Новый уровень легкости в ремонте: интерьерные краски от Alpina EXPERT

Новый уровень легкости в ремонте: интерьерные краски от Alpina EXPERT

Результаты тестирования

100%
экспертов доверяют бренду Alpina после тестирования
100%
экспертов подтвердили, что с краской Alpina EXPERT Style легко работать
98%
экспертов после тестирования готовы сменить привычный бренд краски в пользу интерьерных красок Alpina EXPERT Style

* кількість заповнених анкет - 48

Ремонтні роботи – дуже клопітна справа, яка потребує багато зусиль, часу та грошових витрат. Важливу роль при цьому відіграють якісні будматеріали, які гарантовано забезпечать гарний результат, допоможуть створити затишок та комфорт у будинку, збережуть час, нерви та гроші.

Чи можливо зробити ремонт якісно та бюджетно? Як вибрати правильні матеріали для своєї кімнати? Ці та багато інших питань хвилюють тих, хто збирається виконувати ремонтні роботи своїми руками. А справжні майстри своєї справи – маляри, штукатури та інші фахівці-професіонали, які виконують ремонтні роботи на замовлення – знають, як важливо працювати з перевіреними матеріалами, одночасно легкими в нанесенні, що мають економну витрату та відмінну покривну здатність, а також стійкими до очищення .

Всім цим вимогам відповідають нові сучасні інтер'єрні фарби сімейства Alpina EXPERT STYLE , що належать до спеціалізованої лінійки Alpina EXPERT. Всі матеріали розроблені з урахуванням основних потреб та вимог майстрів, а випробувані на практиці рецептури матеріалів лінійки гарантують високу надійність та простоту використання.

Сімейство Alpina EXPERT STYLE включає три фарби:

Alpina EXPERT STYLE 2 – глибоко матова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких та фактурних поверхнях стін та стель у приміщеннях зі стандартним навантаженням. Фарба легко наноситься без видимих ​​стиків, відрізняється високим ступенем білизни і відмінною здатністю, що покриває.

Alpina EXPERT STYLE 3 – матова тонкошарова латексна фарба для створення довговічних покриттів на поверхнях з високим навантаженням. Фарба легко наноситься, характеризується збільшеним відкритим часом роботи та відмінною здатністю, що покриває.

Alpina EXPERT STYLE 7 – шовковисто-матова тонкошарова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких та фактурних поверхнях, які потребують регулярного очищення. Дозволяє отримати тонке екстрагладке покриття, підкреслює фактуру поверхні, тому підходить для фарбування шпалер. Фарба характеризується суперлегким нанесенням та чудовою стійкістю до миття побутовими миючими засобами.

Реєструйтеся на тестування нової інтер'єрної фарби Alpina EXPERT STYLE та оцініть усі переваги продукту, який дозволить провести якісний ремонт швидко та легко, задовольняючи усі бажання та вимоги замовника.

Отзывы

Александр Калинчук

Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Висока якість, рівномірне нанесення на поверхню, зручність в роботі, швидкість висихання, економічність в нанесенні. Висока швидкість в роботі. Легкість роботи на різних поверхнях з різним способом нанесення. Позитивні сторони фарби можна перераховувати довго. В цілому якість фарби задоволений повністю, можна з впевненістю рекомендувати дану фарбу всім знайомим. Данна фарба гарно себе зарекомендувала, був приємно вражений від легкості нанесення і швидкості в роботі. Був радий приймати участь в даному тестуванні.
У отзыва 5 комментариев
Сергей Адаховский

Тестирование началось

Получил на тестирование,доставка была успешной,все доехало в целостности и сохранности.Особенно порадовал валик в дополнение к краске.
Получил я Alpina expert style 7 ,это шелковисто-матовая дисперсионная краска с очень хорошей способностью к очистке. Эта износостойкая краска подходит для стен во всех жилых и рабочих помещениях с высокими поверхностными нагрузками.
Получил я на тестирование 10 л краски,производитель заявляет, что её хватит на 100 м2.
В работе с этой краской я добавил колорант,его можно легко найти в Епицентре,в итоге получил молочно-кремовый цвет. В работе с этой краской я получил очень много удовольствия.
Красил потолок(штукатурка) и стены (стекловолокно ) Красил краскопультом с разбавлением водой до нужной для моего краскопульта вязкости. Потолки красил в два слоя, для стеклообоев оказалось достаточно 1-го слоя. Краска суперская,хорошо ложится, не создает подтеков, закрашивает все проблемные места (пятна, потертости ) ,в итоге получил экстрагладкое тонкое покрытие, которое подчеркнуло фактуру поверхности.
Краской я остался очень доволен,красил я собственное жилье,кухню.
В работе я теперь с уверенностью мою предлагать своим клиентам в использовании эту краску.
У отзыва 7 комментариев
Deyko8

Тест фарби Alpina style 2

Продовження тестування інтер’єрної фабри Alpina style 2.
Робота з фарбою Alpina style 2 приємно здивувала своїм кінцевим результатом, про що далі розповім.
Під час фарбування відкосів вразила легкість нанесення фарби та перекриття основи майже за один слой, що дивно для невисокого бюджету фарби👍 Після висихання фарби Alpina style 2 я отримав приємний глибокоматовий тепло-білий результат, що порадувало мене, як виконавця так і мого замовника👍😊
Маючи практику роботи близько 15 років та працюючи з різними світовими брендами можу впевнено сказати що фарба Alpina style 2 може сміливо конкурувати з іншими виробниками на високому рівні якості👍
Дякую порталу на пробу за таку можливість! Фарбу Alpina style 2 буду рекомендувати надалі!
У отзыва 5 комментариев