Для дітей

Карина3110

Хороший препарат

В тестировании не участвовали,но пользовались Лактазиком уже давно.Хорошо помогает и гораздо дешевле известных аналогов !
У відгука 8 коментарів
Kseniia.mon
Он имеет накопительный эффект ?как быстро помогает ?
Moderator Alena
Kseniia.mon, производитель не указывает информацию о накопительном эффекте, но, исходя из некоторых отзывов Экспертов, у некоторых он присутствует.
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Kitte22

Чудо олівці

Олівці чудові, якісний матеріал, приємні на дотик Співають українською мовою, що дуже важливо для нас Малеча буде вивчати кольори, бо з цифрами справилась зразу 😍
У відгука 15 коментарів
Kseniia.mon
Они рисуют ?
Eshli33
Ух ты,какие классные!
Показати ще 13 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
yanina.klimova

Тепер вдома новий улюбленець❤️

З брендом Fisher Price ми вперше познайомились, коли старшій донечці виповнилось 6 місяців і прийшов час для інтерактивних іграшок. Спершу, в нашому домі з'явилась сестричка- цуценя (старіша версія ніж зараз) М'яка, цікава та дуже якісна. Пережила і вогонь, і воду, як то кажуть, але от останнє справді довелось їй пережити і не раз😅 Вже тоді, я зрозуміла - іграшки Fisher Price то любов❤️ Далі в нас з'явився килимок, потяг, кубики, каченя в кулі, монстро-машинка, машинка-робот Бібель, каченя на присосці, телефон-каталка та пульт с цуценям сестричкою. Зупинитись було важко.😅 Доні зараз 3 роки, а іграшки як нові, навіть після того, як вже рік вони у спадщині молодшого синочка та двох поколінь проб на зубчики😅 Тож коли в нашому домі з'явився оновлений м'якенький батик-цуценя, радості не було меж - як у молодшого (1,2 р) так і у старшої в 3,3 😅 І знаєте, що круто? Бренд не стоїть на місці та удосконалює на краще улюблену іграшку, вже не одного покоління. Адже це вже третя версія! Цуценятко стало менше та легше, малечі зручніше тримати в руках. Тепер воно в милому одязі та має оновлену кнопку, яка сяє різними кольорами (в першій версії був тільки червоний). Змінились і пісеньки, мелодії та фрази. Їх, доречі, аж 75! Уявляєте?Є також алфавіт!) Старша вже знає всі на пам'ять та підспівує разом з цуценям. Ну що ж? Тестуємо далі! #naprobuua #naprobufisherprice #fisherprice #фішерпрайс
У відгука 34 коментарів
Moderator Alena
yanina.klimova, ще один великий плюс ТМ Fisher-Price, що вона не стоїть на місці, а постійно удосконалює свою продукцію. Чудово, що до Вашої дівчинки цуценяти завітав її братик) Бажаємо малюкам гарних та цікавих розваг!)
m_argoshk_a
Спасибо большое за отзыв. Здорово, что у вас уже была игрушка Fisher price И теперь вдвойне здорово, что есть и братик и сестричка)) Хорошего тестирования вам!
Показати ще 32 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Dina’s

Тестирование #Fisher-Price

Здравствуйте! Спасибо #naprobu что выбрили для тестирования #Fisher-Price. Было большой неожиданностью. Забрали посылку. Знакомство прошло на ура! Сначала мама все 3 режима прослушала) затем пробовали с малышом играть, но пока сам не нажимает. Неприятного (заводского) запаха не было, на ощупь приятная. Игрушка очень интересная и увлекательная. Подрастёт сынуля и будет его любимой игрушкой🙌.
У відгука 8 коментарів
Kseniia.mon
Поздравляю ,интересно послушать вообще мнение
Оля)
Dina's, а сколько вашему малышу?
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
natalie_expert

Супер!

Как жаль что я так поздно узнала об этом сайте! У нас почти все игрушки Fisher Price)) Они безопасные и супер качественные. К примеру, наш умный щенок достался нам от сына подруги, с ним игрались оба моих ребёнка и сейчас он в отличном состоянии будет радовать ещё одного малыша!
У відгука 11 коментарів
Yana90
Так, цей сайт прям, як знахідка)
Юлия Зеленская
А у нас кресло - качалка тоже от Фишер&Прайс. Очень довольна, прям находка. Качество у них конечно - не сравнить с китайскими дешёвыми игрушками
Показати ще 9 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися