NESTOGEN® 3 – молочна суміш для дітей від 12 місяців.

NESTOGEN® 3 – молочна суміш для дітей від 12 місяців.

Результати тестування

100%
осіб, що брали участь в тестуванні, будуть рекомендувати суху молочну суміш NESTOGEN® 3 своїм друзям/ знайомим/родичам після завершення тестування*
98%
осіб, що брали участь в тестуванні, підтвердили, що малюку сподобався смак дитячої сухої молочної суміші NESTOGEN® 3*
98%
осіб, що брали участь в тестуванні підтвердили, що молочна суміш NESTOGEN® 3 має відмінний склад*

*кількість заповнених анкет - 183

Харчування немовляти має бути безпечним, корисним, відповідним його віковим потребам організму. Оберімо молочну суміш для малюків з 12 місяців.

Як відомо, ані цільне коров'яче, ані козяче молоко не призначені задовольнити потреби організму немовляти у вітамінах, мінералах та амінокислотах. Але це може зробити продукт, створений сучасними експертами з дитячого харчування, виготовлений з дотриманням усіх вимог якості та безпеки.

Компанія Nestle пропонує матусям збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців, смак якого сподобається малятам , а склад збагатить їхнє харчування необхідними поживними речовинами та вітамінами: NESTOGEN® 3.

NESTOGEN® 3 призначений для харчування малюків віком від 12 місяців. Матусі можуть запровадити його у раціон дитини як новий продукт або ж використовувати як кориснішу заміну коров'ячого молока.

NESTOGEN® 3 вироблено у відповідності до суворих вимог експертів з дитячого харчування та спеціалістів з контролю якості Nestle. У процесі виробництва суміші NESTOGEN® 3 проходять складну серію перевірок, що забезпечує високу якість і безпеку продуктів.

Дитяче харчування NESTOGEN® 3 – здатне не лише втамувати голод маляти, а й допомогти забезпечити йому комфортний процес травлення, надати необхідні для розвитку і росту вітаміни та мінерали.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом з продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна «Nestogen® 3» з лактобактеріями L.Reuteri (Ель Ройтері) для дітей з 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.