Бактобліс

Бактобліс

Знов нежить, кашель… Хочеться бути здоровим та щоб діти не хворіли. Але хіба це можливо? Ми постійно ризикуємо підхопити респіраторну інфекцію – на роботі, у транспорті, у магазинах. Наші діти постійно зустрічаються з патогенними бактеріями та вірусами в дитячих колективах. Малюки усе тягнуть до рота, збираючи мікроби з поверхонь, а потім мами лікують їх від стоматиту.

Чим захищатись від респіраторних інфекцій самому та як захистити свою дитину?

Відомо, що важливою частиною імунної системи є корисні бактерії, які допомагають нам долати інфекції. Такі бактерії є на шкірі та слизових. У порожнині рота та верхніх дихальних шляхах вони особливі. Найцінніші з них – Streptococcus salivarius K12, які створюють стійкий захист від респіраторних інфекцій у дітей та дорослих.

Лише два відсотки людей мають ці бактерії від природи, але зараз кожен може купити їх в аптеці.

Бактобліс – сучасний респіраторний пробіотик, який містить бактерії Streptococcus salivarius K12.

На слизових рота та верхніх дихальних шляхів Streptococcus salivarius K12 утворює дві захисні речовини – саліваріцини А2 та В, що пригнічують зростання колоній патогенних мікроорганізмів.

Бактобліс зменшує кількість та активність ключових патогенних мікроорганізмів у дітей з народження та дорослих з порушенням складу мікрофлори ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів.

Після повного курсу Бактобліс відновлює захисну мікрофлору ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів, і цей захисний бар’єр зберігає активність тривалий час.

Підтверджені ефекти Бактобліс:

  • витиснення патогенної респіраторної мікрофлори
  • зменшення кількості респіраторних захворювань (понад 30 років клінічних досліджень)

Бактобліс має високий профіль безпеки (GRAS-статус від FDA) та захищений 42 патентами у світі.

Рекомендації щодо споживання Бактобліс

Бактобліс використовується як джерело пробіотика Streptococcus salivarius K12 для підтримки нормального складу мікрофлори верхніх дихальних шляхів, у тому числі слизової оболонки ротової порожнини, та стійкості організму до інфекцій верхніх дихальних шляхів, зокрема в період сезонних захворювань.

Бактобліс рекомендовано розсмоктувати по одній пастилці на ніч, після останнього приймання їжі та пиття і чищення зубів. Кожна пастилка або вміст саше Бактобліс смакує як цукерка, що полегшує застосування у дітей.

Рекомендований курс застосування:

  • при перших ознаках респіраторних захворювань – 10 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • після приймання антибіотиків – 30 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • для попередження захворюваності на ГРВІ в холодний період року (осінь-весна) та при часто повторюваних (рекурентних) інфекціях вуха, горла чи носа – 2 курси по 30 днів з інтервалом 90 днів або один курс 90 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • для усунення неприємного запаху з рота – 10–15 днів.

Бактобліс не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО.

Реєструйтесь на тестування Бактобліс, переконайтесь у його унікальних властивостях та будьте здорові!