Шопінг у Китаї – лотерея чи вигідні й зручні покупки? Експерти naprobu.ua перевірили!

Шопінг у Китаї – лотерея чи вигідні й зручні покупки? Експерти naprobu.ua перевірили!

Кому з нас не хочеться стильно одягатися, але не витрачати при цьому величезні суми на шопінг? Суттєво зекономити сімейний бюджет, а також час та зусилля допоможуть покупки в інтернет-магазинах Китаю. Так-так, ми знаємо, шопінг у Піднебесній овіяний мільйонами міфів. І в більшості асоціюється із ширвжитком, дешевими підробками та товарами низької якості, а ще – невиправдано тривалою та часом проблематичною доставкою.

Та хочемо тебе порадувати: все це – лише стереотипи. Насправді в Китаї можна легко, зручно, швидко й вигідно купувати дуже якісні та модні речі – доведено експертами naprobu.ua!

Нещодавно на нашому порталі завершилося одне з найцікавіших тестувань – перевірка сервісу покупок і доставки товарів з Китаю Meest China Shop. Це сервіс, який дозволяє робити покупки на будь-яких китайських маркетплейсах, формувати всі покупки в одне замовлення та, якщо є бажання, отримувати їх в одній посилці. Все дуже просто – жодних складних процедур реєстрації та оформлення, не потрібне знання китайської чи англійської. І головне – можна перевірити якість та відповідність товару ще до відправки. Тобто сюрпризів на кшталт «очікування» та «реальність» точно не буде.

Як це працює?

Meest China Shop має власний склад у Китаї. Замовляючи товар в онлайн-магазинах Китаю, ти просто вказуєш його як адресу доставки. Попередньо потрібно зареєструватися на сайті, створити особистий кабінет. Всі покупки реєструються в системі, ти можеш, до речі, відстежувати статус. Оператори Meest China Shop у Китаї після перевірки та підтвердження замовлення консолідують покупки в одну посилку та відправляють з Китаю в Україну.

Об’єднання всіх покупок (з різних магазинів, від різних продавців) в одну посилку – головна перевага Meest China Shop. Це надзвичайно зручно, адже не потрібно бігати й збирати свої покупки по різних кур’єрських компаніях і хвилюватися – доїде товар чи ні. До речі, якщо замовлення велике, для уникнення додаткових витрат на сплату мита його можна розбити на декілька.

Результати тестування

У тестуванні Meest China Shop брали участь 5 експертів. Всі вони залишилися задоволені результатами шопінгу.

  • 80 % експертів вважають сервіс meest-shop.com зручним у користуванні

  • 100 % експертів довіряють сервісу Meest China Shop після тестування

  • 100 % експертів планують надалі користуватися сервісом Meest China Shop

Найбільше схвальних відгуків отримали оператори Meest China Shop, які допомагали нашим учасникам робити покупки, – консультували, перевіряли наявність, якість та відповідність замовленого товару.

«Техпідтримка допомагала у вирішенні всіх питань, що мене цікавили. Дуже їм вдячна!»

«Хочу особливо відзначити швидке реагування служби підтримки, ввічливі та чіткі відповіді, оперативне вирішення проблем».

«Оператори Meest China Shop допомогли. Адже після перевірки виявилося, що частина замовлених товарів не відповідала заявленим на сайтах характеристикам (десь розмір не той, десь фасон). Ми повертали товар продавцеві. Дуже вдячна операторам складу за ретельну перевірку й відповідальне ставлення до своєї роботи!»

Високу оцінку отримала і якість речей – майже всі експерти вподобали придбані товари, а деякі навіть відзначили, що якість перевершила їхні очікування.

Дуже інформативні фотоколажі «до» та «після» від деяких експертів – завжди цікаво подивитися, який вигляд мають речі з інтернет-магазину, особливо китайського, у реальному житті. Переглянути світлини та почитати відгуки можна тут: https://naprobu.ua/projects/meest-china-shop-shoping-i-dostavka-z-kitayu-v-odin-klik/vidguki

А ти мала досвід покупок у Китаї? Чи плануєш спробувати сервіс Meest China Shop? Ділись у коментарях! Нам дуже цікава твоя думка.

 

9 Коментарів
Часто купую речі в Китаї, але не через містЧайна. Треба подивитись, може спробую.
Купую досить часто. Яскравих курйозів не було)) інформація корисна, спробую сервіс при нагоді
По відгукам - доволі непоганий сервіс. Спробую при нагоді.
После тестирования Meest China Shop поменяла свое отношение к покупкам в Китае. Волновалась что будет как в в тех юмористический картинках "Ожидание-реальность". Но всё соответствовало или в некоторых позициях было лучше чем заявлено. Ну и в службу техподдержки невозможно не влюбиться: все ответы приходили сразу же, очень вежливое общение и быстрое решение проблем!!!
Цікавий сервіс! Для мене покупки з Китаю мали єдину асоціацію - Алі Експрес. Але час розширювати горизонти!
Очень удобно, что можно отслеживать посылку. Иногда заказываю китайские товары, редко когда можно отслеживать.
Я то ж часто выписываю посылки из Китая..А вот через Meest China Shop ни разу... Но прочитав отзывы, статью поняла что очень удобно. Вот планирую в этот раз выписать через Meest China Shop. Спасибо за статью!
Теж вперше дізналась за Meest China Shop на напробу 👍🏻буду пробувати, адже люблю щось каве замовляти.
Через Meest China Shop не замовляла але принагоді спробую! Так як час від часу замовляю товари на Алі експрес ..і найбільше дратує коли замовляєш в один день багато,а приходить в різні місяці,тай добре якщо взагалі прийде. Тому якщо все можна отримати однією посилкою то це величезний+ Будемо пробувати!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися