Солодкі сни – запорука здоров’я

Солодкі сни – запорука здоров’я

Результати тестування

88%
експертів покращився сон після прийому Мелоксонін
91%
експертів будуть рекомендувати засіб Мелоксонін своїм друзям/ знайомим/родичам після завершення тестування
94%
експертів довіряють засобу Мелоксонін після завершення тестування

Щоб бути продуктивними, потрібно нормально спати. Щоб бути красивими, потрібно нормально спати. І щоб не переїдати, потрібно нормально спати. На здоровому сні зав’язано все: від гарного настрою до фізичного добробуту. Але що ж робити, якщо режим сну настільки зіпсовано, що склянка теплого молока й книжка на ніч не допомагають? Тоді доведеться вдатись до інших дій.

Нове тестування Naprobu стосується твого сну. Цього разу ми запрошуємо всіх безсонних спробувати Мелоксонін спрей – безпечний снодійний засіб, який допомагає поліпшити засинання.

Дієтична добавка Мелоксонін спрей створений на основі мелатоніну та екстрактів насіння грифонії та насіння зизифусу, а тому має високий профіль безпек та не потребує рецепта лікаря. Засіб допомагає:

  • пришвидшити засинання,
  • нормалізувати сон,
  • покращити якість сну.

 Завдяки спокійному засинанню та повноцінному нічному сну ти знову отримаєш високу працездатність, а також зменшиш втомлюваність вдень.

Окрім цього під час тестування тобі допоможе заснути спеціальний сервіс — Персональний План Сну від фармкомпанії «Здраво». Цей сервіс допомагає виявити та усунути не тільки симптом — безсоння, але і його причину. Зараз ми всі перебуваємо в стані хронічного стресу та можемо через нього відчувати різні наслідки для ментального здоров’я: від переїдань до проблем зі сном.

Компанія «Здраво», до речі, має подібні сервіси для кожного свого препарату, оскільки розуміє: ментальне здоровʼя потребує комплексного підходу до лікування.

Тож, якщо тебе турбує якість сну, запрошуємо долучитися до нового тестування! Заповнюй анкету та випробовуй Мелоксонін спрей й Персональний План Сну з іншими нашими експертами.

Зауваж! Мелоксонін спрей не можна вживати, якщо у тебе індивідуальна підвищена чутливість до інгредієнтів продукту, а також під час вагітності та грудного вигодовування.

Відгуки

inna_petrushki_family

Солодкі сни - міф чи реальність?

Гарний сон відіграє важливу роль у нашому здоровʼї. Він відновлює енергію, допомагає мозку і тілу відпочити, підтримує імунну систему та сприяє психологічному здоров’ю. Нажаль, останнім часом я тільки мрію про якісний сон. Тому, я була рада побачити себе в списках учасників @naprobu.ua для тестування Мелоксоніну від фарм компанії @zdravo.mental.health
Виробник заявляє, що Мелоксонін - це безпечний снодійний засіб, який допомагає поліпшити засинання, нормалізувати та покращити якість сну. Препарат випускається в 2-х формах: таблетки та спрей. Ми тестували спрей і як на мене це дуже вдале рішення. Користуватися легко і швидко - 1 чи 2 пшики під язик і через пів годинки можна лягати спати.
Запах та смак специфічний - запах приторний, смак кисло-солодкий. Мені по відчуттям нормально.
Перший тиждень тестування припав якраз на той період, коли Харків кожну ніч лупили ракетами та шахедами, то ж навряд чи можна чекати на якесь покращення сну в таких умовах. Коли ситуація трохи покращилась я повернулась до тестування, бо дуже хочеться виспатися.
Почала з 1 пшику і не помітила результату. Але тут треба сказати, що проблеми з засипанням у мене бувають дуже рідко. Як правило ввечері мені хочеться спати, а ось вночі я часто прокидаюся, а якщо прокинусь після 4-ї ранку, то вже й не засну. Тобто нормального 8-ми годинного сну в мене немає. То ж я вирішила поекспериментувати і вживати препарат не з вечора, а вночі, коли прокинусь. Але тут теж трохи схибила 🫣 В комплекті до спрея йде щоденник сну - в ньому треба відмічати скільки раз прокинувся за ніч, в який час це було і чи були якісь причини для цього. Ідея класна, бо дозволяє відслідковувати свій сон в динаміці. Але в якийсь момент я зрозуміла, що це мені заважає, бо я прокидаюсь вночі і дивлюсь на час, намагаюсь його запамʼятати, щоб потім відмітити в щоденнику і це ще більше заважає мені заснути.
Час тестування закінчувався, а я чесно так і не зрозуміла діє засіб чи ні. То ж знову поміняла тактику і вирішила робити 2 пшика. І я принаймі відчула, що препарат все ж таки діє, бо спати мені добряче захотілося, але вночі я все одно прокинулася багато раз. Тож тестую далі і поділюсь інсайтами, якщо вони будуть 😉
У відгука 0 коментарів
cova-cot

Мелоксонін спрей - здоровий сон!

Нічний сон для мене був завжди проблемним, не можу заснути до 2-3:00 ночі, часто прокидаюся. Потім в день не можу вести активний спосіб життя, сплю просто в любому місці.
Спробувала Мелоксонін спрей 2 пшики за пів години як планувала спати. Заснула дуже швидко! 😳
Вночі ні разу не прокинулась. Проспала 9 годин. Але сьогодні спробую 1 пшик, бо мені здається 2 то забагато.
День пройшов просто прекрасно, спати не хочеться. Є приплив енергії, настрій чудовий!
У відгука 5 коментарів
Crazy84

Перший тиждень солодких снів...

Вже трохи більше тижня тестую спрей Мелоксонін. Враження найкращі, я навіть не очікувала. По-перше, ефект з першого разу! Однієї краплі мені достатньо і вже через хвилин 10 починає клонити в сон і не помічаю, як засинаю. По-друге, немає ефекту снодійного ( це дуже тішить), я сплю начебто міцно, але можу прокинутися за потреби!
Вранці почуття легкості і, нарешті, я виспалася!
Починаю другий тиждень залюбки!
У відгука 0 коментарів
Евочка

Чи вдалося мені все ж таки виспатися зі спреєм Мелоксонін?

Прокидатися з першими сонячнимим променями було завжи важко( Довге засинання, перерваний сон, робота до пізньої ночі. І зранку ти встаєш змореним, а не відпочившим.
Але завдяки тестуванню спрею Мелоксонін я це змогла.
На початку тестування, я пшикала по 2 пшики, але зранку була важкість від мелатоніну, який є в складі. пізніше по 1му. Засинаю за кілька хвилин, сплю всю ніч, враці встаю вже з повними силами для того щоб насолоджуватися днем.
Дякую за можливість тестування. Результати вже відчула за тиждень навіть. В майбутньому можна використовувати за потреби.
У відгука 1 коментар
TanyaA

Початок тестування

Вже тиждень, як я тестую спрей Мелоксонін. Перед початком тестування була налаштована скептично - адже мій сон давно перестав бути міцним і здоровим. Лягаю після 12, підйом о 6 ранку. Але після перших використань всю ніч (навіть ті мізерні 6 годинок), я проспала, жодного разу не прокинувшись! Продовжую тестувати, маю надію, що спрей має накоплювальний ефект і мій сон з часом стане тільки міцнішим) І ще плюс - спрей мені дуже смачний, з легкою кислинкою, трошки солодкий
У відгука 0 коментарів