ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

09.04.2021 – 18.04.2021: Подавайте заявку на участь у проєкті.

21.04.2021: Буде оголошено 300 експертів на сторінці проєкту у розділі «Список учасників», які братимуть участь у тестуванні.

23.04.2021: буде здійснюватися відправка 300 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах на реєстрацію у проєкт.

26.04.2021 – 09.05.2021:  

  • Заходь на сайт naprobu.ua та підтверджуй факт отримання продукції у відгуках.
  • Тестуй продукцію «Dr.Oetker» під час приготування страв до Великодня.

Обмежень в рецептах – немає!

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на свій особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.
  • Бери участь у конкурсі:

Умови конкурсу:

  • Приготувати страву за рецептом із книжечки Dr.Oetker, або за власним рецептом. Обмежень в рецептах – немає!
  • Додати публікацію з готовою стравою та рецептом на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram або Facebook.

При публікації допису у Facebook, просимо проінформувати нас у Месенджер про публікацію. (З технічних причин при пошуку по хештегу Facebook не завжди знаходить всі публікації, але хештег залишається обов'язковою умовою)

Не забувай про хештеги:  #naprobuua  #naprobuua_Dr.Oetker  #Dr.Oetker #naprobuua_відгуки

10.05.2021 – 23.05.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Отличная продукция))

Я один раз как протестировала эту продукцию - теперь всегда покупаю, очень нравится их жидкий ванильный экстракт и посыпки разные красивые, и маме порекомендовала - она теперь всегда берет в Варусе эту продукцию, буду рада поучаствовать еще в каком то вкусном тестировании))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Готуємося до Великодня: засоби для випічки та декорування Dr. Oetker

Мне повезло поработать с эссенциею от Dr. Oetker, сколько до ето го искала и перепробовала многие горчат, имеют резкий запах и вкус, но не ета, ета имеет нежный аромат и приятный вкус, розход очень маленький, хватает на долго, в какой раз убеждаюсь что Dr. Oetker делает продукцию очень качественно и с любовь для людей, рекомендую всем попробовать)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дякую за круте, справді круте тестування

Дуже вдячна, що дали змогу протестувати новий у моїй кухні продукт. Дякую він нереально крутий. Дякую, за окремі девайси в подаруночку на моїй кухні. Булу завдди радити, фірму Dr. Oetker.
Хочу лишити відгук, чому так пізно? Ви не повірите, але я майже усе протестувала. Раніше я не купувала продукцію від Dr. Oetker. Зараз я можу 100%відсотків сказати, що і надалі буду купувати тільки цієї марки. Найбільш, мені сподобався, розпушувач, желатин. Але, реально усе круте. Продукція Dr. Oetker найкраща. Дякую, що дали змогу спробувати. #naprobuua#naprobuua_Dr. Oetker#Dr. Oetker #naprobuua_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Dr. Oetker

Хочу лишити відгук, чому так пізно? Ви не повірите, але я майже усе протестувала. Раніше я не купувала продукцію від Dr. Oetker. Зараз я можу 100%відсотків сказати, що і надалі буду купувати тільки цієї марки. Найбільш, мені сподобався, розпушувач, желатин. Але, реально усе круте. Продукція Dr. Oetker найкраща. Дякую, що дали змогу спробувати. #naprobuua#naprobuua_Dr. Oetker#Dr. Oetker #naprobuua_відгуки.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Очень достойная продукция

Очень и очень вкусный и полезный набор.
Я была приятно удивлена жидкой ванилью, ранее не покупала, так как думала что очень концентрированная, а оказался приятный аромат! Теперь только ее и буду покупать.

Украшения - бомба! Не окрашивают глазурь, не твердые.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися