NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком 12–18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком 12–18 місяців

Результати тестування

99%
осіб підтвердили, що дитяче харчування NAN® 3 OPTIPRO® підійшло їх дитині та добре нею сприймається*
99%
осіб підтвердили, що готові рекомендувати суху молочну суміш NAN® 3 OPTIPRO® своїм друзям/знайомим/родичам після завершення тестування*
99%
осіб підтвердили, що довіряють продукту NAN® 3 OPTIPRO® після завершення тестування*

*кількість анкет – 181.

Раціон дитини після року доволі різноманітний, однак одне з чільних місць у ньому посідає молоко. Але яке саме? Бабусі традиційно радять найпоширеніше – молоко коров’яче, а краще – козяче. Та сучасні педіатри наголошують: ані те, ані інше в чистому вигляді не підходить для дитячого харчування – тендітний організм малюка, який ще лишень налагоджує свої метаболічні процеси, йому важко впоратись з такою складною та чужорідною їжею. Але ж молоко необхідне в дитячому раціоні! Тож варто розібратися, яке молоко, адже від якості харчування малечі значною мірою залежить її здоров’я. Відтак потрібна достойна альтернатива – якісний, безпечний, по-справжньому корисний продукт.

Молочна суміш для малюків віком з 12 місяців має максимально задовольняти фізіологічні потреби та можливості дитини, оскільки травна система дитини ще занадто чутлива та вразлива. Тому дуже важливим є якісний склад суміші, її здатність допомогти забезпечити потреби дитини ще й у вітамінах та мінералах.

Усім цим критеріям відповідає суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO®, призначена для вигодовування малюків віком 12–18 місяців. Рецептуру продукту скомпоновано з урахуванням вікових особливостей і потреб маленьких споживачів.

Для малят цього вікового діапазону дуже важливий вміст білка та амінокислот у продуктах. Саме через надмір білка коров’яче молоко – не найкраща їжа для малечі. Натомість суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO® містить білок Optipro®, який виготовляється за особливою запатентованою технологією Нестле. Окрім білка суміш NAN® 3 OPTIPRO® містить олігосахарид, структурно ідентичний олігосахаридам грудного молока, жирну кислоту Омега-3, BL-пробіотик, вітаміни (С, Е, А, В6, К, D, В12, пантотенову кислоту, ніацин, тіамін, рибофлавін, фолієву кислоту, біотин), натрій, калій, хлориди, кальцій, фосфор, магній, селен, залізо, цинк, мідь, йод.  

Завдяки унікальній**комбінації компонентів суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO® допомагає забезпечити малюкові гармонійний ріст. Чудові умови для активного пізнання світу!

*Тестування проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій) з 24 жовтня 2022 р. до 3 грудня 2022 р. Подача заявок для участі з 24 жовтня 2022 р. по 30 жовтня 2022 р. Взяти участь у тестуванні можуть повнолітні жінки, що постійно проживають на території проведення тестування та мають дітей віком від 12 до 18 місяців. Детальні умови дізнавайтесь на сайті https://naprobu.ua

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом з продовженням грудного вигодовування до 2х років. Суха молочна суміш “NAN® 3 OPTIPRO®” з олігосахаридом 2’FL  для дітей від 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати вашу дитину і необхідно отримати пораду про те, коли вводити цей продукт.

**Унікальність складу продукту та комбінації інгредієнтів зумовлені наявністю у складі продукту білка OPTIPRO®, який виготовляється за особливою запатентованою технологією Нестле та дозволяє оптимізувати кількість білка у складі відповідно до вікових потреб дитини.