ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

19.02.2024 - 10.03.2024: Подавай заявку на участь у проекті.


11.03.2024: На сторінці проекту у розділі «Список учасників» буде оголошено 120 експертів, які братимуть участь у тестуванні.


28.03.2024: Надсилатиметься 120 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації в проекті.

29.03.2024 – 14.04.2024

Оцінювання

15.04.2024 – 28.04.2024

  • Заповняй звіт учасника проекту у «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Мелоксонін - снодійний засіб, який прискорює засинання

Принципово не довіряла засобам для покращення сну, але... ситуація, яка склалося сьогодні диктує свої правила... Погіршився сон, підвищилася знервованість. Ось тому і прийшла черга Мелоксоніну. Форма спрею доволі зручна у використанні, смак приємний, легкий. На десятий день тестування переконалася, що препарат діє - внормувався режим "сон - прокидання", знизилася денна втомлюваність, працездатність покращилась. Склад препарату доволі приємливий - туди входять екстракт насіння грифонії,мелатонін, екстракт насіння зизифусу, що є природнім. Однозначно раджу для вживання і бережить себе!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування Мелоксонін

Вже тиждень використовую дієтичну добавку Мелоксонін спрей, який покращує сон та прискорює засинання.
Перші 3 дні використання спрею, я не помітила ніякого покращення, спала як і раніше, довго не могла заснути, прокидалась вночі по 3-4 рази. Потім вирішила змінити години прийому препарату. Раніше я використовувала, як в інструкції, безпосередньо перед сном, а тепер вирішила пшикати за 1-1,5 год до сну. І чудо сталось😊
Я почала засинати швидше і менше прокидатись вночі.
Що сподабалось, це препарат на рослинній основі. Із підсолоджувачів, екстракт стевії, а не цукор! Для мене це великий➕️ так, як я мінімізую вживання цукру.
Без глютену. Без лактози.
Тестуємо далі...
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Перший тиждень солодких снів...

Вже трохи більше тижня тестую спрей Мелоксонін. Враження найкращі, я навіть не очікувала. По-перше, ефект з першого разу! Однієї краплі мені достатньо і вже через хвилин 10 починає клонити в сон і не помічаю, як засинаю. По-друге, немає ефекту снодійного ( це дуже тішить), я сплю начебто міцно, але можу прокинутися за потреби!
Вранці почуття легкості і, нарешті, я виспалася!
Починаю другий тиждень залюбки!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тиждень тестування

Сьогодні тиждень, як я почала тестувати "Мелоксонін"
З першого використання був помітний результат☺️ Хоч я пізно лягаю але тепер добре висипають 🥰 Сон став міцним, без пробудження вночі. Як кажуть "сплю, як вбита"😄 І це реально працює
Побічних реакцій немає зовсім.
Буду тестити далі, після 10 днів напишу більш розгорнутий відгук 😉
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Перші враження

Отримала спрей і одразу приступила до тестування. Перші враження позитивні, навіть після першого використання спрей допоміг мені легко і швидко заснути і міцно проспати до ранку) Продовжую використовувати щовечора, не забуваючи дотримуватись рекомендацій із буклету)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися