ПреМама Дуо - вітаміни для вагітних

ПреМама Дуо - вітаміни для вагітних

Результати тестування

93%
учасниць підтвердили, що планують купувати вітаміни ПреМама Дуо після тестування
93%
учасниць підтвердили, що готові рекомендувати вітаміни ПреМама Дуо своїм друзям/знайомим/родичам
93%
учасниць підтвердили, що довіряють вітамінам ПреМама Дуо після закінчення тестування

Місяці при надії, час очікування появи маляти – такий чудовий період! Проте скільки турбот, скільки переживань випадає в ці місяці майбутній матусі… І йдеться не про якісь побутові клопоти, йдеться про найголовніше – про здоров’я маляти, про його добре самопочуття. Та й сама матуся, щоб належно піклуватися про свій маленький скарб, мусить добре почуватися… Допомогти вирішити більшість із цих задач здатні вітаміни для вагітних ПРЕМАМА ДУО – спеціальна харчова добавка для вагітних, жінок, які планують стати мамами, та тих, хто вже годує дитинку груддю.

Вітаміни ПРЕМАМА ДУО розроблено з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпечності харчових продуктів, тому вони жодним чином не зашкодять ані мамі, ані малюкові. Навпаки, принесуть неабияку користь. Вітаміни ПРЕМАМА ДУО – 11 збалансованих вітамінів, 10 збалансованих мікроелементів та поліненасичені жирні кислоти в унікальній комбінації. Така комбінована харчова добавка чудово підтримає імунітет жінки, допоможе в роботі серцево-судинної та кровотворної систем і мами, і малюка, сприятиме покращенню загального самопочуття матусі, а тому позитивно вплине й на стан маляти. І найголовніше: вітаміни ПРЕМАМА ДУО можуть сприяти зменшенню ризику передчасних пологів.

Жінкам, котрі ще тільки планують вагітність, вживання вітамінів ПРЕМАМА ДУО також піде на користь: вони допоможуть забезпечити потрібний рівень мікроелементів у раціоні, а також подбають про імунітет, що для потенційної матусі геть не буде зайвим.

Молодим матусям, котрі вже годують маля грудьми, вітаміни ПРЕМАМА ДУО теж знадобляться. Цей препарат допоможе збагатити харчовий раціон матусі, подарує їй речовини, які необхідні і для її доброго самопочуття, і для нормального розвитку маляти, адже в перші місяці мама й маля майже одне ціле. Насолоджуйтеся митями материнства, радійте новим відчуттям і приємним відкриттям! А подбати про своє здоров’я та здоров’я малюка вам допоможе безпечний і корисний комплекс ПРЕМАМА ДУО.

 

Відгуки

AnastasiiaBevz

Мої ідеальні вітаміни!

Мій другий відгук і враження однозначно найкращі!
Наразі це моя друга дуже очікувана вагітність, і якщо з сином весь час я дивилися серіали, то зараз працюю на двох роботах і одна з них це фітнес-тренер🤪 На 6 місяці я досі треную 2 групи три дні в тиждень по 2 рази вдень, то ж мій фізичний і емоційний стан потребує неабиякої підтримки😆
Після прийому комплексу стала набагато краще себе почувати, однозначно більше сил,стан шкіри і волосся покращився,нігті зміцнили. Відмінила додатковий прийом заліза і стараюся більш збалансовано харчуватися.
Вже говорила, що ці вітаміни досить бюджетні і доступні, тому дуже б хотілося, щоб лікарі рекомендували саме їх,а не всім відомі бренди.
Розмір таблетки і смак капсул цілком задовольнили, зручно ковтати і смачно розжовувати 🤣
Хороший склад і зручне компактне пакування.
І ще хочу додати,що при першій вагітності взагалі не вживала додаткових добавок, так як після харчового отруєння мій організм не приймав вітаміни і мене нудило,цього разу все просто ідеально.
Однозначно рекомендую всім звернути увагу і більше рекламувати ПРЕмама.
#naprobu #naprobuua #naprobu_відгуки #naprobuua_відгуки #naprobuua_ПреМамаДуо
#ПреМамаДуо #премамадуо_відгуки
У відгука 1 коментар
Marta_pavlyshyn

Вітаміни ПРЕ МАМА ДУО

Всім привіт)
Два тижні тому я почала приймати вітаміни Пре Мама ДУО,і результат побачила майже одразу.У мене дуже випадало волосся,так як рік на ГВ,а коли почала приймати вітаміни,випадіння волосся суттєво зменшилось,покращився настрій та самопочуття,прибавилась енергія та сили.Покращився також апетит.
Дуже вдячна за таку можливість безкоштовного тестування ,бо дуже задоволена результатом.
У відгука 0 коментарів
pimky11

Найкращі враження від прийому даного вітамінного комплексу

Прийом вітамінів я розпочала два тижні тому. До початку прийому дуже сильно випалало волосся, стан шкіри був не найкращий, постійно упадок сил і поганий настрій. Отримавши на тестування даний вітамінний комплекс, перше на що я звернула увагу що є таблетки та касули з омега-3. Склад вітамінів дуже хороший, таблетки і капсули легко ковтаються, дискомфорту ніякого не викликають. Після початку прийому буквально через тиждень я помітила що в мене стало менше випадати волосся, додалося енергії, стан шкіри став покращуватися. Вона стала більш зволожена та гладенька, покращився загальний стан. Поки що враження тільки позитивні, дуже дякую компанії за можливість прийняти участь в тестуванні.
У відгука 1 коментар
AnastasiiaBevz

Враження від вітамін однозначно тішать

Перше,що зробила коли отримала вітаміни прочитала склад і спробувала омегу розжувати 🤣 Я люблю її смак і для мене важливо, щоб не було різкого запаху риб'ячого жиру, тож тут пряме попадання в ціль - все ідеально. Також розмір таблеток зручний для проковтування.
Зараз другий триместр моєї другої вагітності ,мала низький гемоглобін і тривалий час приймала лише препарат для підняття заліза, зараз лише ПРЕмама, завтра буду здавати аналізи, цікаві показники під час прийому саме цього комплексу.
Дівчата, чи є ще любителі розжовувати таблетки?🤣
У відгука 0 коментарів
marta_shcherbach1

Чудові враження

Отримала косплекс вітамінів, і за тиждень видно результат, покращилось самопочуття, волосся стало кращого вигляду, пропала втома і з'явився апетит. Результатом задоволена, комплексу вистачить на досить довгий час.
У відгука 0 коментарів