ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА проведення тестування «NAN® SUPREME PRO 3» молочна суміш для дітей від 12 місяців

(далі Правила)

1. Замовником тестування є товариство з обмеженою відповідальністю "Нестле Україна", надалі "Замовник", адреса: 03150, Україна, м.Київ, вул. Велика Васильківська, 139

2. Виконавцем тестування є Дочірнє підприємство "Бурда-Україна", адреса: 03680, м. Київ, вул. Волноваська (Радищева) 10/14 тел.(044) 490 83 63, надалі "Віконавець".

3. Виконавець тестування має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації проведення тестування.

4. Тестування проводитися з метою проведення маркетингового дослідження з визначення розуміння споживачами переваг/недоліків продукції, що випускається під ТМ «NAN® SUPREME PRO 3» (молочні суміші), емоційного ставлення споживачів до продукту шляхом проведення моніторингу думок споживачів за результатами тестування продукції безпосередньо відібраними респондентами шляхом її використання.

5. Участь у тестуванні не передбачає здійснення оплати з боку Учасників тестування.

6. Територія проведення Тестування – Тестування проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій).

7. Рядки проведення Тестування продукції:

7.1. Загальний строк проведення Тестування – з 15.04.2024 до 9.06.2024

7.2. Тестування проводитиметься на три етапи.

Перший етап: відбір Учасників Тестування.

- у період з 15.04.2024 до 05.05.2024 - заповнення анкет-заявок бажаючими взяти участь у тестуванні.

06.05.2024 нар. Виконавцем визначається 200 Учасників тестування в порядку, визначеному цими Правилами.

- у період з 7.05.2024 по 10.05.2024р. Виконавець здійснює відправку Тестових наборів ТМ NAN® SUPREME PRO 3(молочні суміші) Учасникам Тестування для проведення тестування.

Інший етап: у період з 11.05.2024 по 26.05.2024р. відбувається безпосереднє тестування продукції Учасниками проекту.

Третій етап: За результатами тестування Учасники вносять відомості про отримані результати в підсумкову анкету в період з 20.05.2024 по 2.06.2024 р., яка буде доступною для заповнення у «Кабінеті» (підрозділ "Проекти") Учасника тестування на сайті https:/ /naprobu.ua

8. Набори продукції для проведення тестування

Набори продукції для проведення тестування загальною кількістю 200 наборів продукції:

- 200 наборів для тестування для 200 (двохсот) Учасників тестування (з розрахунку один набір для кожного Учасника тестування).

Набір для тестування містить: Суміш суха молочна «NAN® SUPREME PRO 3» вага 800 г – 1 шт.

Всього таких наборів: 200 наборів.

  ВАЖЛИВЕ ЗАВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом з продовженням грудного вигодовування до 2х.

Суміш суха молочна NAN® SUPREME PRO 3 для дітей з 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати вашу дитину і отримати пораду про те, коли вводити цей продукт. Дотримуйтесь різноманітного та збалансованого харчування та здорового способу життя.

Тестовий набір не є подарунком, не призначений для продажу та є матеріалом, який застосовується виключно для проведення дослідження за визначеною цими Правилами методикою та споживається в процесі використання. Продукт призначений для дітей віком від 12 місяців.

9. Учасник Тестування автоматично втрачає право на долю в тестуванні без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у яку годину стали відомими зазначені обставини:

· якщо Учасника Тестування визнано порушником цих Правил до моменту вручення йому набору для тестування;

· якщо Учасник Тестування в установлені цими Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому набору у будь-який зручний спосіб, через не залежні від Виконавця причини;

· якщо Учасник Тестування належить до категорії осіб, зазначених у ст. п. 10.4 розділу 10 цих Правил;

· якщо Учасник Тестування заявив про свою відмову від отримання набору для тестування;

· у разі надання Учасником Тестування чужих даних: паспорта громадянина України (ID картки) та/або картки фізичної особи – платника податків, що належать іншій особі;

· у разі неможливості ідентифікувати Учасника Тестування;

· у разі неналежного виконання умов даних Правил.

10. Умови Тестування:

10.1. Брати участь у Тестуванні можуть повнолітні жінки, які є дієздатними громадянами України, які постійно проживають на території України (за винятком тимчасово окупованих територій України виключно з міркувань безпеки жителів цих регіонів) та мають дітей у віці від 12 місяців. Загальна кількість учасників тестування є обмеженою та не може перевищувати 200 (двісті) осіб. Кількість Учасників обмежується кількістю Тестових Наборів.

Заявки приймаються лише від зареєстрованих користувачів сайту https://naprobu.ua, які заповнили всі графи у «Профілі». Користувачам, які проходили реєстрацію раніше серпня 2016 року, рекомендовано переглянути розділ «Профіль» та переконатися, що вся надана інформація вірна, та за потреби заповнити анкетні дані.

10.2. Для того, щоб взяти участь у Тестуванні, необхідно заповнити анкету на участь у тестуванні на сайті https://naprobu.ua, вказати ім'я, прізвище, адресу проживання, e-mail, ім'я на сайті та посилання на профілі в соціальних мереж.

10.3. Після завершення прийому анкет комісія у складі 3-х представників Виконавця обирає необхідну кількість Учасників тестування для кожного конкретного тестування за цільовою аудиторією, заданою Замовником (за критеріями: вік, географія проживання та соціальна активність).

Про отримання права на отримання Тестового Набору Виконавець повідомляє Учасників тестування електронною поштою на адресу, вказану Учасником в Анкеті, шляхом направлення Запрошення до участі у Тестуванні.

Учасникам тестування тестові набори будуть надіслані службою доставки ТОВ «Нова пошта» на відділення, яке учасник вказав при реєстрації до проекту.

Кількість анкет від одного Учасника обмежена. Від одного Учасника приймається лише одна анкета на участь у тестуванні.

10.4. Учасниками Тестування не можуть бути працівники Замовника та Виконавця, їх родичі, афілійовані особи Замовника та Виконавця, а також працівники інших організацій, що беруть участь в організації та проведенні Тестування.

10.5. Залишаючи коментарі на сайті https://naprobu.ua та у соціальних мережах, Учасник тестування підтверджує, що він є автором відповідного коментаря / фотографії (зображення), всі виключні майнові права на які належить Учаснику або передані Учаснику, та несе повну відповідальність за нього достовірність, дотримання прав третіх осіб та зміст у разі виникнення потреби визначення автора або інших претензій та вимог зі сторони третіх осіб.

У разі, якщо на фотографії (зображенні) є зображення інших фізичних осіб (крім самого Учасника), Учасник тестування гарантує наявність згоди від таких повнолітніх чи законних представників неповнолітніх та малолітніх осіб, на розміщення фото з зображенням таких осіб відповідно до цих Правил. Учасник гарантує, що має належні законні та всі необхідні підстави та повноваження, які дозволяють Учаснику використання зображення малолітніх та неповнолітніх осіб (діти від 0 до 18 років) на фотографії (зображення), та на розміщення фотографії (зображення) у відкритому доступі до мережі Інтернет , і що таке використання здійснюється Учасником при повному дотриманні прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб, на основі відповідних положень Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, іншого законодавства України з питань захисту прав дітей, особистих немайнових прав фізичних осіб тощо.

10.6. Учасники, чиї коментарі / фотографії (зображення) порушують загальноприйняті принципи моралі, мають образливий характер та форму, сексуальний характер, містять елементи порнографії; містять сцени насильства та примушування, а також вандалізму; пропагують нездоровий спосіб життя, зокрема куріння, вживання алкоголю (в т.ч. пива та алкогольних коктейлів), наркотиків та інших психотропних речовин, принижують честь і гідність громадян та/або певних груп громадян, зокрема на релігійному ґрунті, зображення/імітацію державних символів (герб , прапор) будь-яких держав/ невизнаних держав/ республік тощо, будь-яких угруповань/об'єднань/ партій/ організацій тощо, а також порушують норми чинного законодавства, що не допускаються до участі у Тестуванні.

10.7. Замовник та Виконавець Тестування не несуть відповідальності за неналежне виконання Учасниками Тестування законодавчих положень про охорону авторського права, захист прав третіх осіб тощо. Замовник та Виконавець залишають за собою право зняти з Тестування, відхилити заявку та коментарі Учасника, чий розповідь порушує або може порушити авторські права та/або інші права третіх осіб (у тому числі є частковою, або копією в цілому, твору третьої особи). У таких випадках рішення Замовника та/або Виконавця Тестування є остаточним.

10.8. Учасники тестування погоджуються, що всі виключні майнові права інтелектуальної власності на коментарі, інші твори Учасників Тестування, що опубліковані такими Учасниками у зв'язку з участю у Тестуванні в рамках цих Правил, належать Виконавцю. Якщо Замовнику / Виконавцю будуть пред'явлені претензії або позови пов'язані з використанням таких коментарів / фотографій (зображень), а в разі якщо Замовники / Виконавці будуть нанесені збитки – відшкодувати Замовнику/Виконавці всі заподіяні збитки та витрати.

10.9. Виконавець Тестування не зобов'язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Тестування.

11. Обов'язки Учасника тестування

11.1. Учасник, після отримання набору для проведення Тестування продукції, зобов'язується самостійно проконсультуватися з педіатром / лікарем щодо можливості використовувати тестовану продукцію саме для його дитини, ознайомитися з інструкціями щодо участі в Тестуванні та характеристиками продукції, що надані в інформаційному листі , який відправляється на електронну пошту учасника, яку він вказав у своїй анкеті, і суворо дотримуватись інструкцій з використання продукції, що тестується. Після чого кожен Учасник має підтвердити на сайті https://naprobu.ua факт отримання продукції та початок тестування, а також має можливість поділитись цією новиною з друзями у соцмережах. За період проведення Тестування кожен Учасник / повинен надати два змістовні та розгорнутих відгуки про використання продукції на сайті https://naprobu.ua, також кожен Учасник тестування залишає по одному відгуку на трьох сайтах:

У разі, якщо коментар Учасника містить зображення (фотографію) інших фізичних осіб (окрім самого Учасника), Учасник Тестування гарантує наявність згоди від таких повнолітніх осіб або законних представників неповнолітніх та малолітніх осіб, на розміщення зображень (фотографій) таких осіб у відкритому доступі на відповідному сайті. Учасник гарантує, що має належні законні та всі необхідні підстави та повноваження, які дозволяють Учаснику використання зображення малолітніх та неповнолітніх осіб (діти від 0 до 18 років) на зображенні (фотографії), та на розміщення фотографії у відкритому доступі на відповідному сайті, та що таке використання здійснюється Учасником при повному дотриманні прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб, на основі відповідних положень Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, іншого законодавства України з питань захисту прав дітей, особистих немайнових прав фізичних осіб тощо.

11.2. Учасник тестування зобов'язаний заповнити анкету-звіт, що знаходиться у кабінеті (підрозділ проекту) Учасника Тестування на сайті https://naprobu.ua. При невиконанні зобов'язань, а також недотримання термінів їх виконання зазначених у розділах 7-11 та інших положень цих Правил, Учасник буде позбавлений можливості надалі брати участь у наступних тестуваннях порталу https://naprobu.ua

11.3. Заповнюючи реєстраційну анкету для тестування, Учасник тим самим підтверджує, що ознайомився з правилами порталу («Публічна оферта»), чи погоджується з ними повністю та зобов'язується дотримуватися та виконувати їх.

11.4. Учасники Тестування під час участі у проведенні тестування зобов'язуються:

· дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

· дотримуватися правил сайту https://naprobu.ua та соціальних мереж;

· вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;

· свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Тестування;

• суворо дотримуватись інструкцій з використання продукції, що тестується;

• самостійно проконсультуватися з педіатром / лікарем щодо можливості використовувати продукцію, що тестується саме для його дитини, та консультуватися з педіатром / лікарем у разі виникнення сумнівів щодо продовження тестування у зв'язку зі змінами у стані здоров'я дитини.

12. Права Замовника та Виконавця

Замовник та Виконавець мають право:

12.1. Виконавець / Замовник має право використовувати усі опубліковані Учасниками під час Тестування тексти / фотографії у будь-яких рекламних матеріалах без додаткового узгодження з Учасником.

12.2. Змінювати правила або скасовувати проведення Тестування на першому етапі проведення тестування.

13. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності за:

- Невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками зобов'язань, пов'язаних з участю в Тестуванні та отриманням наборів для тестування.

- Не ознайомлення Учасників з Правилами проведення та умовами участі у Тестуванні.

- Неотримання від Учасників листів, дзвінків, факсимільних та (або) електронних повідомлень, в тому числі з вини поштової служби, організації зв'язку, внаслідок технічних проблем та (або) шахрайства в Інтернеті та (або) каналах зв'язку, що використовуються під час проведення Тестування.

- Неотримання від Виконавця тестового набору з вини поштової служби, організації зв'язку, внаслідок технічних проблем та (або) шахрайства в Інтернеті та (або) каналах зв'язку, що використовуються при проведенні Тестування.

- Отримання від Учасників неповних та (або) некоректних контактних та (або) інших відомостей, необхідних для проведення Тестування та передачі наборів.

- Дії третіх осіб.

14. Форс-мажор

Замовник та Виконавець звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань, зазначених в умовах, якщо воно стало наслідком обставин непереборної сили, тобто надзвичайних та невідворотних за даних умов обставин, що не залежать від волі сторін, що перешкоджає виконанню Замовником та Виконавцем своїх зобов'язань, у тому числі стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Тестування, хакерських атак та їх наслідків, якість послуг служб доставки та зв'язку, і т.п.

15. Додаткові умови

15.1. Участь у Тестуванні автоматично означає ознайомлення Учасника з Умовами проведення тестування та згоду з ними.

15.2. Беручи участь у Тестуванні кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю погоджується з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на них обробку Виконавцем Тестування на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечитиме законодавству України, зокрема, для проведення Тестування відповідно до офіційних правил (для підготовки статистичної інформації тощо).

Обробка персональних даних може здійснюватись Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Тестування зберігаються до їх відгуку за листовим проханням Учасника тестування. Приймаючи умови даних Правил, Учасники тестування тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних (у тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних) даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, крім визначеного у цих Правилах, дозволу на здійснення такої обробки) з метою використання Виконавцем доки не обійдеться потреба визначена цими Правилами. У разі відгуку про згоду на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Тестуванні. Учасники підтверджують своє повне розуміння та потрібну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається. Обробка персональних даних здійснюється Виконавцем з дотриманням необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

15.3. Набори для тестування, що вручаються Учасникам за результатами відбору, не видаються у грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягають.

15.4. Отримавши набір для тестування, Учасник Тестування зобов'язаний перевірити у місці видачі стан посылки та продукції, що знаходиться в ній. У разі пошкодження або недостатньої кількості продукції, Учасник має оформити акт та відразу повернути посилку Виконавцю. Учасник не має права використовувати продукцію за призначенням у разі наявності пошкоджень пакування.

15.5. Зовнішній вигляд продукції може відрізнятись від її зображення у рекламних матеріалах.

15.6. Замовник та Виконавець залишає за собою право не вступати у листові переговори або інші контакти з Учасниками тестування.

15.7. Зобов'язання Замовника та Виконавця щодо якості наборів для тестування, що надаються Учасникам, обмежені гарантіями, наданими їх виробниками.

15.8. З моменту передачі Виконавцем набору для тестування на відправку служби доставки Учасник тестування несе ризик його випадкового знищення та псування.

15.9. У разі відмови Учасника від набору для тестування з будь-якої причини, Замовник Тестування залишає за собою право відповідного зменшення загальної кількості наборів без будь-якої компенсації.

15.10. Після завершення Тестування всі тексти та коментарі Учасників зберігаються та можуть бути використані Виконавцем з будь-якою метою без сплати Учасникам будь-якої нагороди за використання таких матеріалів. З моменту відправлення коментарів права на подальше використання тексту переходять до Виконавця з можливістю розповсюдження у всіх засобах масової інформації без обмеження у часі використання.

15.11. Якщо будь-яке положення цих Правил Тестування буде визнане недійсним чи таким, що не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або в разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення щодо Правил приймається Замовником/Виконавцем.

15.12. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даного Тестування не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вирусами, неполадками в Інтернеті, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою причиною. якою іншою причиною, неконтрольованою Замовником/Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Тестування, Замовник / Виконавець може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Тестування які реєстрації.

Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником тестування, оплачується таким Учасником самостійно за власний рахунок та відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом відповідного виконавця даної послуги. Всі Учасники тестування самостійно сплачують всі та будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю у тестуванні (у тому числі, без обмежень, витрати, пов'язані з користуванням мережею Інтернет для отримання будь-якої інформації про тестування, отримання прав на фотографії / зображення / тощо).

Замовник/Виконавець Тестування не несуть відповідальності за технічні неполадки, пов'язані з реєстрацією Учасників.

15.13. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Тестуванні кожен виконувати, що він ознайомлений з правами, що стосуються обробки та зберігання його персональних даних.