Про пилосос Kärcher Vc 3 Premium

Безкомпромісна якість прибирання

Як же хочеться, щоб прибирання було швидким і приносило максимум задоволення! Ось тільки в наших квартирах досі господарюють громіздкі машини, які і працюють голосно, і збираються-розбираються довго. Але ж так хочеться витратити мінімум зусиль, щоб присвятити вільний час собі або сім'ї! У такій ситуації на допомогу приходить сучасна техніка.

Метою спростити побут і зберегти чистоту в приміщенні задалася німецька компанія Kärcher - лідер техніки зі світовим ім'ям. Її фахівці розробили новий пилосос з циклонічної фільтрацією для комфортного прибирання твого будинку.

Пилосос VC 3 Premium - це компактний помічник, здатний творити справжні чудеса. Невеликі розміри дозволяють зберігати його в будь-якому куточку будинку, а маленька вага пристрою допоможе відчути всю красу швидкого прибирання.

Він не тільки очищає різні поверхні і важкодоступні місця, а й очищає повітря, що важливо, якщо в будинку є діти. Тепер прибирання невеликої квартири і самих різних поверхонь не викликатиме у тебе неприємних емоцій.

Крім того, пилосос VC 3 Premium для сухого прибирання енергоеффективний, що особливо актуально в період постійного підвищення тарифів на світло. Навіть часте використання не відіб'ється на твоєму бюджеті.

Що ж особливого в моделі пилососа VC 3 Premium?

Перший в середній ціновій категорії циклонний пилосос VC 3 Premium від Kärcher - це простота у використанні і незамінний помічник для будинку.

Пилосос VC 3 Premium - перший серед товарів категорії Home & Garden, який підкорить своєю невисокою ціною і функціоналом.

Безсумнівний плюс моделі - низьке споживання енергії, яке не відбивається на потужності всмоктування.

Простота в застосуванні - той фактор, який тобі обов'язково сподобається. Ніяких фільтр-мішків - просто помий контейнер під проточною водою, і все. А ще до нього додаються різні насадки, так що можна бути впевненою: кожен куточок в будинку сяятиме чистотою.

Спеціальний надефективний фільтр затримує найдрібніші частинки пилу - свіже повітря в квартирі забезпечене.

Комплектація

Циклонний пилосос VC 3 Premium дуже компактний - його можна зберігати в шафі або непримітному куточку. А ще він простий в управлінні і оснащений різними насадками.

  •  1,5-метровий шланг і телескопічна трубка для зручного користування;
  •  рукоять оснащена м'якою накладкою, що дозволяє уникнути надмірного тиску;
  •  спеціальна насадка для підлоги, що очищає будь-які тверді поверхні;
  •  щілинна насадка, завдяки якій кожен куточок буде очищений від пилу;
  •  2 насадки для чищення меблів;
  •  фільтр HEPA 13, видаляє 99,95% пилу.

Повсякденні клопоти, без сумніву, віднімають у нас дуже багато часу. Але з циклоном пилососом VC 3 Premium від Kärcher вони стануть приємними і не віднімуть дорогоцінних хвилин.