Про продукт

Пральна машина Electrolux EFU361200PI

Вона «живе» практично в кожному будинку, увійшла в рейтинг найкорисніших винаходів людства, її називають рятівницею жінок, і без цієї речі ми вже не уявляємо свого побуту. З кожним роком вона стає розумнішою, технологічнішою та самостійнішою. Все це про неї - пральну машину.

Виробники побутової техніки невпинно працюють над розробкою нових функцій і її дизайном. Адже ми - сучасні жінки, висуваємо до своєї помічниці суворі вимоги. Ідеальна пральна машина повинна не тільки дбайливо піклуватися про наші улюблені речі, а й економити час, електроенергію, працювати тихо і займати мінімум місця в квартирі.

Компанія Electrolux має величезний досвід створення елегантних, інтелектуальних пральних машин, з якими так просто досягати максимальних результатів.

Для установки нової вузької моделі Electrolux EFU361200PI досить простору глибиною всього 38 см.

Завдяки барабану зі збільшеною ємністю, вона володіє унікальним співвідношенням розмірів до максимальному завантаженні білизни: в машині, що займає площу всього 60 х 38 см, ви можете випрати до 6 кг білизни, а це 4 комплекти постільної білизни або 28 чоловічих сорочок.

Набір різних програм прання, додаткові функції і налаштування зроблять процес догляду за білизною не тільки зручним і комфортним для вас, але і економічним.

· Функція «Менеджер часу» дозволяє налаштовувати програму так, щоб ваше білизна була випрати саме тоді, коли вам це потрібно. А завдяки програмі «Швидке прання» ви зможете випрати не дуже забруднену одяг всього за 20 хвилин.

· Розумна система OptiSense автоматично коригує цикл прання згідно завантаженні. Автоподбор часу і споживання води і електроенергії забезпечить оптимальний догляд і не допустить перевитрати ваших ресурсів.

· Функція відкладеного старту дає можливість встановити час початку виконання програми прання, наприклад, вночі або рано вранці. В потрібний час машина почне прання, і ви отримаєте чисті речі саме тоді, коли вам буде зручно.

· Ретельно продумана механіка обертання і підвіски барабана пральної машини дозволяє зменшити рівень шуму при віджиманні. А при використанні функції тихою / нічний прання машина стирає і ретельно виполіскує білизна без віджиму, що дозволяє зменшити шум всього до 58дБ. Завдяки цій функції вам не доведеться турбуватися про те, що шум прання завадить нічному відпочинку, спокійного сну дитини або потурбує сусідів.

· Пральна машина Electrolux EFU361200PI має сертифікат Woolmark Blue, який гарантує, що в ній використовується технологія дбайливого прання речей з вовни.

· Нові вузькі пральні машини Electrolux мають маркування А +++, що свідчить про максимальну економію електроенергії. А технологія ефективного прання Eco-Valve забезпечує економне використання миючих засобів і води.