Блогери тестують

Посмотреть эту публикацию в Instagram

ми маємо зустрічати новий рік в новому домі! . маленька мрія вже скоро здійсниться! ати свій дім у столиці ? прокидатися знову під пісні Барбура! збирати друзів на барбекю на задньому дворі! не мати проблем більше з парковкою і нарешті у сина з’явиться своя власна кімната)) а ми з татом знову зможемо бути лише удвох? . там буде моя найкраща ванна кімната, де я проводитиму вечори і придуматиму нові проекти))) ця спальня, одне з найпрекрасніших місць в новому домі? так хочу вам вже все показати!!! а ще більше просто прокидатися там щодня... . ще мене там буде ідеальна кухня! поєднання натурального дерева, нержавійки та бетону? а як я мріяла про віконечко біля мийки!!! і воно там буде) готуватиму кожного дня сніданки хлопцям на індукції #SenseBoil від @electrolux.ukraine ! (вона вже 3 місяці живе у нас в офісі і чекає завершення ремонту, а поки приходиться тестувати її в Алі))! . її зіркова функція SenseBoil вловлює момент кипіння і знижує потужність нагрівання, без ризику википання або підгоряння! паралельно можна швиденько підсмажити тости з лососем та зробити овочевий салат)) . залишилось чекати... ще трішки?

Публикация от Таня Пренткович? (@tanyaprentkovych)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Петро називає мене королевою сніданків, і це не дивно. Для мене справді сніданок - найважливіший прийом їжі за день, і якщо обід і вечеря може відбутись у закладі, то снідати я люблю «домашньою їжею, в домашній атмосфері». ⠀ Я полюбила готувати. Раніше я не уявляла себе біля плити, а тепер це свого роду терапія для мене. ⠀ Сам процес приносить мені море задоволення, і якби не мій завантажений графік, можливо б одного дня мій блог перетворився у блог з рецептами?(але це не точно?) ⠀ В нас на кухні стоїть індукційна плита #Electrolux 600 SenseBoil і це найкраще, що могло статись з господинею, повірте. ⠀ - це швидко! з #PowerBoost вода закипає за 30 сек. - це значно економніше! - це легко! щоб вимити поверхню не потрібно особливих зусиль, те саме, що просто витерти стіл. - це інтуїтивно - в ній є функція #SenseBoil - і це те, що я найбільше оцінила. Плита сама подає звуковий сигнал, коли щось закипіло, і не потрібно по декілька разів бігати і перевіряти, відриваючи себе від іншої справи! + поверхня буде підтримувати правильну температуру, щоб нічого не збігло і не перекіпило. - це безпечно! І щоб б там хто не казав, тут ти не ризикуєш залишити відкриту камфорку і піти на роботу. Ця розумна річ все робить за тебе. ⠀ Я настільки оцінила індукційну поверхню @electrolux_ukraine на кухні у власній квартирі, що змусила маму замінити стару плиту на таку ж ! І тепер мама дякує щоразу ❤️ ⠀ Давайте готувати в задоволення разом з @electrolux_ukraine ❤️ ⠀ Ви любите готувати??

Публикация от ALINA FRENDIY (@alina_frendiy)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Добрий ранок? Пост про нашу індукційку, як і обіцяв?? ⠀ ▫️ У нас на кухні індукційна варильна панель #Electrolux 600 SenseBoil®. ⠀ Про її переваги: ⠀ ▪️ Взагалі суть індукційних плит в тому, що вони за допомогою магнітів ? нагрівають каструлю чи сковорідку, а не витрачають час та енергію, щоб спочатку нагріти себе, а вже потім віддавати тепло? ⠀ ▪️ Якщо розлиєте молоко? - то на індукції воно не підгорить, бо поверхня тепла, а не гаряча по тій же причині, майже неможливо обпектись! ⠀ ▪️ Я кіпішний і люблю точність! Тому, функція #SenseBoil для таких, як я?? Не треба кожних 2 секунди бігати та дивитись, чи не закипіла вода Плита подасть вам звуковий сигнал + буде підтримувати температуру, щоб нічого не википіло чи не «збігло». ⠀ ▪️ Індукційку в 100 раз легше мити! ⠀ ▪️ Вода закипає за 30секунд! Це неральна економія часу! ⠀ ▪️ Щоб ви розуміли, ті хто довше слідкують за мною, бачили, що минулу плитку ми побили на неї впала шухляда і ми купили таку ж від @electrolux_ukraine! А ту поремонтували і... подарували мамі!️ Вона вже давно хотіла замінити газову плиту і найкращий зять тут як тут відмітився!!! ⠀ ▪️ І по секрету, індукціями користуються кухарі в ресторанах Мішлен?

Публикация от PETRO Zastavnyy (@petro_zstvn)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Ви знаєте, що я дуже люблю технології і у мене є власна студія, яку я поступово роблю максимально технологічною, наскільки це можливо ?? І от недавно я в ній, нарешті, виправив один момент, який нервував мене більше двох років ?? ⠀ Також Ви маєте знати, що у мене дружина готує рідко, але надзвичайно смачно (не тільки смажені яйця ?). Я не жартую, абсолютно будь-що, що вона б не приготувала - це завжди супер-смачно! Є тільки одне АЛЕ! Під час готовки у Саші можуть трапитись різноманітні курйози, як-то пропалити щось або розбити ? Колись, коли у нас ще не було дітей, а моя студія виконувала роль ще і нашого житла, саме така доля чекала мою стару варильну поверхню і величезна діагональна тріщина на ній не давала мені весь цей час спокою ??‍♂️ І от тільки недавно у мене дійшли руки, щоб замінити її на нову ?? ⠀ Я передивився оглядів, почитав відгуки і зупинився на #SenseBoil від @electrolux_ukraine ?? Тепер спокійно можна підпускати Сашу до готовки ? І найголовніше - обрав саме технологічну поверхню! У ній є функція SenseBoil, яка контролює закипання страви і автоматично зменшує потужність нагріву, щоб нічого не розливалось і не пересмажувалось ?? А з функцією PowerBoost будь-що можна засмажити за декілька хвилин. А Hob2Hoob бездротово доєднає до поверхні витяжку ?. Про те, що вона виглядає стильно і мінімалістично, тим самим доповнюючи студію і мови нема, ви самі все бачите ? Якщо колись буду переїзджати - однозначно заберу з собою! ⠀ Про решту змін на студії, мабуть, варто зняти повторний огляд для Ютубу і розповім, що у мене там ще нового ) Чи багато тут таких як я, хто обожнює технологічність і речі, які нагадують, що ми живемо у 2019? ?✌? #електролюкс #naprobuua #студія #sashaabo #привітпустовіт

Публикация от PUSTOVIT (@pustovit)