Відгук

inna_petrushki_family

Солодкі сни - міф чи реальність?

Гарний сон відіграє важливу роль у нашому здоровʼї. Він відновлює енергію, допомагає мозку і тілу відпочити, підтримує імунну систему та сприяє психологічному здоров’ю. Нажаль, останнім часом я тільки мрію про якісний сон. Тому, я була рада побачити себе в списках учасників @naprobu.ua для тестування Мелоксоніну від фарм компанії @zdravo.mental.health
Виробник заявляє, що Мелоксонін - це безпечний снодійний засіб, який допомагає поліпшити засинання, нормалізувати та покращити якість сну. Препарат випускається в 2-х формах: таблетки та спрей. Ми тестували спрей і як на мене це дуже вдале рішення. Користуватися легко і швидко - 1 чи 2 пшики під язик і через пів годинки можна лягати спати.
Запах та смак специфічний - запах приторний, смак кисло-солодкий. Мені по відчуттям нормально.
Перший тиждень тестування припав якраз на той період, коли Харків кожну ніч лупили ракетами та шахедами, то ж навряд чи можна чекати на якесь покращення сну в таких умовах. Коли ситуація трохи покращилась я повернулась до тестування, бо дуже хочеться виспатися.
Почала з 1 пшику і не помітила результату. Але тут треба сказати, що проблеми з засипанням у мене бувають дуже рідко. Як правило ввечері мені хочеться спати, а ось вночі я часто прокидаюся, а якщо прокинусь після 4-ї ранку, то вже й не засну. Тобто нормального 8-ми годинного сну в мене немає. То ж я вирішила поекспериментувати і вживати препарат не з вечора, а вночі, коли прокинусь. Але тут теж трохи схибила 🫣 В комплекті до спрея йде щоденник сну - в ньому треба відмічати скільки раз прокинувся за ніч, в який час це було і чи були якісь причини для цього. Ідея класна, бо дозволяє відслідковувати свій сон в динаміці. Але в якийсь момент я зрозуміла, що це мені заважає, бо я прокидаюсь вночі і дивлюсь на час, намагаюсь його запамʼятати, щоб потім відмітити в щоденнику і це ще більше заважає мені заснути.
Час тестування закінчувався, а я чесно так і не зрозуміла діє засіб чи ні. То ж знову поміняла тактику і вирішила робити 2 пшика. І я принаймі відчула, що препарат все ж таки діє, бо спати мені добряче захотілося, але вночі я все одно прокинулася багато раз. Тож тестую далі і поділюсь інсайтами, якщо вони будуть 😉
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися