Бактобліс

Бактобліс

Результати тестування

80%
експертів підтвердили, що помітили позитивні зміни у дитини під час прийому Бактобліс*
94%
експертів підтвердили, що дитині сподобався смак Бактобліс*
84%
експертів довіряють Бактобліс після завершення тестування*

*кількість заповнених анкет - 95

Знов нежить, кашель… Хочеться бути здоровим та щоб діти не хворіли. Але хіба це можливо? Ми постійно ризикуємо підхопити респіраторну інфекцію – на роботі, у транспорті, у магазинах. Наші діти постійно зустрічаються з патогенними бактеріями та вірусами в дитячих колективах. Малюки усе тягнуть до рота, збираючи мікроби з поверхонь, а потім мами лікують їх від стоматиту.

Чим захищатись від респіраторних інфекцій самому та як захистити свою дитину?

Відомо, що важливою частиною імунної системи є корисні бактерії, які допомагають нам долати інфекції. Такі бактерії є на шкірі та слизових. У порожнині рота та верхніх дихальних шляхах вони особливі. Найцінніші з них – Streptococcus salivarius K12, які створюють стійкий захист від респіраторних інфекцій у дітей та дорослих.

Лише два відсотки людей мають ці бактерії від природи, але зараз кожен може купити їх в аптеці.

Бактобліс – сучасний респіраторний пробіотик, який містить бактерії Streptococcus salivarius K12.

На слизових рота та верхніх дихальних шляхів Streptococcus salivarius K12 утворює дві захисні речовини – саліваріцини А2 та В, що пригнічують зростання колоній патогенних мікроорганізмів.

Бактобліс зменшує кількість та активність ключових патогенних мікроорганізмів у дітей з народження та дорослих з порушенням складу мікрофлори ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів.

Після повного курсу Бактобліс відновлює захисну мікрофлору ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів, і цей захисний бар’єр зберігає активність тривалий час.

Підтверджені ефекти Бактобліс:

  • витиснення патогенної респіраторної мікрофлори
  • зменшення кількості респіраторних захворювань (понад 30 років клінічних досліджень)

Бактобліс має високий профіль безпеки (GRAS-статус від FDA) та захищений 42 патентами у світі.

Рекомендації щодо споживання Бактобліс

Бактобліс використовується як джерело пробіотика Streptococcus salivarius K12 для підтримки нормального складу мікрофлори верхніх дихальних шляхів, у тому числі слизової оболонки ротової порожнини, та стійкості організму до інфекцій верхніх дихальних шляхів, зокрема в період сезонних захворювань.

Бактобліс рекомендовано розсмоктувати по одній пастилці на ніч, після останнього приймання їжі та пиття і чищення зубів. Кожна пастилка або вміст саше Бактобліс смакує як цукерка, що полегшує застосування у дітей.

Рекомендований курс застосування:

  • при перших ознаках респіраторних захворювань – 10 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • після приймання антибіотиків – 30 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • для попередження захворюваності на ГРВІ в холодний період року (осінь-весна) та при часто повторюваних (рекурентних) інфекціях вуха, горла чи носа – 2 курси по 30 днів з інтервалом 90 днів або один курс 90 днів, якщо лікар не призначив інакше;
  • для усунення неприємного запаху з рота – 10–15 днів.

Бактобліс не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО.

Відгуки

Наталия Бодня

Бактобліс

Очень рада, что получила возможность протестировать препарат, и получить собственный опыт. Летом мои дети практически никогда не болеют. Максимально оттянула старт использования препарата на начало сентября - период активной заболеваемости детей. Препарата хватило на 2 недели, т.к. детей двое. И, о, чудо! Период массового заболевания детей в садиках и школах мы проскочили успешно! Детям очень нравилось засыпать с "конфеткой" во рту)) Планирую повторить эксперимент, купить препарат в аптеке. Первое тестирование считаю успешным.
У відгука 4 коментарів
July88

Бактобілс

Хочемо подякувати за можливість протестувати цей чудовий препарат. Давно про нього чула, але ще не купувала. На дитину вплив цих пігулок однозначно позитивний. Син мені вже сам нагадує,що потрібно прийняти Бактобілс.
Смак приємний, дитина стала більш активніша, почав відвідувати садок після майже 2х місячної перерви і все добре, ніяких простуд, кашлів немає. Надіюсь ці пігулки дійсно зміцнили імунітет.
Чекаємо 2-го етапу, щоб побачити реальний результат)
У відгука 1 коментар
kykolka89

#naprobuua #naprobu_відгуки #naprobu_Бактобліс #Бактобліс

Подошло к завершению наше с сыном тестирование. Мои переживания по поводу приема, что будет не очень комфортно ребенку принимать не подтвердились, изначально сын сказал что на вкус пробиотик нормальный, потом уже напоминал мне сам перед сном что бы дала ему "витаминку".
Начали принимать когда сын был с простудой, и выздоровел немного быстрее обычного. В целом только положительные впечатления. Конечно еще очень интересен второй этап тестирования, так как летом меньше дети болеют. Поэтому будем ждать с нетерпением второй этап тестирования.
#naprobuua #naprobu_відгуки #naprobu_Бактобліс #Бактобліс
У відгука 0 коментарів