4 місяці потому....

Після тестування пройшло купа часу

. Хочу написати відгук-післясмак. Мова піде про Желфікс. Все що закрила з ним зберігається просто чудово. В звичайній кладовці, в дуже теплій квартирі. Ідеальний колір фруктів зберігається на 💯.


Даний продукт однозначно буду використовувати літом!

ПС: майже третину моїх баночок-скляночок з смачним вже під'їли!

ПС: на фото млинчики з варенням з цілої черешні без кісточки, з агрусом. Фото без додаткових маніпуляцій над ним. Відповідно колір переданий повністю.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Желе безбарвне

Все хочу написати відгук про Желе безбарвне від Dr.Oetker, але забуваю(
Отже, я дуже люблю пекти торти, навіть трохи пекла на замовлення. Торт на день народження має бути завжди! До речі завжди використовую розпушувач цієї фірми. В середині серпня в мого синочка було ДН, декор для торта я вже придумала, але в останній тиждень вирішила зробити дещо інше. Зараз популярний був торт острів, його заливають голубим желе. Яка я була рада, що знайшла ще один пакетик безбарвного желе в себе на кухні.... В торті на два поверхи, в верхньому поверсі я зробила невеличку "яму" ізолювала її шоколадом, і поступово залила желе забарвлене в блакитний колір. Експеримент вийшов вдалим, а торт ефектним, все були в захваті
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

взбитый десерт от Dr. Oetker

Привет всем!Хоть это и старый проект,но поделюсь своим life hike по
взбитому десерту от Dr. Oetker
На днях нашла неиспользованный пакетик после тестирования...Печь не собиралась,но вот что-то хотелось из него сделать))) Развела пакетик с молоком по инструкции,разлила в вафельные стаканчики(оставались с какого-то праздника) и ...ВУАЛЯЯЯ- получилось очень вкусное мороженое)В следующий раз поэксперементирую с фруктами и шоколадом)Думаю,что таким образом ложно и коктейли делать,просто добавить молока больше)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ИринаСуперЕксперт

Как же я рада что мне посчастливилось стать экспертом по тестированию продукции. Спасибо порталу naprobu и производителю продукции Желфикс Dr. Oetker за возможность ее попробовать .

Мы вместе всей семьей использовали продукцию данной марки и нам все очень понравилось. особенно вкусным для нас оказалось желе для украшения тортов которые у нас на столе практически каждый день. качество продукции очень хорошее,что очень радует!
еще очень понравилось готовить джем с помощью желфикса,оченьэкономит время приготовления,экономит расход сахара и получается обалденно вкусным!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Моє відкриття

Про такий вид продукції завдяки сайту НаПробу я дізналася вперше) І дуже вдячна, адже мої уявлення про 3 -годинну варку джему розвіялися)))
З Желфікс я закрила не одну баночку джему, і все це відбулось без зайвого клопоту в дуже швидко )
В якості продукції не сумніваюсь, тому джеми буду давати навіть дитині, бо їх можна робити з мінімальною кількістю цукру) Та і для фігури це не буде сильним ударом)))
Пробувала всі види желфіксу, і ні з яким не було невдачі.
Однозначно рекомендую і буду використовувати надалі !
У відгука 1 коментар
Lena1983
Ми теж почали консервувати з Желфиксом. Згожна з вами дуже швидко та смачно
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися