Здорова дитина – щаслива мама

Здорова дитина – щаслива мама

Для кожної мами хороше здоров’я її дитини є пріоритетом. Саме тому важливо обирати правильне харчування для малюків, яке стане запорукою їхнього розвитку. HiPP COMBIOTIC 3 та HiPP COMBIOTIC 4 – це ідеальне рішення для мам, які прагнуть надати своїм дітям найкраще.

Суміш HiPP COMBIOTIC 3 розроблена спеціально для дітей від 12 до 18 місяців із урахуванням їхніх потреб у цьому важливому періоді зростання. Вона містить комбінацію пробіотика грудного молока L.fermentum і пребіотика GOS, разом вони формують здорове травлення малюка, яке є запорукою гарного імунітету. Суміші містять усі необхідні для малюка важливі нутрієнти, вітаміни та мінерали.

Суміш HiPP COMBIOTIC 4 розроблена для дітей від 18 місяців для особливих харчових потреб малюків, які інтенсивно ростуть. Суміш містить комбінацію пробіотиків та пребіотиків, які формують здорове травлення, а також такі важливі речовини , як кальцій і вітамін D.

Молочна суміш HiPP COMBIOTIC 4 розроблена з урахуванням того, що малюкам потрібно в 3 рази більше кальцію та в 7 разів більше вітаміну D, ніж дорослим*. З HiPP COMBIOTIC 4 дитина отримає найважливіші поживні речовини для здорового росту та розвитку.

У новому тестуванні запрошуємо мам та їхніх малюків переконатися в ефективності й користі дитячої суміші HiPP COMBIOTIC 3 (малюкам з 12 до 18 місяців) та HiPP COMBIOTIC 4 (малюкам з 18 місяців).

Важлива інформація! Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Необхідна консультація лікаря (лікаря-педіатра або лікаря сімейної медицини) перед використанням за призначенням. Вікові обмеження та детальна інформація зазначені на продукті. Більше на hipp.ua

*Більші потреби в поживних речовинах у малюків у порівнянні з дорослими на 1 кг мати тіла (EFSA 2013, чоловіки 80кг, малюки 12 кг)