Про продукти

Підгузки-трусики Libero Up & Go

Libero UP & GO дуже схожі на маленькі трусики. Вони дуже м'які і зручні. Крім того, вони допомагають малюку отримати стільки свободи, що йому нічого не заважає повзати, сидіти і стояти. Суперпоглинаючий внутрішній шар надійно утримує вологу всередині, а високі бар'єрчики захищають від протікань. Широкий еластичний поясок з дихаючого матеріалу ніжно і зручно облягає животик малюка. Вузька ластовиця між ніжок допомагає забезпечувати свободу рухів. Підгузки легко знімаються при розірванні бічних швів. А клейка стрічка дозволяє з легкістю згорнути підгузок після використання.

І мами, і малюки напевно оцінять привабливий ігровий дизайн підгузків UP & GO. Забавні малюнки на підгузках допоможуть урізноманітнити «гардероб» малюка і підняти настрій.

Взагалі стильні колекції – візитівка Libero Up & Go. Японська, танцювальна, романтична, морська колекції вже полюбилися і мамам, і малюкам. У цьому році бренд Libero представив чудову ZOO-колекцію. На нашу думку такий дизайн – відмінна ідея, адже наші діти так люблять звіряток!

Дізнайся більше про продукти - заходь на сайт ТМ Libero

Будьте в курсі новин від Na-proby.com, ставайте учасниками наших груп в соціальних мережах!