WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

Гелі для прання Woolite®. Можна просто прати, а можна доглядати!

Яскравий колір — синонім новизни. Такий одяг на підсвідомому рівні сприймається нами як новий. На жаль, вже після кількох циклів прання кольорові речі часто втрачають привабливий вигляд — колір стає тьмяним, з’являються ковтунці, ворсинки. Виною всьому різні види ПАР та ензими, які навіть у прохолодній воді вимивають пігменти й руйнують структуру тканин.

Хочеш уникнути цих неприємностей і надовго зберегти гарний вигляд улюбленої яскравої сукні чи шовкової блузи? Спробуй засоби для прання Woolite®.

Завдяки унікальній формулі гелі Woolite®

  • запобігають вимиванню кольорового пігменту з тканини
  • допомагають прибрати ковтунці та мікроворсинки
  • відновити структуру пошкоджених волокон і яскравість речей

Результат: навіть після багаторазового прання одяг має вигляд нового.

Унікальна формула з кератином

Засоби Woolite® не просто перуть, а доглядають за речами. І все завдяки кератину, який входить до складу формули. З такою ж ефективністю, як він діє на волосся — відновлює його структуру, надає м'якості та гладкості, — цей білок діє й на волокна тканини.

Експерти бренду Woolite® провели тест в італійській лабораторії*, в ході якого речі піддавалися 20-кратному пранню із засобами Woolite® з кератином**. Результат: тканини лишилися як нові.

Формула з кератином також містить:

  • ферментний комплекс з ензимами, які дозволяють робити кольори яскравішими.
  • інгібітори перенесення барвника — речовини, які запобігають втраті фарбувальних компонентів і зберігають яскравість кольору.

Це означає, що під час прання тканини не просто зберігають свій вигляд, але й оновлюються, стають яскравішими, м'якшими та приємнішими на дотик. При цьому ти спокійно можеш прати разом речі різних кольорів і не хвилюватися, що жовтий стане помаранчевим, а синій — фіолетовим.

Засоби Woolite® для різних типів тканин

Тканини різних типів, як і волосся, мають свої особливості, тож потребують індивідуального догляду. Пропонуємо тобі протестувати 4 гелі Woolite®:

Для делікатних тканин — гель Delicate. Він доглядає за одягом з кашеміру, шовку, вовни, відновлює м'якість і дбайливо очищає.

Для кольорових — гель Color. Підходить для бавовни, синтетики, джинсів. Допомагає освіжити колір тканини, повернути їй насиченість і розкішну м'якість.

Для темних — гель Dark. Відновлює колір і текстуру, делікатно очищає. Підходить для догляду за джинсами, синтетикою та бавовною.

Для всіх видів — гель Pro-Care. Забезпечує кератинове відновлення та догляд для будь-яких тканин.

Усі продукти від Woolite® підходять для ручного та машинного прання. А крім дбайливого догляду вони ще й надають речам дуже приємний аромат — зовсім не такий, який мають звичні пральні засоби.

Можна просто прати, а можна доглядати. Спробуй Woolite®

 

 

* Дослідження Лабораторії RB в м. Мира (Італія), 2019 р. У порівнянні з продуктом сегмента «Делікатне прання». Видимий результат після 20 циклів прання.

** Засіб мийний рідкий для прання білизни та одягу: гель для прання Woolite premium dark, color, delicate, pro-care в продажу на території України з травня 2020 р.