Про продукти

Дізнайся більше про продукти - заходь на сайт і в групи ТМ NIVEA

Шампунь "Блиск і об'єм" 

Для нормального і тонкого волосся

Уже під час очищення шампунь «Блиск і об'єм» піклується про твоє волосся. Рідкий кератин відновлює структуру волосся по всій довжині, розгладжує поверхню, глибоко живить волосяні цибулини. Завдяки вмісту мікрочастинок діамантів, що володіють властивістю відбивати світло, шампунь додає волоссю сліпучого блиску, який посилюється при регулярному застосуванні. Засіб не містить силікону, спеціальна легка формула надає неймовірного об’єму тонкому волоссю. Після використання шампуню волосся виглядає гарним і здоровим, і до нього так приємно торкатися!

Ополіскувач «Блиск і об'єм»

Для нормального і тонкого волосся

Новий ополіскувач від NIVEA зі зволожуючими компонентами і рідким кератином ущільнює волосся по всій довжині, що надає йому додаткового об’єму. Він підсилює діамантовий блиск волосся, після застосування шампуню «Блиск і об'єм» - поверхню волосся стає дзеркально гладкою. Ополіскувач «Блиск і об'єм» має легку текстуру, полегшує розчісування і робить волосся фантастично м'якими і слухняними, не обтяжуючи його.

Лак «Блиск і об'єм»

Для нормального і тонкого волосся

Лак для волосся з лінійки «Блиск і об'єм» забезпечує надійну УЛЬТРАСИЛЬНУ фіксацію на весь день і дарує волоссю приголомшливий блиск і об’єм, при цьому не обтяжує і не склеює його. Система захисту з кератином підсилює відбиття світла від волосся, сприяє його розгладженню, додає зачісці ефектний і в той же час природний вигляд. Лак не висушує волосся і шкіру голови, легко видаляється розчісуванням і не залишає слідів. Легка формула робить це засіб ідеальним фінальним акцентом для сяючого образу.