Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Результати тестування

100%
експертів довіряють бренду Alpina після тестування
100%
експертів підтвердили, що з фарбою Alpina EXPERT Style легко працювати
98%
експертів після тестування готові змінити звичний бренд фарби на користь інтер'єрних фарб Alpina EXPERT Style

* кількість заповнених анкет - 48

Ремонтні роботи – дуже марудна справа, яка вимагає багато зусиль, часу та грошових витрат. Важливу роль під час ремонту відіграють якісні будматеріали, які гарантовано забезпечуватимуть гарний результат, допоможуть створити затишок та комфорт в оселі, збережуть годину, нерви та гроші.

Чи можливо зробити ремонт якісно та бюджетно? Як обрати правильні матеріали саме для своєї кімнати? Ці та багато інших питань турбують тих, хто збирається проводити ремонтні роботи своїми руками. А справжні майстри своєї справи – малярі, тинькарі та інші спеціалісти-професіонали, які виконують ремонтні роботи на замовлення, знають, як важливо працювати з перевіреними матеріалами, що одночасно легкі в нанесенні, економно витрачаються та мають відмінну покривну здатність, а ще й стійкість до очищення.  

Усім цим вимогам відповідають нові сучасні інтер'єрні фарби сімейства Alpina EXPERT STYLE, що належать до спеціалізованої лінійки Alpina EXPERT. Усі матеріали розроблені з урахуванням основних потреб та вимог майстрів, а випробувані на практиці рецептури матеріалів лінійки гарантують високу надійність та легке використання.

Сімейство Alpina EXPERT STYLE містить три фарби:

Alpina EXPERT STYLE 2 – глибокоматова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких і фактурних поверхнях стін і стель у приміщеннях зі стандартним навантаженням. Фарба характеризується екстралегким нанесенням без видимих стиків, високим ступенем білизни та відмінною покривною здатністю.

Alpina EXPERT STYLE 3 – матова тонкошарова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на поверхнях з високим навантаженням. Фарба відрізняється екстралегким нанесенням, подовженим відкритим часом роботи для будь-яких обсягів робіт і відмінною покривною здатністю.

Alpina EXPERT STYLE 7 – шовковисто-матова тонкошарова латексна інтер'єрна фарба для створення довговічних покриттів на гладких і фактурних поверхнях, які потребують регулярного очищення. Дозволяє отримати екстрагладке тонке покриття, підкреслює фактуру поверхні, тому підходить для фарбування шпалер. Фарба дуже легко наноситься та виявляє чудову стійкість до миття побутовими мийними засобами.


Реєструйтесь на тестування нової інтер'єрної фарби Alpina EXPERT STYLE та оцініть переваги продукту, який дозволить провести якісний ремонт швидко та легко, задовольняючи всі бажання та вимоги замовника.

Відгуки

Александр Калинчук

Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Висока якість, рівномірне нанесення на поверхню, зручність в роботі, швидкість висихання, економічність в нанесенні. Висока швидкість в роботі. Легкість роботи на різних поверхнях з різним способом нанесення. Позитивні сторони фарби можна перераховувати довго. В цілому якість фарби задоволений повністю, можна з впевненістю рекомендувати дану фарбу всім знайомим. Данна фарба гарно себе зарекомендувала, був приємно вражений від легкості нанесення і швидкості в роботі. Був радий приймати участь в даному тестуванні.
У відгука 5 коментарів
Сергей Адаховский

Тестирование началось

Получил на тестирование,доставка была успешной,все доехало в целостности и сохранности.Особенно порадовал валик в дополнение к краске.
Получил я Alpina expert style 7 ,это шелковисто-матовая дисперсионная краска с очень хорошей способностью к очистке. Эта износостойкая краска подходит для стен во всех жилых и рабочих помещениях с высокими поверхностными нагрузками.
Получил я на тестирование 10 л краски,производитель заявляет, что её хватит на 100 м2.
В работе с этой краской я добавил колорант,его можно легко найти в Епицентре,в итоге получил молочно-кремовый цвет. В работе с этой краской я получил очень много удовольствия.
Красил потолок(штукатурка) и стены (стекловолокно ) Красил краскопультом с разбавлением водой до нужной для моего краскопульта вязкости. Потолки красил в два слоя, для стеклообоев оказалось достаточно 1-го слоя. Краска суперская,хорошо ложится, не создает подтеков, закрашивает все проблемные места (пятна, потертости ) ,в итоге получил экстрагладкое тонкое покрытие, которое подчеркнуло фактуру поверхности.
Краской я остался очень доволен,красил я собственное жилье,кухню.
В работе я теперь с уверенностью мою предлагать своим клиентам в использовании эту краску.
У відгука 7 коментарів
Deyko8

Тест фарби Alpina style 2

Продовження тестування інтер’єрної фабри Alpina style 2.
Робота з фарбою Alpina style 2 приємно здивувала своїм кінцевим результатом, про що далі розповім.
Під час фарбування відкосів вразила легкість нанесення фарби та перекриття основи майже за один слой, що дивно для невисокого бюджету фарби👍 Після висихання фарби Alpina style 2 я отримав приємний глибокоматовий тепло-білий результат, що порадувало мене, як виконавця так і мого замовника👍😊
Маючи практику роботи близько 15 років та працюючи з різними світовими брендами можу впевнено сказати що фарба Alpina style 2 може сміливо конкурувати з іншими виробниками на високому рівні якості👍
Дякую порталу на пробу за таку можливість! Фарбу Alpina style 2 буду рекомендувати надалі!
У відгука 5 коментарів