GOURMET Gold® — суперпреміум корм для котів

GOURMET Gold® — суперпреміум корм для котів

Результати тестування

99%
учасників тестування готові рекомендувати корм GOURMET® Gold своїм друзям/знайомим/рідним
99%
учасників тестування довіряють бренду GOURMET® Gold після тестування
97%
учасників тестування планують надалі купувати корм GOURMET® Gold для свого кота/кішки

GOURMET® Gold — вишукане частування для твоєї кішки

Знайти більш вибагливих тварин, ніж коти, важко. Справжні гурмани, вони ласують лише добірною, найсвіжішою та найякіснішою їжею. Тепер тобі буде легко догодити своєму улюбленцеві, адже Gourmet® Gold — це справжні делікатеси, приготовані за ретельно продуманими рецептами спеціально для вибагливих котів.

Gourmet® Gold — це суперпреміальний вологий однопорційний корм, розроблений експертами Purina. Він не лише задовольняє харчові потреби дорослих котів, але, що найголовніше, дарує їм справжню насолоду від вишуканого смаку та довершеної текстури.

У меню золотої колекції Gourmet® Gold — розмаїття розкішних страв, перед якими не встоїть жодна кішка.

«Соус Де-Люкс» — добірні шматочки курки або яловичини в розкішному ароматному соусі. Справжня порція задоволення щодня.

 «Паштет» — ніжні муси з індичкою, кроликом, тунцем та іншими вишуканими смаками, приготовані з турботою, щоб твій улюбленець отримав справжнє задоволення.

  «Ніжні биточки» — делікатно нарізані шматочки з яловичиною, куркою або іншими вишуканими смаками з додаванням ніжних овочів, ледь приправлених смачним соусом. Твій кіт із задоволенням смакуватиме кожен шматочок.

«Подвійне задоволення» — рецепт, який може щодня викликати захват у гурманів. Ідеальне поєднання двох унікальних текстур у вишуканому рецепті не залишить твого улюбленця байдужим.

«Шматочки в підливі» — це вишукане поєднання шматочків курки та лосося, приправлених смачною підливою. Твій котик точно не зможе встояти.

«Шматочки в паштеті» — ніжний ароматний паштет із дрібно нарізаними м’ясними шматочками. Твій кіт заслуговує на цю насолоду.