Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Ремонтні роботи – дуже марудна справа, яка вимагає багато зусиль, часу та грошових витрат. Важливу роль під час ремонту відіграють якісні будматеріали, які гарантовано забезпечать гарний результат, допоможуть створити затишок і комфорт в оселі, збережуть час, нерви та гроші.

Чи можливо зробити ремонт якісно та бюджетно? Як обрати правильні матеріали саме для своєї кімнати? Ці та багато інших питань турбують тих, хто збирається проводити ремонтні роботи своїми руками. А справжні майстри своєї справи – малярі, тинькарі та інші спеціалісти-професіонали, які виконують ремонтні роботи на замовлення, знають, як важливо працювати з перевіреними матеріалами, що одночасно легкі в нанесенні, економно витрачаються та мають відмінну покривну здатність, а ще й стійкість до очищення.  

Усім цим вимогам відповідають нові сучасні інтер'єрні фарби сімейства Alpina EXPERT STYLE, що належать до спеціалізованої лінійки Alpina EXPERT. Усі матеріали розроблені з урахуванням основних потреб та вимог майстрів, а випробувані на практиці рецептури матеріалів лінійки гарантують високу надійність та легке використання.

Сімейство Alpina EXPERT STYLE містить три фарби:

Alpina EXPERT STYLE 2 – глибокоматова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких і фактурних поверхнях стін і стель у приміщеннях зі стандартним навантаженням. Фарба характеризується екстралегким нанесенням без видимих стиків, високим ступенем білизни та відмінною покривною здатністю.

Alpina EXPERT STYLE 3 – матова тонкошарова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на поверхнях з високим навантаженням. Фарба відрізняється екстралегким нанесенням, подовженим відкритим часом роботи для будь-яких обсягів робіт і відмінною покривною здатністю.

Alpina EXPERT STYLE 7 – шовковисто-матова тонкошарова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких і фактурних поверхнях, які потребують регулярного очищення. Дозволяє отримати екстрагладке тонке покриття, підкреслює фактуру поверхні, тому підходить для фарбування шпалер. Фарба дуже легко наноситься та виявляє чудову стійкість до миття побутовими мийними засобами.


Реєструйтесь на тестування нової інтер'єрної фарби Alpina EXPERT STYLE та оцініть переваги продукту, який дозволить провести якісний ремонт швидко та легко, задовольняючи всі бажання та вимоги замовника.