелям для прання Woolite Premium після тестування
95%
експертів готові рекомендувати гелі для прання Woolite Premium своїм друзям, знайомим, родичам
93%
експертів підтвердили, що гелі для прання Woolite Premium не тільки перуть одяг, але й доглядають за ним

Гелі для прання Woolite®. Можна просто прати, а можна доглядати!

Яскравий колір - синонім новизни. Такий одяг на підсвідомому рівні сприймається нами як новий. На жаль, вже після кількох циклів прання кольорові речі часто втрачають привабливий вигляд — колір стає тьмяним, з'являються ковтунці, ворсинки. Виною всьому різні види ПАР та ензими, які навіть у прохолодній воді вимивають пігменти та руйнують структуру тканин.

Хочеш уникнути цих неприємностей і надовго зберегти гарний вигляд улюбленої яскравої сукні чи шовкової блузи? Спробуй засоби для прання Woolite®.

Завдяки унікальній формулі гелі Woolite®

  • запобігають вимиванню кольорового пігменту з тканини
  • допомагають прибрати ковтунці та мікроворсинки
  • відновити структуру пошкоджених волокон і яскравість речей

Результат: навіть після багаторазового прання одяг має вигляд нового.

Унікальна формула з кератином

Засоби Woolite® не просто перуть, а доглядають за речами. І все завдяки кератину, який входить до складу формули. З такою ж ефективністю, як він діє на волосся — відновлює його структуру, надає м'якості та гладкості, — цей білок діє й на волокна тканини.

Експерти бренду Woolite® провели тест в італійській лабораторії*, в ході якого речі піддавалися 20-кратному пранню із засобами Woolite® з кератином**. Результат: тканини лишилися як нові.

Формула з кератином також містить:

  • ферментний комплекс з ензимами, які дозволяють робити кольори яскравішими.
  • інгібітори перенесення барвника — речовини, які запобігають втраті фарбувальних компонентів і зберігають яскравість кольору.

Це означає, що під час прання тканини не просто зберігають свій вигляд, але й оновлюються, стають яскравішими, м'якшими та приємнішими на дотик. При цьому ти спокійно можеш прати разом речі різних кольорів і не хвилюватися, що жовтий стане помаранчевим, а синій — фіолетовим.

Засоби Woolite® для різних типів тканин

Тканини різних типів, як і волосся, мають свої особливості, тож потребують індивідуального догляду. Пропонуємо тобі протестувати 4 гелі Woolite®:

Для делікатних тканин — гель Delicate. Він доглядає за одягом з кашеміру, шовку, вовни, відновлює м'якість і дбайливо очищає.

Для кольорових — гель Color. Підходить для бавовни, синтетики, джинсів. Допомагає освіжити колір тканини, повернути їй насиченість і розкішну м'якість.

Для темних — гель Dark. Відновлює колір і текстуру, делікатно очищає. Підходить для догляду за джинсами, синтетикою та бавовною.

Для всіх видів — гель Pro-Care. Забезпечує кератинове відновлення та догляд для будь-яких тканин.

Усі продукти від Woolite® підходять для ручного та машинного прання. А крім дбайливого догляду вони ще й надають речам дуже приємний аромат — зовсім не такий, який мають звичні пральні засоби.

Можна просто прати, а можна доглядати. Спробуй Woolite®

 

 

* Дослідження Лабораторії RB в м. Мира (Італія), 2019 р. У порівнянні з продуктом сегмента «Делікатне прання». Видимий результат після 20 циклів прання.

** Засіб мийний рідкий для прання білизни та одягу: гель для прання Woolite premium dark, color, delicate, pro-care в продажу на території України з травня 2020 р.

 

Відгуки

kohanai

Итоги тестирования гелей для стирки Woolite Premium

Добрый день, друзья. Мне посчастливилось стать одним из экспертов продукции WOOLITE. Я протестировала набор гелей для стирки WOOLITE.
Набор состоит из четырех гелей WOOLITE:
- Color для цветных вещей;
- Dark для темных вещей;
- Delicate для деликатных вещей;
- Pro-care для вещей любых цветов.
Мой результат меня очень порадовал: вещи после стирки не имели белесых разводов (которые иногда присутствовали при стирках специальными средствами других торговых марок), цвет одежды после сушки визуально более насыщенный и яркий чем перед стиркой Woolite, одежда ухожена, имеет приятный аромат и очень приятная на ощупь.

#naprobuua #woolite_premium #naprobuua_відгуки #woolite
У відгука 2 коментарі
marina_top

WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

Сьогодні хочу розповісти про мою участь у тестуванні гелів для прання та догляду за речами Woolite Premium. Пролетіли 2 тижні, відведені на тестування продукції, а тому можу вже поділитись враженнями.
Основною ідеєю продукту є те, що під час прання можна не тільки прати, а ще й доглядати за улюбленими речами. І це дійсно так! Джинси – як нові! Рушники – м’які і свіжі! А улюблена сорочка чоловіка – наче тільки-тільки куплена! А запах.. Усі речі просто неймовірно пахнуть. І це, до речі, великий плюс, адже можна не використовувати додатково кондиціонер, а одже, непогано зекономити.
Спочатку мене трохи збентежило, що усі гелі мають доволі таки рідку консистенцію. Адже всі ми знаємо, густий гель – концентрований гель. Проте, густина гелів Woolite Premium зовсім не вплинула на якість прання в цілому. Я задоволена!
Ну і на останок скажу: червоний – то любов! Моя! Особиста любов! Такого аромату від гелю для прання я точно не очікувала. Пахне парфумими Green Tea. І так вже приємно вдягнути улюблений м’якенький, свіжий светрик, який добре пахне.
Ну а про 3 інших гелі (чорний, золотистий і рожевий) можна прочитати в окремих моїх відгуках, залишених раніше.
#naprobuua #woolite_premium #naprobuua_відгуки #woolite
У відгука 2 коментарі
@anatolievna.o

Отзыв о гелях для стирки WOOLITE

Две недели назад получила на тестирование 4 литра геля для стирки Woolite от портала @naprobu.ua
За это время успела оценить и сделать выводы.

Во-первых, у них приятный тонкий аромат, не ядерный, а легкий.
Во-вторых, эти гели подходят как для машинной стирки, так и для ручной.
А в-третьих, средства для разных типов ткани:

<> Delicate - для деликатных тканей
<> Color - для цветных
<> Dark - для темных
<> Pro-Care - универсальный, для всех типов ткани

Все 4 средства не подвели и оставили приятный аромат и чистую одежду.
Насыщенность наших вещей он конечно не добавил, но катышек после стирки не было и цвета не потускнели?

Эти гели в Украине в продаже ещё с весны во многих массмаркетах.
Советую попробовать, хороший результат по доступной цене?

#naprobuua #woolite_premium #naprobuua_відгуки #woolite
У відгука 1 коментар