4 місяці потому....

Після тестування пройшло купа часу

. Хочу написати відгук-післясмак. Мова піде про Желфікс. Все що закрила з ним зберігається просто чудово. В звичайній кладовці, в дуже теплій квартирі. Ідеальний колір фруктів зберігається на 💯.


Даний продукт однозначно буду використовувати літом!

ПС: майже третину моїх баночок-скляночок з смачним вже під'їли!

ПС: на фото млинчики з варенням з цілої черешні без кісточки, з агрусом. Фото без додаткових маніпуляцій над ним. Відповідно колір переданий повністю.
У відгука 2 коментарі
Кицюня111
ми як не попали в тестування пішли в магазин купили Желфікс і зробили варення . Воно чудове.
incya
Кицюня111, мої жуки вже з'їли всі запаси з тестування). Такого не було ще жодного року, щоб но нового року все варення з'їли, ложками.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Желе безбарвне

Все хочу написати відгук про Желе безбарвне від Dr.Oetker, але забуваю(
Отже, я дуже люблю пекти торти, навіть трохи пекла на замовлення. Торт на день народження має бути завжди! До речі завжди використовую розпушувач цієї фірми. В середині серпня в мого синочка було ДН, декор для торта я вже придумала, але в останній тиждень вирішила зробити дещо інше. Зараз популярний був торт острів, його заливають голубим желе. Яка я була рада, що знайшла ще один пакетик безбарвного желе в себе на кухні.... В торті на два поверхи, в верхньому поверсі я зробила невеличку "яму" ізолювала її шоколадом, і поступово залила желе забарвлене в блакитний колір. Експеримент вийшов вдалим, а торт ефектним, все були в захваті
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

взбитый десерт от Dr. Oetker

Привет всем!Хоть это и старый проект,но поделюсь своим life hike по
взбитому десерту от Dr. Oetker
На днях нашла неиспользованный пакетик после тестирования...Печь не собиралась,но вот что-то хотелось из него сделать))) Развела пакетик с молоком по инструкции,разлила в вафельные стаканчики(оставались с какого-то праздника) и ...ВУАЛЯЯЯ- получилось очень вкусное мороженое)В следующий раз поэксперементирую с фруктами и шоколадом)Думаю,что таким образом ложно и коктейли делать,просто добавить молока больше)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ИринаСуперЕксперт

Как же я рада что мне посчастливилось стать экспертом по тестированию продукции. Спасибо порталу naprobu и производителю продукции Желфикс Dr. Oetker за возможность ее попробовать .

Мы вместе всей семьей использовали продукцию данной марки и нам все очень понравилось. особенно вкусным для нас оказалось желе для украшения тортов которые у нас на столе практически каждый день. качество продукции очень хорошее,что очень радует!
еще очень понравилось готовить джем с помощью желфикса,оченьэкономит время приготовления,экономит расход сахара и получается обалденно вкусным!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Моє відкриття

Про такий вид продукції завдяки сайту НаПробу я дізналася вперше) І дуже вдячна, адже мої уявлення про 3 -годинну варку джему розвіялися)))
З Желфікс я закрила не одну баночку джему, і все це відбулось без зайвого клопоту в дуже швидко )
В якості продукції не сумніваюсь, тому джеми буду давати навіть дитині, бо їх можна робити з мінімальною кількістю цукру) Та і для фігури це не буде сильним ударом)))
Пробувала всі види желфіксу, і ні з яким не було невдачі.
Однозначно рекомендую і буду використовувати надалі !
У відгука 1 коментар
Lena1983
Ми теж почали консервувати з Желфиксом. Згожна з вами дуже швидко та смачно
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися