Для дітей

annamal

Мій вибір для здорового харчування дитини - суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка

Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка дійсно радує як зовнішнім виглядом, так і за змістом. Чудове поєднання корисних пробіотиків та ніжного смаку, що до вподоби донечці. NAN завжди щось створює нове та найкорисніше для малят з народження. Міцна, жестяна банка дуже зручна у користуванні, захисний клапан, мірна ложечка, надійна кришка, сприяє тривалому зберіганню сухої суміші "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка. Безперечно наразі наш вибір для донечки Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка дійсно радує як зовнішнім виглядом, так і за змістом. Чудове поєднання корисних пробіотиків та ніжного смаку, що до вподоби донечці. NAN завжди щось створює нове та найкорисніше для малят з народження. Міцна, жестяна банка дуже зручна у користуванні, захисний клапан, мірна ложечка, надійна кришка, сприяє тривалому зберіганню сухої суміші "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка, тому що підходить дитині та задовольняє її потреби в харчуванні та повноцінному розвитку.
У відгука 2 коментарі
Ангелина Кузнецова
Дякую за корисний відгук) Будемо переходити на НАН
Марина Володимирівна Скрипник
Дуже хороша якість. Із усіх, лише NAN до вподоби
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Марянанапробу

Супер суміш для супер малюків

Цього разу пробували NAN® SupremePro 3" для харчування дітей від 12 місяців. Це новинка, і такого ми ще не бачили, щоб дитина їла з таким задоволенням, аж прицмакуюючи.
Склад суміші мені дуже сподобався, адже містить багато кальцію, а також тут міститься особливий пробіотик, який позитивно впливає на імунітет та ріст дитини, розвиток кісток та когнітивний розвиток, тобто те, що в такий період якраз важливе для моєї дитини. Сама по собі суміш легко розчиняється, грудочки неприсутні, смак приємний, для тих хто не вміє розводити, є спеціальна схема. Наразі можу сказати, що зі сном проблем немає, спимо міцно, із закрепами проблем немає. Відгук пишемо вже після активного тестування, поки не суміш не закінчилась, і впевнено можемо радити всім і будемо надалі вживати в раціоні. Важливо, що суміш виробляється в Європі. Якість суміші супер, буду радити знайомим.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Blueberry704

Тестування в процесі

З сумішшю NAN знайомі майже з народження, то ж я переконана в якості і відмінному складі, тому без жодних сумнівів розпочала тестування. Раніше для себе обирали лінійку opti pro та безлактозну бо була впевнена що supreme з частково гідролізованим білком буде гіркою( був досвід з іншим виробником) і на моє здивування суміш виявилась солодкою і малюк з задоволенням посмакував. Також хочу відзначити що перевагою суміші nan є металева банка з герметичною кришкою- зручно зберігати та використовувати а потім віддавати для створення окопних свічок або ж зберігати свої дрібнички. Матусям рекомендую не зривати захисний клапан до кінця а привідкрити і закривати його щоразу, так і суміш краще захищена і є де зберігати ложку.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Юлія Каблучко

Дитяче харчування NAN SUPREMEPro 3

Дитяча суміш NAN Supreme 3 - це відмінний вибір для малюків. Як мама, я повірила у продукти Nestlé, і NAN SupremePro3 не розчарувала. З першого годування мій малюк показав чудову реакцію - немає коліків, закрепу чи неспокійного сну. Я ціную, що ця суміш розроблена з урахуванням потреб малюка, забезпечуючи його всебічний розвиток. Формула містить всі необхідні поживні речовини, вітаміни та мінерали, що допомагають зміцнити імунітет і сприяють здоровому зростанню. Також мені подобається, що NAN 3 легко змішується і не залишає комочків. Крім того, упаковка зручна для зберігання та переносу. Враховуючи всі переваги цієї суміші, я рекомендую NAN Supreme 3 як ідеальний вибір для малюків.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Tezka

Спокій для малюків

Отримали на тестування альпекід хепідрінк. Приємний смак, ненав'язливий. В складі ромашка, меліса, фенхель. Особливо поки не зрозуміли, чи дійсно допомогає для заспокоєння маля чи ні. Якраз активний період прорізання молярів та стрибок зростання.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися