Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка.

Суха суміш "NAN® SupremePro 3": доповнення до здорового раціону малюка.

Перші роки життя для дитини – це не лише фантастичні відкриття та нові враження. Це ще й розвиток малюка, пристосування його до навколишнього світу. І в цій подорожі їй допоможе любов батьків, іграшки для розвитку, здоровий сон і, звісно ж, здоровий раціон.

Пропонуємо для тестування нову суху молочну суміш"NAN® SupremePro 3" для харчування дітей від 12 місяців.

Новий NAN® SUPREMEPRO 3 створений для задоволення зростаючих потреб дітей у віці 12-18 місяців за допомогою комбінації SINERGITY™ - особливого поєднання подвійного пробіотика, 6 адаптованих олігосахаридів грудного молока та ніжного білка OptiPro®

SINERGITY™ містить:

•Комбінацію пробіотиків B. Infantis та B. Lactis* – живі пробіотичні культури.
•6 олігосахаридів, структурно ідентичних олігосахаридам з грудного молока: 2'-фукозиллактоза (2’-FL), діфукозиллактоза (DFL), лакто-N-тетраоза (LNT), 3-фукозиллактоза (3-FL), натрієва сіль 6’-сіаліллактоза (6’-SL) та натрієва сіль 3’-сіаліллактоза (3’-SL), отримані не з грудного молока.
•Ніжний білок OPTIPRO®, який отримують шляхом спеціальної обробки, що частково розщеплює молочний білок.

 

ЗВЕРНИ УВАГУ! Ми підтримуємо рекомендацію ВООЗ про виключно грудне вигодовування протягом перших пів року життя з подальшим введенням коректного прикорму. Грудне вигодовування є найкращим початком харчування для дітей, а його продовження бажане до дворічного віку. Суміш не є замінником грудного молока.
*B. Infantis (Бі Інфантіс) - культура Bifidobacterium longum subsp. Infantis (біфідобактеріум лонгум підвид інфантіс). B. lactis (Бі Лактіс) – культура Bifidobacterium lactis (біфідобактеріум лактіс).