ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОЕКТУ

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА проведення тестування «Косметика Vichy для краси та сили вашої шкіри»

(далі Правила)

Організатором та Виконавцем тестування  є Дочірнє підприємство «Бурда-Україна», адреса: 03680, м. Київ, вул. Радищева 10/14 тел.(044) 490 83 63, надалі згадується як «Організатор» або  «Виконавець».

Участь в Інформаційному заході є безоплатною.

Виконавець тестування має право залучати третіх осіб для повної або часткової його реалізації.

 Тестування проводиться на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207-VII та Закону України від 18.01. 2018 року 2268-VIIІ та інших нормативно-правових актів України, виключно  з міркувань безпеки мешканців цих регіонів).

Тестування  проводитиметься в три етапи, в яких беруть участь учасники, визначені відповідно до п. 7–9 цих Правил.

 

Строки проведення тестування:

1.1.  Загальний строк проведення  – з 24.07.2020 р. до 29.09.2020 р.

1.2. Тестування  проводитиметься в три етапи.

Перший етап: відбір Учасників Тестування.

- у період з 24.07.2020 р. до 13.08.2020 р.- заповнення анкет-заявок бажаючими прийняти участь у тестуванні.

18.08.2020 р. Виконавцем визначається 30 Учасників тестування в порядку, визначеному цими Правилами.

- 19.08.2020 – 24.08.2020 р. Виконавець здійснює відправку Тестових наборів ТМ «Vichy», Учасникам Тестування для проведення тестування.

Другий етап: у період з 25.08.2020 р. по 15.09.2020 р. відбувається безпосереднє тестування продукції Учасниками тестування.

Третій етап: За результатами тестування Учасники вносять відомості про отримані результати в підсумкову анкету в період з 16.09.2020 р. по 29.09.2020 р., яка буде доступною для заповнення в «Кабінеті» (підрозділ "Проекти") Учасника тестування на сайті https://naprobu.ua

2.    Набори продукції для проведення тестування

Набори продукції для проведення тестування загальною кількістю 30  наборів продукції (по 10 наборів одного виду),  а саме:

а) 10 наборів для тестування бренду «Vichy» (Mineral 89) для 10 (десяти) Учасників тестування (із розрахунку один набір для одного Учасника тестування, який відібраний для тестування такого набору).

Кожен такий набір для тестування складається з продукції бренду «Vichy» (Mineral 89):

Mineral 89, гель для відновлення та зволоження шкіри навколо очей, 15 мл – 1 шт;

Mineral 89, щоденний гель-бустер, що посилює пружність та зволоження шкіри обличчя, 50 мл – 1 шт.

Всього таких наборів: 10 наборів.

б) 10 наборів для тестування бренду «Vichy» (Normaderm Phytosolution) для 10 (десяти) Учасників тестування (із розрахунку один набір для одного Учасника тестування, який відібраний для тестування такого набору).

Кожен такий набір для тестування складається з продукції бренду «Vichy» (Normaderm Phytosolution):

Normaderm Phytosolution, щоденний флюїд подвійної дії для жирної, схильної до недоліків шкіри, 50 мл – 1 шт;

Normaderm Phytosolution, гель для глибокого очищення жирної, схильної до недоліків шкіри, 200 мл – 1 шт.

Всього таких наборів: 10 наборів.

в) 10 наборів для тестування бренду «Vichy» (Liftactiv) для 10 (десяти) Учасників (із розрахунку один набір для одного Учасника тестування, який відібраний для тестування такого набору).

Кожен такий набір складається з продукції бренду «Vichy» (Liftactiv):

Liftactiv Спеціаліст Пептид-С, Антивіковий концентрат в ампулах для догляду за шкірою, 10х1, 8 мл – 1 набір;

Liftactiv Колаген Спеціаліст, антивіковий крем-догляд для корекції зморшок та контуру обличчя з сонцезахисним фактором SPF25, для всіх типів шкіри, 50 мл – 1 шт.

Всього таких наборів: 10 наборів.

Тестовий набір не є подарунком, не призначений для продажу та є матеріалом, який застосовується виключно для проведення дослідження за визначеною цими Правилами методикою і споживається в процесі використання. 

3.   Учасник Тестування автоматично втрачає набуте ним право на участь у тестуванні  без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у який час стали відомими вказані обставини:

·  якщо Учасника Тестування визнано порушником цих Правил до моменту вручення йому набору для тестування;

·  якщо Учасник Тестування у встановлений даними Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому набору у будь-який зручний спосіб, з не залежних від Виконавця причин;

·  якщо Учасник Тестування належить до категорії осіб, вказаних в розділі 7 даних Правил;

· якщо Учасник Тестування заявив про свою відмову від отримання набору для тестування;

·  у разі надання Учасником Тестування чужих даних: паспорта громадянина України (ID картки) та/або картки фізичної особи – платника податків, що належать іншій особі;

·  у разі неможливості ідентифікувати Учасника Тестування;

·  у разі неналежного виконання умов даних Правил.

4.   Умови Тестування:

4.1. Брати участь у Тестуванні можуть повнолітні дієздатні громадяни України, які постійно  проживають на території України (за винятком тимчасово окупованих територій України виключно з міркувань безпеки жителів цих регіонів). Загальна кількість Учасників тестування є обмеженою та не може перевищувати 30 (тридцять) осіб. Кількість Учасників обмежується кількістю Тестових Наборів.

Заявки приймаються лише від зареєстрованих користувачів сайту https://naprobu.ua, які заповнили усі графи у «Профілі». Користувачам, які проходили реєстрацію раніше серпня 2016 року, рекомендовано переглянути розділ «Профіль» та переконатися, що вся надана інформація вірна, та при потребі заповнити анкетні дані.

4.2. Для того, щоб взяти участь у Тестуванні, необхідно заповнити анкету на участь у тестуванні на сайті https://naprobu.ua, вказати ім'я, прізвище, адресу проживання, e-mail, ім’я, номер телефону на сайті та посилання на профілі в соціальних мережах.

4.3. Після завершення прийому анкет, комісія у складі 3-х представників Виконавця обирає необхідну кількість Учасників тестування для тестування кожного окремого виду наборів для тестування з урахуванням рекомендацій виробника продукції, яка надається на тестування.

Про отримання права на отримання Тестового Набору Виконавець повідомляє Учасників тестування по електронній пошті на адресу, вказану Учасником у Анкеті, шляхом направлення Запрошення  до участі в Тестуванні.

Учасникам тестування тестові набори будуть відправлені службою доставки ТОВ «Нова пошта» на відділення яке вказав учасник під час заповнення анкети на участь у тестуванні.

Кількість анкет від одного Учасника обмежена. Від одного Учасника приймається лише одна анкета на участь у тестуванні.

4.4. Учасниками Тестування не можуть бути працівники Виконавця, їх родичі, афілійовані  особи Виконавця, а також працівники інших організацій, що приймають участь в організації та проведенні Тестування.

4.5. Залишаючи коментарі на сайті https://naprobu.ua та у соціальних мережах, Учасник тестування підтверджує, що він є автором відповідного коментаря / фотографії (зображення), всі виключні майнові права на які належать Учаснику або передані Учаснику, та несе повну відповідальність за його достовірність, дотримання прав третіх осіб та зміст у випадку виникнення потреби визначення автора або інших претензій та вимог зі сторони третіх осіб.

У разі, якщо на фотографії (зображенні) є зображення інших фізичних осіб (окрім самого Учасника), Учасник тестування гарантує наявність згоди від таких повнолітніх осіб або законних представників неповнолітніх та малолітніх осіб, на розміщення фото із зображенням таких осіб відповідно до цих Правил. Учасник гарантує, що має належні законні та всі необхідні підстави й повноваження, які дозволяють Учаснику використання зображення малолітніх та неповнолітніх осіб (діти від 0 до 18 років) на фотографії (зображенні), та на розміщення фотографії (зображення) у відкритому доступі в мережі Інтернет, і що таке використання здійснюється Учасником при повному дотриманні прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб, на основі відповідних положень Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, іншого законодавства України з питань захисту прав дітей, особистих немайнових прав фізичних осіб тощо.

4.6. Учасники, чиї коментарі / фотографії (зображення) порушують загальноприйняті принципи моралі, мають образливий характер та форму, сексуальний характер, містять елементи порнографії; містять сцени насилля та примушування, а також вандалізму; пропагують нездоровий спосіб життя, зокрема куріння, вживання алкоголю (зокрема й пива та алкогольних коктейлів), наркотиків й інших психотропних речовин, принижують честь і гідність громадян та/або певних груп громадян, зокрема й на релігійному ґрунті, зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/ невизнаних держав/ республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/ партій/ організацій тощо, а також порушують норми чинного законодавства, не допускаються до участі в Тестуванні.

4.7. Організатор, Виконавець Тестування не несе відповідальність за неналежне виконання Учасниками Тестування законодавчих положень про охорону авторського права, захист прав третіх осіб, тощо. Організатор, Виконавець залишають за собою право зняти з Тестування, відхилити заявку та коментарі Учасника, чия розповідь порушує або може порушити авторські права та/або інші права третіх осіб (в тому числі являється частковою, або копією в цілому, твору третьої особи). У таких випадках рішення Організатора, Виконавця Тестування є остаточним.

4.8. Учасники тестування погоджуються, що всі виключні майнові права інтелектуальної власності на коментарі, інші твори Учасників Тестування, що опубліковані такими Учасниками у зв’язку із участю в Тестуванні в рамках цих Правил, належать Виконавцю. Якщо Виконавцю будуть пред'явлені претензії або позови пов’язані із використанням таких коментарів / фотографій (зображень), Учасники Тестування, що розмістили такі коментарі / фотографії (зображення), зобов'язані вирішити такі претензії і позови самостійно і за свій рахунок, а в разі якщо Виконавцеві будуть заподіяні збитки – відшкодувати Виконавцеві всі заподіяні збитки і витрати.

4.9. Виконавець Тестування  не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Тестування.

5.   Обов’язки Учасника тестування

5.1. Учасник має підтвердити на сайті https://naprobu.ua  факт отримання продукції та початок тестування, а також має можливість поділитися цією новиною з друзями у соцмережах. За період проведення Тестування кожен Учасник / повинен надати три змістовних та розгорнутих коментарі про використання продукції на сайті https://naprobu.ua .

У разі, якщо коментар Учасника містить зображення (фотографію) інших фізичних осіб (окрім самого Учасника), Учасник Тестування гарантує наявність згоди від таких повнолітніх осіб або законних представників неповнолітніх та малолітніх осіб, на розміщення зображень (фотографій) таких осіб у відкритому доступі на відповідному сайті. Учасник гарантує, що має належні законні та всі необхідні підстави й повноваження, які дозволяють Учаснику використання зображення малолітніх та неповнолітніх осіб (діти від 0 до 18 років) на зображенні (фотографії), та на розміщення фотографії у відкритому доступі на відповідному сайті, і що таке використання здійснюється Учасником при повному дотриманні прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб, на основі відповідних положень Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, іншого законодавства України з питань захисту прав дітей, особистих немайнових прав фізичних осіб тощо.

5.2. Учасник тестування зобов’язаний заповнити анкету-звіт, яка знаходиться в кабінеті (підрозділ проекту) Учасника Тестування на сайті https://naprobu.ua . При невиконанні зобов’язань, а також недотримання термінів їх виконання зазначених в розділах 5-4, та інших положеннях цих Правил, Учасник буде позбавлений можливості надалі брати участь у наступних тестуваннях порталу https://naprobu.ua

5.3. Заповнюючи реєстраційну анкету для тестування, Учасник тим самим підтверджує, що ознайомився з правилами порталу («Публічна оферта»), згоден з ними повністю та зобов’язується дотримуватися і виконувати їх.

5.4.  Учасники Тестування під час участі в проведенні тестування зобов’язуються:

·  дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

·  дотримуватися правил сайту https://naprobu.ua та соціальних мереж;

·  вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у даних Правилах;

· свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Тестування;

· дотримуватись інструкцій по використанню продукції, що тестується;

6.   Права Організатора / Виконавця

Організатор / Виконавець має право:

6.1. Організатор / Виконавець  має право використовувати усі опубліковані Учасниками в період Тестування тексти / фотографії у будь-яких рекламних матеріалах без додаткового узгодження з Учасником.

6.2. Змінювати правила або скасовувати проведення Тестування на першому етапі проведення тестування.

7.  Організатор / Виконавець не несе відповідальності за:

- Невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками зобов’язань, пов’язаних з участю в Тестуванні та отриманням наборів для тестування.

- Не ознайомлення Учасників з Правилами проведення та умовами участі в Тестуванні.

- Неотримання від Учасників листів, дзвінків, факсимільних та (або) електронних повідомлень, у тому числі з вини поштової служби, організації зв’язку, у результаті технічних проблем та (або) шахрайства в Інтернеті та (або) каналах зв’язку, що використовуються при проведенні Тестування.

- Неотримання від Виконавця тестового набору з вини поштової служби, організації зв’язку, у результаті технічних проблем та (або) шахрайства в Інтернеті та (або) каналах зв’язку, що використовуються при проведенні Тестування.

- Отримання від Учасників неповних та (або) некоректних контактних та (або) інших відомостей, необхідних для проведення Тестування та передачі наборів.

- Дії третіх осіб.

8.   Форс-мажор

Організатор / Виконавець звільняється від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань, вказаних в умовах, якщо воно стало наслідком обставин непереборної сили, тобто надзвичайних та невідворотних за даних умов обставин, що не залежать від волі сторони, що перешкоджає виконанню Організатором / Виконавцем своїх зобов’язань, в тому числі стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, які діють на території проведення Тестування, хакерських атак та їх наслідків, якість послуг служб доставки та зв’язку, тощо.

9.  Додаткові умови

9.1. Участь у Тестуванні автоматично означає ознайомлення Учасника з Умовами проведення тестування та згоду з ними.

9.2. Беручи участь в Тестуванні кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Тестування на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення Тестування згідно з офіційними правилами (для підготовки статистичної інформації тощо).

Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Тестування зберігаються до їх відкликання за письмовим проханням Учасника тестування. Приймаючи умови даних Правил, Учасники тестування тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цих Правилах, дозволу на здійснення такої обробки) з метою використання Виконавцем доки не мине потреба визначена цими Правилами. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Тестуванні. Учасники підтверджують своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається. Обробка персональних даних здійснюється Виконавцем з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

9.3. Набори для тестування, що вручаються Учасникам за результатами відбору, не видаються у грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягають.

9.4. Отримавши набір для тестування, Учасник Тестування зобов’язаний перевірити у місці видачі стан посилки та продукції, що знаходиться в ній. У разі пошкоджень або недостатньої кількості продукції, Учасник має оформити акт та одразу повернути посилку Виконавцю. Учасник не має права використовувати продукцію за призначенням у випадку наявності пошкоджень пакування.

9.5. Зовнішній вигляд продукції може відрізнятись від її зображення у рекламних матеріалах.

9.6. Виконавець залишає за собою право не вступати у письмові переговори або інші контакти з Учасниками тестування.

9.7. Зобов’язання Виконавця відносно якості наборів для тестування, що надаються Учасникам, обмежені гарантіями, наданими їх виробниками.

9.8. З моменту отримання набору для тестування Учасником тестування, останній несе ризик його випадкового знищення та псування.

9.9. У випадку відмови Учасника від набору для тестування з будь-якої причини, Виконавець Тестування залишає за собою право відповідного зменшення загальної кількості наборів без будь-якої компенсації.

9.10. Після завершення Тестування усі тексти та коментарі Учасників зберігаються та можуть бути використані Виконавцем з будь-якою метою без сплати Учасникам будь-якої нагороди за використання таких матеріалів. З моменту відправлення коментарів права на подальше використання тексту переходять до Виконавця з можливістю розповсюдження у всіх засобах масової інформації без обмеження у часі використання.

9.11. Якщо будь-яке положення цих Правил Тестування буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення щодо Правил приймається Виконавцем.

9.12. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даного Тестування не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Тестування, Виконавець може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово призупинити проведення Тестування або ж визнати недійсними будь-які реєстрації.

Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником тестування, оплачується таким Учасником самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом відповідного виконавця даної послуги. Всі Учасники тестування самостійно сплачують всі та будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в тестування (у тому числі, без обмежень, витрати, пов'язані з користуванням мережею Інтернет для отримання будь-якої інформації про тестування, отриманням прав на фотографії / зображення / тощо).

Виконавець Тестування не несе відповідальності за технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників.

9.13. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Тестуванні кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його Персональних даних.