Індукційна варильна панель Electrolux 600 SenseBoil®

Індукційна варильна панель Electrolux 600 SenseBoil®

 

Варильна поверхня SenseBoil® від Electrolux — свобода для кулінарної творчості!

Знаєш, що таке закон підлості? Коли готуєш суп, кашу або соус і відволікаєшся буквально на хвилину? І саме в цей момент страва встигає википіти або навіть підгоріти. Як наслідок — плями та бруд на плиті, пригорілі залишки овочів або круп на дні посуду та, звісно, змарнований час та кулінарні зусилля.

Уникнути подібного клопоту можна двома способами:

1. Стояти на варті і ні на крок не відходити від плити

2. Доручити контроль інноваційній функції SenseBoil®

Переконані, останній варіант тобі більше до вподоби, адже ситуацій, коли потрібно терміново відлучитися від приготування їжі, просто мільйон. Тож, знайомся — нова розумниця від  Electrolux — індукційна варильна поверхня SenseBoil®, обладнана функцією контролю кипіння. Відтепер вона сама наглядатиме за киплячою водою і точно не дозволить страві збігти чи википіти!

Інноваційна технологія SenseBoil®, заощаджує час, який ви витрачаєте так як чітко вловлює момент кипіння і знижує потужність нагріву, щоб страва готувалася в помірному температурному режимі, без ризику википіти чи підгоріти.
 
Принцип роботи
SenseBoil® дозволяє регулювати температуру при закипанні так, щоб зменшити утворення бульбашок і забезпечити помірний і контрольований процес варіння.

Завдяки спеціальній функції, спеціальний датчик уловлює початок активного кипіння завдяки сенсору вібрації і подає звуковий сигнал в момент утворення активних бульбашок, повідомляючи, що пора приступити до процесу готування, а потім автоматично знижує потужність нагріву. Самостійно регулювати температуру нагрівання легко за допомогою інтуїтивного слайдера – необхідний режим перемикається одним дотиком.

Щоб увімкнути функцію SenseBoil®, потрібно поставити каструлю а плиту і натиснути значок SenseBoil, потім встановити  потужність нагріву.

Разом з контролем закипання ви отримаєте додаткові переваги:

 

Бездротова функція Hob2Hood® забезпечує  зв'язок поверхні і витяжки. Почніть готувати – і  витяжка сама підбере настройки для оптимальної швидкості екстракції згідно нагріванню варильної поверхні.

Сенсорне керування кожною зоною. Кожна зона нагрівання має окреме регулювання потужності, тому легко побачити та змінити налаштування нагрівання.

Функція InfiniteZone, яка автоматично визначає розмір посуду і необхідний рівень подачі тепла до її основи.

Легкість очищення, так як до індукційної варильної поверхні практично нічого не пригорає і не пристає.

PowerBoost: потужний нагрів в одну мить. Запуск функції PowerBoostзабезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це вкрай корисно, якщо страви треба скоріше поставити на стіл. Вода буде закипати швидше,ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.

Стильний мінімалістичний дизайн.

Зосередься тільки на творчості та смаку страв, про решту подбає нова інтуїтивна техніка від Electrolux!

Відгуки

anytkapleskach

Дизайн варильної поверхні Electrolux SenseBoil

Чудом я попала у список учасників тестування варильної поверхні від Electrolux.І за декілька днів поверхню нам доставили та встановили.Хочу зазначити ,що на сайті Naproby.com та в компанії Electrolux працюють відповідальні професіонали.Все роблять на кожному етапі швидко та злагоджено. Тепер про дизайн варильної поверхні Electrolux SenseBoil)Тільки зробивши розпаковку плити,я була приємно здивована лаконічним дизайном.Приємна на дотик,глянцева скло-керамічна поверхня підійде для будь-якого інтер'єру кухні. Зразу ж ,після підключення ,спробували закип'ятити воду,і як ми здивувались,коли половина нашого посуду не підійшла.Але це позитивні почуття,адже буде можливість звільнити більше простору на кухні.Прочитала раніше у відгуках,що потрібно перевіряти посуд за допомогою магніту,так і зробила. Також хочу зазначити,що закипає вода та молоко буквально за секунди.Що приємно радує) До цього в нас була звичайна електрична поверхня Electrolux ,тому тут є з чим порівняти та призвичаїтись до нової індукційної. Не подобається,що після проведення ледь вологою ганчіркою,завжди залишається слід,розводи.Хотіла запитати в учасників.У вас також поверхня так забруднюється?Чи ви чимось спеціальним прибираєте?
У відгука 4 коментарів
feyanat

Ура. Отримала цю красуню.

Прийшла нарешті і моя варильна поверхня. Протягом тижня сподіваюсь встановлю і буду насолоджуватись тестуванням та готуванням. Дякую організаторам
У відгука 6 коментарів
Anastasia Gonharenko

Питання до всіх експертів

Доброго дня, питання до учасників цього проекту. У кого була газова плита? Чи є переваги у газовій поверхні та цій? Я не можу визначитися, яку обрати собі варочну поверхню, газ чи електро. З електро поверхнями знайома, але не сучасними, коли якщо крапля жиру крапне, то горить усе поки не остигне. Тому негативно відношусь до електроповерхонь. А прочитала відгуки, то почала задумуватися, що мити решітки газової мабудь складніше...
У відгука 6 коментарів
Yana90

Яна

Доброго дня, я також хотіла була спробувати таку плиту на ділі, якщо чесно, то ніколи не користувалась і навіть не маю представлення, як такою можна користуватись без газу) Але я так розумію, чого не випала така можливість, тому що в анкеті я вказала, що не матиму можливості заплатити і це так( Але я, читаючи відгуки зрозуміла, що це класна дуже річ й не замінима для кожної господині! За інших учасників, кому випала така можливість, користуватись, рада!)
У відгука 3 коментарі
Svit000

Electrolux SenseBoil

Здравствуйте! Продолжаю знакомиться с индукционной плитой. Для приготовления на плите действительно подходит не вся посуда, но большинство Да. (С одной стороны это + пора обновить свой арсенал). Если посуда не подходит сразу показывает знак F ( что означает что неплита не может определить поверхность). Ещё отличное в индукционной плите это то что нагревается только зоны варочной поверхности. Они автоматически подстраиваются под размер посуды. Что позволяет использовать кухонную утварь нестандартного размера. Благодарю функции InfiniteZone можно спокойно рядом вытереть поверхность и не обжечься. Также благодаря функции Power Boost не надо долго ждать пока вода закипеть. Что действительно экономить время вуаля и вода закипела можно и готовить. Плита супер.
У відгука 4 коментарів