Cooker Box - від інтернет - магазину Cooker. М‘ясо та до м‘яса. (Тільки для Києва)

Cooker Box - від інтернет - магазину Cooker. М‘ясо та до м‘яса. (Тільки для Києва)

Результати тестування

100%
експертів довіряють інтернет-магазину Cooker після тестування*
100%
експертів готові рекомендувати інтернет-магазин Cooker своїм друзям/знайомим/родичам*
95%
експертів оцінили на відмінно роботу кур’єра інтернет-магазину Cooker *

*кількість заповнених анкет - 235

Що приготувати на обід чи вечерю? Як швидко накрити стіл до приходу гостей? Чим побалувати себе та рідних, якщо хочеться чогось особливо смачненького?

Ці одвічні питання більше не будуть для тебе проблемою. Адже відтепер ти знаєш «секретну точку», де можна замовити (а за 60 хвилин ще й отримати безкоштовну доставку!) найсвіжіші м’ясні продукти прямо від виробника!

Кажуть, щоб завжди мати на столі свіже відбірне м’ясо, потрібно завести дружбу з м’ясником. Що ж, знайомся – інтернет-магазин Cooker.  

Cooker - це інтернет-магазин м`яса та до м`яса с власним господарством від 4-ох м‘ясокомбінатів.  

Все, що до м‘яса -це як супермаркет неподалік від дому. Можна придбати яйця, крупи, пасти, м’ясні та рибні консерви, кондитерські вироби. Супермаркет для дому в он-лайн.

Це безкоштовната надшвидка доставка по Києву протягом 60 хвилин. З гарно одягненими кур‘єрами на електробайках. Тому що Cooker - це ще і екологічно! 

Cooker дає можливість замовити відібрану продукцію прямо з Київського, Салтівського, Бердянського та Богодухівського м’ясокомбінатів і бути впевненим у якості м’яса та ковбаси на всі 100%. Виробництво продукції, що представлена в асортименті Cooker, підлягає суворому контролю на всіх етапах: від розведення тварин до доставки готової продукції додому.

Уяви, м’ясо та ковбаси, які не лежали на складах і полицях магазинів, а одразу з виробництва приїхали до тебе – без посередників, без зайвих накруток ціни. Свіжі продукти безпосередньо з виробництва!

Безкоштовна доставка за 60 хвилин

Одна з головних переваг Cooker – швидка доставка до дверей квартири. Вже за годину після оформлення замовлення обрані тобою позиції лежатимуть у холодильнику. Це навіть швидше, аніж сходити до магазину. Адже замість виснажливих пошуків свіжої продукції, простоювання у чергах супермаркету можна відпочити, подивитися улюблений серіал або ж погратися з дітьми. Навіщо йти до магазину, якщо магазин може приїхати до тебе?

До речі, навіть у питаннях доставки продумана кожна деталь, що впливає на якість товару: продукція з Cooker доставляється в спеціальних термобоксах, які забезпечують оптимальний температурний режим для збереження її свіжості.

Широкий асортимент

В Cooker можна замовити популярні ковбаси, сосиски, сардельки, м'ясні делікатеси, охолоджені напівфабрикати або ж охолоджене м'ясо. Якщо не знаєш, чого саме хочеться, у категорії «Лідери дегустацій» можна знайти рекомендації щодо кращих позицій. Це, наприклад, улюблена з дитинства докторська ковбаса, махан, кох «Салямі», «Фует з інжиром», баликова, «Краківська», «Московська». Вибір дуже великий, а головне – завжди правильний, адже який би продукт ви не обрали, він точно буде максимально свіжим та смачним. 

Окрім м’яса, ковбас, сардельок і сосисок на Cooker представлено нем’ясні продукти, відібрані з перевірених ринків і виробництв. Усе це для того, щоб ви могли приготувати улюблений суп, романтичну вечерю чи ситний сніданок. З найсвіжішого м’яса та ковбас. Навіть не виходячи з дому.