Холодильник LG з технологією DoorCooling⁺™

Холодильник LG з технологією DoorCooling⁺™

Результати тестування

100%
експертів готові рекомендувати холодильник LG з технологією DoorCooling⁺ своїм друзям / знайомим / родичам
100%
експертів задовільняє рівень шуму, який виробляє холодильник LG
100%
експертів підтвердили, що за допомогою технології DoorCooling⁺ продукти зберігаються добре і на дверцятах, і в холодильній камері

Холодильник LG DoorCooling⁺™ – швидке та рівномірне охолодження

Витрати на  харчові продукти складають левову частку сімейного бюджету. І як шкода, коли нещодавно придбані й так ретельно обрані продукти передчасно псуються. Щоб ви не викидали гроші на вітер, спеціалісти компанії LG Electronics розробили сучасний холодильник з інноваційною технологією охолодження DoorCooling⁺™. Нова модель відрізняється місткістю, енергоефективністю, вишуканим дизайном та революційно низьким рівнем шуму.

Свіжість продуктів надовго

Технологія DoorCooling⁺™ забезпечує рівномірне охолодження всіх полиць холодильника, включно з дверцятами. Вона створює потік холодного повітря з верхньої частини холодильника, свого роду температурну завісу, яка захищає продукти від небажаного нагрівання під час відкривання дверей. Ця технологія допомагає на 32 % швидше охолодити продукти, щоб зберегти їх свіжими якнайдовше.

Технологія LINEARCooling⁺™ захищає від температурних коливань, які спричиняють псування продуктів. Вона зменшує перепади температури до 0,5 0С, зберігаючи первісну свіжість довше, ніж звичайна система охолодження.

Технологія FRESH Balancer ⁺™ забезпечує оптимальний рівень вологості для фруктів і овочів, а FRESH Converter⁺™ пропонує три температурні режими для створення оптимальних умов для кожного виду продуктів: м'яса, риби й овочів.

Неперевершена зручність

Збільшений простір для зберігання  дає зручно розмістити без зайвих зусиль навіть тижневий запас продуктів. Нульовий зазор дає змогу ставити холодильник упритул до стіни, дверцята будуть відкриватися на 90 градусів, а ящики висуватися без перешкод. Особливої уваги заслуговує складана полиця. Тепер можна ставити в холодильник навіть дуже великі каструлі. А полиця для вина розв`язує проблему зберігання пляшок.

Інноваційна технологія LG SmartThinQ (Wi-Fi) дозволяє контролювати холодильник на відстані за допомогою додатка, встановленого на вашому телефоні. Наприклад, коригувати температуру, включати функцію швидкого заморожування або самостійно діагностувати проблеми без звернення до сервісного центру.

Впевнені, ви оціните вишуканий мінімалістичний дизайн нової лінійки холодильників LG з технологією DoorCooling⁺™ та його надзвичайно тиху роботу.

Поспішайте заповнити анкету!