Відгук

Julia S.

Ескперимент з поліпшення сну

Отримала посилку. Встигла зовсім забути, що подавала заявку на участь у такому проекті, був приємний сюрприз.
Загалом моя проблема зі сном - багато в чому моя власна вина, а також природна схильність лягати пізно. Ось і зараз пишу цей відгук ледь не о першій годині ночі. Мені просто подобається, щось читати або робити коли тихо і усі сплять)). Проте мене постійно турбує, що я пропускаю ті самі "цілющі" години сну до півночі, які гарно впливають на наше здоров'я так красу. Останнім часом додалися ще й часті хаотичні пробудження з причини повітряних тривог. Я сплю у фітнес-браслеті, який у тому числі оцінює якість сну - і результати останнім часом особливо невтішні. Тому я спробую провести експеримент з налагодження сну. Як з допомогою данного спрею, так і адміністративними методами (раніше лягати). Коли я лягаю спати не дуже пізно, то через багаторічну звичку лягати посеред ночі не можу заснути. Сподіваюся, що саме у цьому допоможе тестований засіб. А також сподіваюся на поліпшення якості сну. бо той же браслет вказує на малу кількість "глибокого" сну, коли ми найкраще відпочиваємо.
У короці був також персональний план сну. Хочу спочатку пройти тест на якість сну, який там пропонується (хоча і так знаю, що він не дуже, але цікаво на скільки поганий). Також планую до початку вживання вивчити склад. Мені нічого не відомо про рослинні екстракти у складі препарату, тож хочу дізнатися більше. Дуже жаль, що маю лише 14 діб на тестування. Адже у плані треба оцінити свій стан через 10 днів, а потім через 20 та 30. В будь-якому разі, у кінці другого тижня поділюся відгуком і результатами на той момент.
У відгука 5 коментарів
Анастасія Винокурова
А я хотіла подати заявку, та якось забула та не встигла. Напишіть потім як вам допомогло чи ні.
Julia S.
Гаразд, звичайно напишу. Сььгодні заміряла індекс якості сну згадно їхнього тесту - 14. Буду порявнвати у кінці експерименту
Анастасія Винокурова
Julia S., що за тест, де його можна подивитись, щоб пройти?
Julia S.
Анастасія Винокурова, QR код э у буклеті, який нам прислали. Також ви можете зайти у проект з тестування Мелоксоніну і там буде посилання "прости тест". Воно вас перекине на сайт виробника з тестом.
Анастасія Винокурова
Julia S., Дякую, вже знайшла, пройшла, у мене по всим трьом тестам щось все не дуже добре...
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися