Бактобліс – твоє беззастудне майбутнє!

Бактобліс –  твоє беззастудне майбутнє!

А Ви знаєте, що 2% дітей майже не хворіють респіраторними захворюваннями?

Тому що у них присутній штам корисних бактерій Streptococcus Salivarius BLIS K12, який не пропускає інфекцію в їх організм.

Бактобліс - містить перший в світі запатентований пероральний пробіотик Streptococcus Salivarius K12 (BLIS ™ K12).

Для попередження розвитку тонзиліту, фарингіту,середнього отиту, неприємного запаху з рота, а також адаптації здоров’я  дітей в дитячих колективах.

Дія Streptococcus salivarius K12 (Бактобліс) здійснюється за рахунок колонізації ротової порожнини і носоглотки, тобто він є респіраторним пробіотиком.

Бактерії Streptococcus salivarius BLIS K12, що містить Бактобліс, пригнічують розмноження Streptococcus pneumoniae, Moraxella catarrhalis, Streptococcus pyogenes, Candida albicans, які часто викликають хвороби горла та верхніх дихальних шляхів.
Тому Бактобліс рекомендують дітям, що схильні до частих захворювань на тонзиліт, фарингіт, середній отит.
У людей, що мають переважно Streptococcus salivarius K12 у складі мікрофлори рота, практично не буває галітозу (поганого запаху з рота), який зазвичай викликають бактерії Porphyromonas gingivalis, Prevotella intermedia, Fusobacterium nucleatum, Micromonas micros, Campylobacter rectus, Eikenella corrodens і Treponema denticola.

Бактобліс має високий профіль безпеки (GRAS-статус від FDA) та захищений 42 патентами у світі. Рекомендований малюкам із 6 місяців та дорослим.

Будьте уважні: Бактобліс саше додатково містить половину денної норми вітаміну D3.

У новому тестуванні запрошуємо мам та їхніх малюків переконатися в ефективності та дієвості засобу Бактобліс® саше (спеціальна форма для дітей з 6 місяців), який використовується з метою профілактики респіраторних захворювань у дітей.