Почніть весну з Avon

Почніть весну з Avon

Почніть весну, з турботою про себе та найріднішу людину – з тестування для себе та вашої мами. Пропонуємо спробувати нові продукти від компанії Avon, і не просто спробувати, а розділити це тестування зі своєю мамою. Отже, тестувати будемо:

Губні помади «Суперзволоження», які порадують вас насиченістю відтінків, оксамитовою ніжністю матових текстур і приголомшать досконалою турботою про вашу красу, адже вони не лише надають губкам жаданого кольору, а й ніжно доглядають за шкірою вуст. Всередині помади «Суперзволоження» – секретна зброя краси, гіалуронова кислота, яка м’яко зволожує вуста та надає ефекту пухких і гладеньких губ.

Аби підсилити весняний настрій, додайте до свого образу крапельку парфумованої води Today – ніжний квітковий аромат кохання з трилогії Олів’є Креспо (Дім Firmenich). Це аромат-сподівання, аромат-надія,його створено для незалежної і вільної, романтичної і сміливої.

До слова, якщо вам по-справжньому сподобається протестований парфум Today і ви вирішите придбати його, зробіть це з 1 по 31 березня й оберіть аромат у флаконі об’ємом 100 мл. Саме в цей час компанія Avon проводитиме благодійну акцію та спрямовуватиме 10 грн із продажу кожного флакона парфуму на придбання сучасного мамографічного обладнання для державних лікарень України.

Долучайтеся!

FAQ

 

 

Відгуки

Модератор Ірина

ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ

Любі красуні, вітаю вас у проєкті!

Зверніть увагу, що починаючи з 21 березня 2023 року ми запровадили нову систему комунікації з учасниками тестування — канал проєкту у Telegram.

💌 27.03.2023 (пн) протягом дня ви отримаєте на свою електронну пошту посилання-запрошення до каналу (за умови, якщо раніше ви не відписалися від нашої розсилки)

❓Навіщо вам приєднуватись до каналу?
Якщо коротко: це швидкий та найзручніший спосіб повідомити вам важливу інформацію усім одночасно, та вчасно.

— Тільки важлива інформація по проєкту, ніякого спаму, усі дописи каналу від мене. Спілкування між учасниками можливе у коментарях під дописами, які не заважатимуть основній стрічці дописів;
— Підтримка та вчасне нагадування про терміни виконання умов тестування;
— Це тимчасово. Після завершення проєкту можна покинути telegram канал;
Найприємніший бонус вступу: по завершенню проєкту усі, хто приєднався до каналу отримає +100 балів до рейтингу.

Тож, не пропустіть запрошення на свій емейл. Я чекатиму на кожну з вас.

Якщо ви були відписані та не отримали запрошення протягом дня — напишіть про це у приватні повідомлення у Telegram (введіть у пошуку @naprobuua)

____
З любов'ю,
модератор Ірина
У відгука 18 коментарів