Про продукт

Парова прасувальна станція Kärcher SI 4 Premium Iron: гладимо і прибираємо без зусиль!

 

Парова прасувальна станція SI 4 Premium Iron – це система 3-в-1, що поєднує в собі прасування паром під тиском, активне управління паром і повноцінне гігієнічне прибирання твердих поверхонь в усьому домі.

Переваги прасування за допомогою прасування станції очевидні:

- Пар від пароочисника подається до праски під більш високим тиском (до 3 бар), що дозволяє розгладити навіть багатошарові або міцні тканини, такі як джинс.

- Активна дошка має функції видування і всмоктування пари, що забезпечує більш ефективне проникнення пари крізь тканини.

- При прасуванні не треба докладати особливих фізичних зусиль, так як праска легша, ніж звичайна, і руки, суглоби і спина не напружуються. До того ж станція скорочує загальний час роботи на 50% за рахунок прасування відразу декількох шарів тканини.

Але це ще не все!

Пароочисник, який відокремлюється від прасувальної системи, можна використовувати для прибирання в будинку. З його допомогою легко і швидко очищаються різні поверхні, а завдяки високій температурі усувається 99,99% побутових бактерій. При цьому гігієнічна чистота досягається без застосування хімічних засобів для чищення, а значить, без шкоди для здоров'я. Завдяки різноманітним аксесуарам пароочисник очищає фітинги, плитку, варильні поверхні, витяжки та сантехніку, а також покриття для підлоги. Насадка для миття підлог

Comfort Plus має рухливий шарнір, що дозволяє зручно і якісно мити великі поверхні. З парової прасувальної станцією SI 4 Premium Iron ти отримуєш надійного універсального помічника, здатного заощадити твій час і сили, порадувати тебе бездоганним результатом.

Дізнайся більше про продукти – заходь на сайт і в групи ТМ Kärcher.

              

 

Будьте в курсе новосей от Na-proby.com,

становитесь участниками наших групп в социальных сетях!