Meest China Shop – шопінг і доставка з Китаю в один клік!

Meest China Shop – шопінг і доставка з Китаю в один клік!

Результати тестування

80%
експертів вважають сервіс meest-shop.com зручним у користуванні
100%
експертів довіряють сервісу Meest China Shop після тестування
100%
експертів планує надалі користуватися сервісом сервіс Meest China Shop

* кількість заповнених анкет - 5

Meest China Shop – шопінг і доставка з Китаю в один клік!

Як ти ставишся до покупок в іноземних інтернет-магазинах? Вигідні ціни спокушають, але процес оформлення та ризики, пов’язані з доставкою, лякають? Спробуй Meest China Shop!

Meest China Shop – це сервіс, який дозволяє купувати речі у внутрішніх онлайн-магазинах Китаю та отримувати всі покупки в одній посилці! Жодних складних процедур реєстрації та оформлення, не потрібне знання китайської, а головне – можливість переконатися в якості та відповідності товару ще до відправки!

Як це працює?

Meest China Shop має власний склад у Китаї. Завдяки цьому рішенню можна купувати товари на внутрішніх китайських майданчиках і вказувати адресу доставки – склад Meest China Shop у Китаї. Всі покупки реєструються в системі (в особистому кабінеті), після перевірки та підтвердження замовлення консолідуються в одну посилку та відправляються з Китаю в Україну.

Об’єднання всіх покупок (з різних магазинів, від різних продавців) в одну посилку – головна перевага Meest China Shop. Це надзвичайно зручно, адже не потрібно бігати й збирати свої покупки по різних кур’єрських компаніях і хвилюватися – доїде товар чи ні. До речі, якщо замовлення велике, для уникнення додаткових витрат на сплату мита його можна розбити на декілька.

meest-shop.com – товари з найпопулярніших у Китаї магазинів на одному майданчику

Якщо самостійно купувати товари на китайських майданчиках тобі складно, можна скористатися сервісом meest-shop.com. На сайті зібрані всі товари платформ Taobao.com, Tmall.com та 1688.com. Вибір одягу та інших речей тут дуже простий, а оформлення замовлення займає лічені хвилини.

Що потрібно зробити?

  • Зайти на сайт meest-shop.com і зареєструватися.
  • Вибрати товари (фільтр дозволяє легко знайти саме те, що потрібно, а детальний опис та фото – не помилитися з вибором).
  • В особистому кабінеті оплатити замовлення та оформити доставку.

При онлайн-замовленні одягу з Китаю з Meest China Shop можна уникнути проблеми помилок із розміром. Кожний товар має розмірну сітку та додаткові фотографії, що демонструють предмет гардероба в усій красі.

Додаткові послуги

  • Послуга фотозвіту товарів ще зі складу в Китаї дозволяє уникнути розчарування у своїй покупці. Ти точно знатимеш, що купуєш!
  • Послуга «Перевірка». Найголовніше – замовлення перевіряються! Спеціалісти Meest China Shop можуть перевірити твоє замовлення на відповідність назві товару, кількості, розміру (тільки буквених або числових значень) і кольору (не відтінку). У разі невідповідності опису або кількості за рішенням покупця зроблять повернення постачальнику для заміни або відшкодування вартості покупки.

Можна замовити перевірку необхідних параметрів товару: виміряти довжину устілки або рукава, порахувати кількість ґудзиків на кофті, заміряти відстань між колесами роликів, перевірити телефон на включення та наявність необхідної прошивки тощо.

Оплата та доставка в Україну

  • Оплатити замовлення можна декількома способами: Visa або MasterCard, а також через Alipay або WeChat.
  • Отримати посилки з Китаю компанії Meest China можна у відділеннях «Нова пошта», «Укрпошта» або кур’єром. Оплата цієї доставки включена в тариф.