Про продукти

Духова шафа Electrolux CombiSteam Deluxe

Розширте свої кулінарні можливості!

o Пар здатний творити чудеса! Нова духова шафа з функцією пари від Electrolux допоможе вам в цьому переконатися. З її допомогою можна зробити страву соковитою і ніжною, зберегти максимально насичений смак і аромат продуктів, а також більшість корисних речовин. Поки пара м'яко пропікає страву зсередини, гаряче повітря забезпечує золотисту хрустку скоринку зовні. У моделі CombiSteam Deluxe є три рівня обробки парою, що дозволяє досягти відмінних смакових якостей.

o Все пропечеться рівномірно! Завдяки системі підігріву UltraFanPlus з вентилятором великого розміру і повітроводом особливої ​​конструкції страва буде прогріватися рівномірно в будь-якому куточку внутрішньої камери. Датчик температури всередині продукту дає можливість віртуально оглянути продукт і дізнатися, чи добре він пропечений.

o Потрібна підказка? За допомогою сенсорного символьно-текстового меню можна отримати необхідну довідку, а також включити будь-яку з 100 програм готових рецептів.

o Немає часу на акуратне закривання шафи? Дверцята цєї моделі закривається плавно і тихо завдяки системі VelvetClosing.

З новою духовою шафою Electrolux процес готування перетворюється в задоволення!

Індукційна варильна панель Electrolux Infinite

Не стримуйте творчі пориви!

Нова індукційна варильна поверхня Electrolux Infinite поєднує в собі стильний сучасний дизайн і новітні технології.

o Панель нагріває безпосередньо посуд, тобто ви можете використовувати посуд будь-яких форм і розмірів і вільно переміщувати його по поверхні під час приготування. Необхідно лише, щоб посуд накривав одне з перехресть на панелі.

o Нова індукційна варильна поверхня Electrolux Infinite - це стильний сучасний дизайн, багатофункціональність і новітні технології.

o Потрібно приготувати страву у великій ємності для великої компанії? Функція «Брідж» перетворює дві звичайні конфорки в одну велику.

o Керувати просто! Елементи управління DirectAccess забезпечують інтуїтивний контроль - досить просто торкнутися пальцем і провести до потрібної позначки.

o Ваша свобода нічим не обмежена! Панель передбачає використання посуду будь-яких форм і розмірів і вільне переміщення її по поверхні. Необхідно лише, щоб посуд накривала одне з перехресть на панелі.

o Посуд нагрівається моментально! Функція «Бустер» видає швидкий і інтенсивний імпульс нагріву, коли ви цього хочете, в лічені секунди змушуючи сковороду зашипіти, а воду - закипіти.

o Виникли термінові справи? Завдяки функції «Stop + Go» ( «Вимкнув і йди») можна одним натисканням кнопки припинити готувати, а потім відновити роботу з тими ж настройками.

Крім усього іншого, нова панель Electrolux стане стильним і елегантним елементом вашої кухні.

Готувати як в кращому ресторані? Чому б і ні!

Варто лише опанувати секретну технологію разом з Electrolux.