Відгуки

14:48 20.04.2024
Yuliya_Golovnya

Міцний сон 💤

На жаль за останні декілька років дуже змінився режим сну, що призводить до погіршення самопочуття та здоров'я! Засинати о 2-3 годині ночі стало шкідливою звичкою. А часто буває й таке, що сон не приходить до самого ранку. Через відсутність сну з'являються проблеми для здоров'я. А також з'явилася роздратованість яку помічають оточуючі. Пройшла двох тижневе тестування препарату Мелоксонін спрей. Дуже вдячна за таку можливість. Завдяки препарату стало набагато легче засинати, мені дійсно хочеться спати та я почала засинати до 12 години ночі. А також прекрасно те, що сон став міцний! Не налагодилися ще ранкові прокидання, не хочеться вставати з ліжка. Але день проходить бодро та без роздратувань ( якщо ніщо не псує настрій) . Я навіть звикла до різкого смаку препарату і він мені здається смачним. Забуваю нажаль заповнювати звіт самопочуття але й без нього бачу зміни в позитивну сторону! Хочу продовжити прийом препарату для закріплення результату!
Review has 0 comments
To leave a comment you need Sign in
18:17 19.04.2024
Svetik13765

Підведення підсумків!

Мелоксонін це те що потрібно тим в кого проблеми зі сном!
Всі ми зараз на стресі. Через що в мене були проблеми зі сном: я не могла довго заснути, часто прокидалась, вранці була розбита, роздратована.
З першого ж дня я почала засинати дуже швидко. Якщо прокидалась вночі. то без проблем знову засинала. Дуже зручна форма використання, навіть якщо вже в ліжку. то легко зробити "пшик". Приємний на смак.
Зранку прокидаюсь відпочивша. та сповнена сил. По першому дзвінку будильника!
Дуже задоволена та рекомендувала подругам!
Review has 0 comments
To leave a comment you need Sign in
10:39 19.04.2024
Tatjana1974

Підсумки підведені

Завершується тестування засобу Мелоксонін, отже я хочу поділитись своїм досвідом вживання цього препарату.
Після отримання Мелоксоніну я вживала його щоночі, вприскуючи двічі під язик приблизно за півгодини до засинання. Ковтала не відразу, приблизно за 20 секунд. В цей час я вже не читала новини, просто лежала з закритими очима, поступово всі думки ніби розсіювались і я спокійно засинала.
Сон усю ніч глибокий, не прокидалась по кілька разів, як це було до вживання Мелоксоніну. Прокидатись на ранок легко, голова ясна, не болить.
Підводячи підсумки, можу сказати, що мені вдалось відновити мій режим сну. Із допомогою Мелоксоніну набагато легше засинати (іноді навіть коли зовсім не хотілося спати) та прокидатися.
Отже, я раджу цей препарат тим, у кого є проблеми з засинанням.
Review has 0 comments
To leave a comment you need Sign in
17:06 09.04.2024
cova-cot

Мелоксонін спрей - здоровий сон!

Нічний сон для мене був завжди проблемним, не можу заснути до 2-3:00 ночі, часто прокидаюся. Потім в день не можу вести активний спосіб життя, сплю просто в любому місці.
Спробувала Мелоксонін спрей 2 пшики за пів години як планувала спати. Заснула дуже швидко! 😳
Вночі ні разу не прокинулась. Проспала 9 годин. Але сьогодні спробую 1 пшик, бо мені здається 2 то забагато.
День пройшов просто прекрасно, спати не хочеться. Є приплив енергії, настрій чудовий!
Review has 5 comments
tatakuza
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, свої відчуття, як почали робити один пшик. Чи залишається результат? Бо я з початку роблю один і виникло питання чи варто робити два. Завчасно вдячна
🐼Yanka🐼
tatakuza, мені досить одного, якщо вам вистачає теж, то я думаю сенсу немає робити більше
Show more 3 comments
To leave a comment you need Sign in
14:50 09.04.2024
Mvn140319

Тиждень тестування Мелоксоніну

Тиждень тому отримала на тестування Мелоксонін. Цей засіб рекомендовано вживати при безсонні, що для мене дуже актуально.
Мелоксонін містить натуральні складники, не містить глютен та лактозу. Вироблено в Сан Маріно. Об’єм 15 мл. Спрей.
Я роблю два розпилення під язик саме тоді, коли вимикаю світло та лягаю засинати. На смак Мелоксонін приємний, кисло-солодкий, мені подобається.
З першого разу використання Мелоксоніну я досить швидко заснула і мій сон був міцний до самого ранку! Я дуже зраділа такому результату і тепер щоночі обов’язково його використовую. Треба сказати, що при цьому я вночі чую повітряну тривогу та прокидаюсь, щоб піти в укриття. Після відбою я повертаюсь у ліжко та сплю далі до ранку. Цей тиждень я почуваюсь висипаною, відпочившою, без головної болі на ранок після безсонної ночі.
Із задоволенням продовжую вживати Мелоксонін, тому що так міцно та спокійно я не спала вже більше двох років!
Review has 0 comments
To leave a comment you need Sign in