Про продукт

Libero ZOO Collection: стильний дизайн, м'якість і комфорт!

Хочете, щоб ваш малюк виріс цікавою творчою особистістю? Якнайбільше грайте з ним! Саме в процесі гри діти пізнають світ, розвивається їх творче мислення і фантазія. Для спілкування з крихіткою потрібно використовувати будь-яку можливість. Навіть рутинний процес зміни підгузків можна перетворити на захоплюючу гру! Спеціально для цього на допомогу мамам маленьких фантазерів Libero створила лінійку підгузків з яскравим дизайном Libero Zoo Collection.

Картинки з тваринами, що прикрашають колекцію Libero, допоможуть малятам розвивати уяву і робити перші кроки в пізнанні світу тварин. Разом з крихіткою ви зможете розучувати їх імена, показувати, як вони гарчать, співають і фиркають, придумувати веселі історії. Такі розваги допомагають захопити і зайняти дитину, дарують ще одну тему для спілкування і позитивно впливають на розвиток малюка.

Підгузки з колекції Libero Zoo Collection дуже тонкі, м'які, добре сидять на малюка, не обмежуючи його руху! З кожним днем ​​ваш юний дослідник стає все більш активним, тому дуже важливо, щоб ніщо не заважало йому пізнавати цей світ.

Тонкий внутрішній шар підгузків Libero Zoo Collection забезпечує виняткову м'якість, гнучкість і комфорт. При цьому вони добре і швидко вбирають вологу, надійно утримуючи її всередині.

Високі бар'єрчики захищають від протікань.

Широкий еластичний поясок, що тягнуться боковинки і м'які резиночки анатомічної форми навколо ніжок дозволяють надійно фіксувати підгузок. Підгузки зберігають форму під час використання, даруючи м'якість і комфорт на тривалий час.

Підгузки Libero ZOO Collection можуть подарувати дитині не тільки комфорт і свободу рухів, але і яскраві емоції. Забавні анімалістичні принти внесуть різноманітність у «гардероб» малюка і піднімуть настрій!