Сирочки з біфідобактеріями без доданого цукру «Milupa»

Сирочки з біфідобактеріями без доданого цукру «Milupa»

Результати тестування

100%
мам-експертів підтвердили, що довіряють дитячим сирочкам Milupa після завершення тестування
100%
мам-експертів підтвердили, що готові рекомендувати сирочки Milupa своїм друзям/ знайомим/родичам після завершення тестування
99%
мам-експертів підтвердили, що Дитячі сирочки Milupa сподобались дитині та добре нею сприймаються

Кожна мама прагне, щоб її крихітка росла здоровою та повною сил, тому з особливою відповідальністю підходить до введення першого прикорму. Якщо вашому немовляті вже виповнилось 6 місяців, то за рекомендацією педіатрів його можна знайомити з кисломолочними продуктами.

Для початку знайомства малюка з такими продуктами пропонуємо сирок з біфідобактеріями без наповнювача «Натуральний» від «Milupa». У складі сирка - лише молоко та бактеріальні закваски, і нічого іншого!

Для продовження «кисломолочного прикорму» зверніть увагу на сирочки з біфідобактеріями та фруктовими наповнювачами «Milupa», які можна давати малюкам з 6-8 місяців (залежно від смаку). Фруктові сирочки «Milupa» мають наступні смаки: яблуко, банан, абрикос-банан, мультифрукт та банан-суниця.

Для виробництва молочної продукції «Milupa» використовується тільки молоко екстра ґатунку, що ретельно тестується в лабораторіях, тому воно безпечне та незмінно якісне. Контроль - дуже ретельний, адже це сировина для майбутнього дитячого харчування. Тести проводяться кілька разів: спочатку – на фермі, потім – на заводі.

А також, сирочки «Milupa»:

  • Виготовляються без додавання цукру*, але, завдяки фруктовому наповнювачу, смакуватимуть вашому малюку.
  • Збагачені біфідобактеріями, які допомагатимуть маленьким животикам відчувати себе відмінно.
  • Не містять барвників, консервантів та ароматизаторів.

Реєструйтесь на тестування сирків «Milupa», обирайте для своєї крихітки тільки найкраще та впевнено знайомте її з новими смаками!

Попередження: безумовна перевага у харчуванні дітей раннього віку належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. 

*Містять цукри природного походження.

Відгуки

Rina_rina

Сирки Milupa

Спробували ми сирки Milupa. Нам сподобались всі, але син виділив абрикос - банан.
Сирки мають приємний та солодкий смак, з фруктами нам більше прийшли до смаку, ніж чистий.
Сирки досить густі, з ложки не виливаються, тому син може їсти їх сам.
Склад простий та корисний, наприклад у натурального сирка тільки два інгредієнта: коровʼяче молоко та бактеріальні закваски.
Проблем з кишківником не було, алергічних реакцій теж, все добре заходило та виходило 😁
Загалом, син залишився задоволений смаком сирків, я - складом та користю. Зараз ще пʼємо йогурт Milupa, теж подобається, продовжимо купляти і сирки.
Дякую Milupa та naprobu.ua за таку гарну дегустацію!
На фото син саме у процесі дегустації 😋
У відгука 0 коментарів
Yuliia1234

Це було приємне знайомство!

Донечка вже продегустувала всі смаки сирочків від Milupa, тому я готова поділитись своїм фінальним відкуком:

Коротка передісторія: Донечці 1,2 роки; раніше сирки з наповнювачем не пробувала. Лише без наповнювача іншого бренду. Особливих реакцій на молочні продукти та фркути немає.

Дегустація: Свою дегустацію ми розпочали з привичного донечці сирочку без наповнення - "натурального". Консистенція однорідна, досить густа. "Зайшов" добре!) Реякцій негативних я взагалі не помітила.
З наступного дня почалось цікавіше - пробували сирочки з наповненням. Варто сказати, що доня обожнює фрукти. Всі фрукти, які були наповнювачами у представлених сирках - вона ще спробувала задовго до цієї дегустації. Сирки я давала їй як перекус або ж десерт у першій половині дня.
Як я і припускала - найбільше доня оцінила смак "банан".
Знову ж таки, ніяких реакцій я не помітила. Консистенція сирків з наповнювачами - саме те, що треба.

Плюси: Звісно, мені імпонує те, що у цих сирках немає доданого цукру - моя доня ще не знає що це таке. А склад сирків максимально простий та зрозумілий. Також подобається те, що сирки мають досить широку палітру смаків - є з чого вибрати. Мабуть, ще найшишра палітра смаків дитячих сирків без доданого цукру. Ціна теж дуже тішить.

Мінуси: Особисто для себе помітила два мінуси: 1. Ця лінійка сирків не представлена у ближньому до мене супермаркеті Novus, у якому я найчастіше здійснюю покупки. 2. Хотілось би, щоб сирки були в упаковці, яка не з пластику та простіше піддається переробці, наприклад паперові під тетрапак.

Загалом, якістю сирків Milupa я дуже задоволена. Приємно вразили мене! Класно, що ринок розвивається та з'являються нові продукти для наших діток.
Дякую за можливість побути експертом у цій дегустації та висловити свою думку!
Звісно, буду рекомендувати пробувати ці сирки своїм подругам, у котрих є маленькі дітки.
Дякуємо Milupa та Naprobu.ua
У відгука 4 коментарів
m2alya

milupa

Отримали вчора на тестування сирки. Дуже гарне пакування, дитина довго гралася з стрічкою)))) В мене дві дівчинки, 1,8р та 6 міс. Тому двоє спробували сирки, менша вперше)
Спробували смак "банан-суниця" та сирок для діток від 6 місяців без доданого цукру та фруктів.
Виробник повідомляє, що сирок виготовляється із натуральних інгредієнтів, без додавання цукру. Що, безперечно, великий плюс. При цьому смак приємний, з легкою кислинкою, консистенція не густа і не рідка. Старша дочка ще не впевнений користувач ложки, але часто виявляє ініціативу їсти сама, тому для мене плюс, що йогурт не розкиданий по всій кухні. Відмінно підійде на легкий перекус. Якщо оцінювати цінову політику – теж чудово, 13-15 гривень за баночку. Дякуємо за можливість пройти тестування смакликів для дітей :)
У відгука 0 коментарів