Солодкі сни – запорука здоров’я

Солодкі сни – запорука здоров’я

Щоб бути продуктивними, потрібно нормально спати. Щоб бути красивими, потрібно нормально спати. І щоб не переїдати, потрібно нормально спати. На здоровому сні зав’язано все: від гарного настрою до фізичного добробуту. Але що ж робити, якщо режим сну настільки зіпсовано, що склянка теплого молока й книжка на ніч не допомагають? Тоді доведеться вдатись до інших дій.

Нове тестування Naprobu стосується твого сну. Цього разу ми запрошуємо всіх безсонних спробувати Мелоксонін спрей – безпечний снодійний засіб, який допомагає поліпшити засинання.

Дієтична добавка Мелоксонін спрей створений на основі мелатоніну та екстрактів насіння грифонії та насіння зизифусу, а тому має високий профіль безпек та не потребує рецепта лікаря. Засіб допомагає:

  • пришвидшити засинання,
  • нормалізувати сон,
  • покращити якість сну.

 Завдяки спокійному засинанню та повноцінному нічному сну ти знову отримаєш високу працездатність, а також зменшиш втомлюваність вдень.

Окрім цього під час тестування тобі допоможе заснути спеціальний сервіс — Персональний План Сну від фармкомпанії «Здраво». Цей сервіс допомагає виявити та усунути не тільки симптом — безсоння, але і його причину. Зараз ми всі перебуваємо в стані хронічного стресу та можемо через нього відчувати різні наслідки для ментального здоров’я: від переїдань до проблем зі сном.

Компанія «Здраво», до речі, має подібні сервіси для кожного свого препарату, оскільки розуміє: ментальне здоровʼя потребує комплексного підходу до лікування.

Тож, якщо тебе турбує якість сну, запрошуємо долучитися до нового тестування! Заповнюй анкету та випробовуй Мелоксонін спрей й Персональний План Сну з іншими нашими експертами.

Зауваж! Мелоксонін спрей не можна вживати, якщо у тебе індивідуальна підвищена чутливість до інгредієнтів продукту, а також під час вагітності та грудного вигодовування.

Отзывы

cova-cot

Мелоксонін спрей - здоровий сон!

Нічний сон для мене був завжди проблемним, не можу заснути до 2-3:00 ночі, часто прокидаюся. Потім в день не можу вести активний спосіб життя, сплю просто в любому місці.
Спробувала Мелоксонін спрей 2 пшики за пів години як планувала спати. Заснула дуже швидко! 😳
Вночі ні разу не прокинулась. Проспала 9 годин. Але сьогодні спробую 1 пшик, бо мені здається 2 то забагато.
День пройшов просто прекрасно, спати не хочеться. Є приплив енергії, настрій чудовий!
У отзыва 2 комментария
Евочка

Чи вдалося мені все ж таки виспатися зі спреєм Мелоксонін?

Прокидатися з першими сонячнимим променями було завжи важко( Довге засинання, перерваний сон, робота до пізньої ночі. І зранку ти встаєш змореним, а не відпочившим.
Але завдяки тестуванню спрею Мелоксонін я це змогла.
На початку тестування, я пшикала по 2 пшики, але зранку була важкість від мелатоніну, який є в складі. пізніше по 1му. Засинаю за кілька хвилин, сплю всю ніч, враці встаю вже з повними силами для того щоб насолоджуватися днем.
Дякую за можливість тестування. Результати вже відчула за тиждень навіть. В майбутньому можна використовувати за потреби.
У отзыва 0 комментариев
TanyaA

Початок тестування

Вже тиждень, як я тестую спрей Мелоксонін. Перед початком тестування була налаштована скептично - адже мій сон давно перестав бути міцним і здоровим. Лягаю після 12, підйом о 6 ранку. Але після перших використань всю ніч (навіть ті мізерні 6 годинок), я проспала, жодного разу не прокинувшись! Продовжую тестувати, маю надію, що спрей має накоплювальний ефект і мій сон з часом стане тільки міцнішим) І ще плюс - спрей мені дуже смачний, з легкою кислинкою, трошки солодкий
У отзыва 0 комментариев
TaniaM

Відгук про Мелоксонін №2

Як я вже казала з першому своєму відгуку, проблеми зі сном в мене були серйозні, а початок прийому Мелоксоніну - обережним.

Я дуже рада, що спочатку вирішила проконсультуватись зі своїм лікарем стосовно прийому, враховуючи прийом антидепресанту. І це комбо мене зараз буквально рятує, адже антидепресант надавав мені енергію вдень, а Мелоксонін нарешті подарував мені солодкий сон з приємним швидким засинанням.

Через тиждень з початку прийому Мелоксоніну я перейшла на 2 розпилення щовечора перед сном (орієнтовно о 22:30). До 23:00 в 100% випадків я вже спала. А нічні прокидання були лише через тривогу. До речі, ще один страх в мене був - це занадто міцний сон, через який я не буду чути сигнали тривоги або будильник. Цього не сталось, і я дуже рада. Так, через нічні прокидання (виключно під час тривоги) я відчувала себе трошки "розбитою", але коли нічних тривог не було - на ранок я відчувала себе виспаною та енергійною.

Разом з препаратом в посилці був цікавий трекер - персональний план сну. Я, на жаль, не настільки дисциплінована, тому поки що відклала його, натомість використовувала трекер фітнес-браслету, який відслідковує сон (користуюсь ним вже більше 3 років). Завдяки йому я чітко побачила позитивні зміни. Подекуди мій сон сягав 8 годин, це насправді фантастика, бо я не пам'ятаю такої довжини сну з початку 2022 року.

За рекомендацією свого лікаря, я буду поступово зменшувати прийом Мелоксоніну для експерименту, чи залишиться зі мною 8-годинний сон з легким засинанням після повної відміни препарату.

Але загалом я на 100% задоволена результатом. І тепер вже не боюсь мелатоніну :)
У отзыва 0 комментариев
Viktor Onipchenko

Перші 10 днів із спреєм Мелоксонін

2+
Перші враження за перші десять днів тестування склалися позитивно. Зручний формат засобу – спрей, використовую два нажима, більше не пробував. Через п’ять днів перестав прокидатися і довго дивитися в стелю, менше сниться війна, обстріли і нестача патронів. Після проходження тесту через десять днів кількість балів ISI зменшилась із 27 до 19 , стало краще самопочуття, став висипатися. Побічних дій не було, апетит і самопочуття добре, стараюсь посміхатись.
У отзыва 3 комментария